Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomson7575

    tag

    válasz eastsider #129953 üzenetére

    Azért egy i7 fiatalabb kiadás mint egy pixel, és a supportot is kapni fogja még vagy 3-4 évig az apple-től.
    Itt csak annyi a kérdés, hogy mennyire éri meg neked 110k körüli összeget kiadni egy használt telefonért.
    A patika állapotú i7-ek 125-130k körül kezdődnek, 150k-ért meg már zsír újat veszel. 100k környékén is ki lehet fogni egy-egy jobb állapotút, de annak már az aksi se lesz ugyan olyan, a hátlap tobb mint valószínű, hogy kopott, a karcokról nem is beszélve.
    Én személy szerint sajnálnék kiadni ennyi pénzt egy olyan telefonért, amin lehet rajta van az alma, de leharcoltan néz ki.
    Valamint én megvárnám a helyedben a szeptembert mert akkor szokták bemutatni az új iphonokat és talán valamit csökkenni fog a régiek ára.
    De ha már nem tudsz kiadni 150k-t egy új i7-ért akkor én 110k-ért hanyagolnám a használtat, mert tényleg nincs nagy árkülönbség a használt és a zsír új között.
    De félreértés ne essék én nem akarlak semmiről lebeszélni. :N

    Siemens C35 -> Sony Ericcson T220 -> Samsung U600 -> Galaxy mini -> Lumia 520 ->Galaxy S4 mini -> Huawei P8 -> iPhone 6s -> iPhone XS

Új hozzászólás Aktív témák