- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Több újítással támad a Xiaomi Redmi 3s
- iPhone topik
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balázzs
senior tag
válasz
N.Szil #229824 üzenetére
N.Szili: Focus szerintem kicsi lenne, nem a napi ingázásra, hanem a hosszabb útra sajna.
rbalint88: köszi, passat szimpi volt régen is, csak kollégának 700k volt egy nagyszervíz, azon meglepődtem rendesen. Megnézem természetesen a VW, Skoda vonalat is.
Van skoda is ismerősnek, beleülök, megnézem mekkora és milyen.
Tetőbox jó ötlet, pont ilyen kis egyterűeket néztem eddig (caddy, tourneo), nekem szimpik ezek is, csak jogos, hogy ésszerűbb a tetőbox amikor kell. Szélzaj nem zavar, elektromossal járok napi szinten.
ParmaBoy, vzsryl: Nektek is köszi a tanácsot
-
válasz
N.Szil #219225 üzenetére
Toyotában ülve mondom hogy az 1.2t Chr elég harmatosan megy, főleg 1.4t scrosshoz képest. Belső helyben is az scross a jobb (nyilván anyagminőségben nem).
Kaptam egy garis javítás idejére 1.2t Chr-t és nagyon rosszul bírtam
Előtte lévő scross 1.4t allgrip automatához és rav4 hybridhez képest is szörnyű volt (más más okokból persze).
-
BigBlackDog
veterán
-
válasz
N.Szil #203815 üzenetére
Proace-t NE! Eszedbe ne jusson! Ipari hulladék. Sógor Toyota márkakerben dolgozik, a Dacia prémium ehhez képest. Pözsó technika van alatta és nagyon problémás, mind az összeszerelési minősége mind az elektronika. Szerelni és bontani egy átok, a központ kiadta közleményként, hogy gépre dugva csak azokkal a hibakódokkal foglalkozzanak amit a tulaj jelez, a többit töröljék ki csendben, nagyrészt úgyis fals
-
válasz
N.Szil #202769 üzenetére
ja, pl a corolla ts / ave 1.8-as motorja is milyen jol sikerült, alig eszik az olajat
meg az uj 1.2T is remek, a 30-40e km utáni hengerfejesedesevel
ertjuk hogy nagy toyota fanboi vagy, de nem minden tipusa sikerult am ugyanolyan jol
nincs olyan gyarto, aminek minden tipusa / motorja ajanlhato lenne
-
tboldi
nagyúr
válasz
N.Szil #202769 üzenetére
Írtam én, hogy a Toyota a kedvenced. Nincs ezzel semmi baj, mindenkinek van egyéni preferenciája, én pl. hondabuzi vagyok (illetve kezdő lanciás is
), csak arra figyelj, hogy a rajongással ne kerülj a ló túloldalára, és ne fuss el tőle jó messzire.
Az 1.33-as motor köztudottan nem a legjobb konstrukció, meg azelőtt is volt néhány motorkód, amit visszahívásban cseréltek kompletten, a 2.2-es dízelről nem is beszélve. Sajnos ez van, a Toyota sem hibátlan, ahogy egyik gyártó sem. 🤷♂️
-
rbalint88
addikt
válasz
N.Szil #188530 üzenetére
Hat az auris nagyon doglott ezzel a motorral, ugyhogy azt ki is zarnam. Nyugodt orszaguti vezetesen kivul semmire nem ajanlott ekkora kasztniban. Orszaguton nem tudsz vele elozni, palyan is csak lenduletbol elert 130-cal erdemes tervezni, varosba meg nem valo a dizel. Illetve az aurisnal eleg kicsi a hatso labter, emiatt se erdemes annyira azzal tervezni csaladinak. Elol se egy tancterem, 190 centi kornyeken mar hatareset, hogy elegge hatra tudod-e tolni az ulest (ez fugg attol is, hogy ki milyen pozban szeret vezetni)
Új hozzászólás Aktív témák
- EZVIZ CS-EB8-4G-2K-PS(kit)
- Eladó bontatlan LTT Noctua barna csavarhúzó
- Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro újszerű, nagyon keveset ment
- BMW E39 540i - V8 Touring - Komplett Motor Felújítás, Friss Műszaki, Hibamentes
- Ezviz C6N beltéri kamera, 1080p, éjszakai látás 10m, motoros pásztázás 360 , mozgás érzékelés
- ÚJ Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2K - 120Hz Érintő - Snapdragon X Elite - 16GB - 512GB-2 év gari
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700K / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 500 SSD
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3063
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i5-G6 I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest