Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz lck #72410 üzenetére

    Az "Arch"-osnak számomra annyi előnye van, hogy abban a rendszer mindig friss marad, és én azt szeretem
    Igen elhiszem, en ennek a ygokeres ellentettje vagyok, eyg permanans rendszerre vagyok, amit felrakok es 20 evig ottvan :)
    Az aruhaz nem szempont, meg tudom talalni azt a keveset ami kellhet

    májkimiki
    no ennek a Synapticnak utananezek, koszonom szepen az infokat, ez sokat segithet :)

    vadkörte
    Félre ne értsd, nem lebeszélni akarlak a Deepin-ről, csak a tapasztalataim írom le.
    dehogy ertem felre, es neked is koszonom az infokat, most minden hasznos szamomra, hiszen raeros idoszakok vannak, akarmit ki tudok probalni es szeretnem is kihasznalni ezeket a szabadidoket pont erre
    Az hogy most a kinai Deepin tetszik az azert van, mert piszok baratsagos es ugye egyertelmuen ismeros kornyezetet ad, ez szvsz annyira sokat szamit, hogy szinte edesmind1 mi van a desktop alatt
    csak terminalozaskor dobbenek ra, hogy nem win megy a vas alatt, amugy annyira konnyen tudtam vele azonosulni, hogy kattogtatni siman megy :D
    hasznalom, jatszok rajta, videot vagok, kepeket szerkesztgetek, meg mindent amit a napi szinten kell
    nekem megfelelo az ingyenes office csomagok is, hiszen azok a kis excel tablak amiket hasznalok azok semmmik, ilyen egyoldalas doksik :)
    de ilyen a munkam

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák