Hirdetés
- iPhone topik
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Mobil flották
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- One mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- OneSport OT07 - szevasztok, hollandok!
- Samsung Galaxy A70 - áram, erősség
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mesterlovesz
aktív tag
Szerintem teljesen mindegy, hogy a riserek kapnak tápot, az alaplapra akkor is rá kell dugni a molex-et! A másik ötletem, hogy nekem amikor 2 tápot összedugtam az addpsu csatival, az egyik kártya azt produkálta, hogy elkezdett esni a hash és kb 1 perc alatt mindig meghalt (DEAD) aztán ha újrakezdtem, akkor megint ugyanezt csinálta. Ja, és a harmadik, hogy nézd meg vajon az eszközkezelőben minden cucc rendben van-e, nekem egy asrock extreme 4 alaplapon van egy PCIe kérdőjel, attól naponta! meghalt a rig, amióta ezt a kérdőjeles eszközt letiltottam, azóta 4 napja folyamatosan megy a rig, megállás nélkül!!
U.I.: esetleg feltelepítheted az alaplap honlapjáról az USB 3 driver-t, mert nekem win 8 alatt ez volt egy megoldása a riser hibáknak.
Új hozzászólás Aktív témák
Ebben a topikban a bitcoin-tól (BTC-től) eltérő kriptopénzek (az alternatív kriptopénzekkel, ún. "altcoin"-okkal) bányászatával foglalkozunk.
- Új HP Pavilion x360 14-ek Érintős hajtogatós Laptop Tab 14" -35% i5-1335U 8/512 FHD IPS Iris Xe
- Leica SL2 ( 4db Leica Akkumulátor ) + Sigma 24-70mm f/2.8 + kiegészítők
- Playseat Challenge + Logitech G920 + H-váltó + TrueBrake mod
- ÚJ ASUS Zenbook 14 Érintős Laptop Ultrabook -40% Ultra 9 185H 32GB/1TB 3K OLED 120Hz NumberPad
- AKCIÓÓÓ! GAMER PC// Ryzen 5 3600// Rx 5600 xt challenger pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest