Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz CPT.Pirk #17294 üzenetére

    Engedtem hát. Nem volt szép, komolyan. Ablakokban is volt, h rámutatáskor jelent csak meg a szöveg. Fura, de sebaj, ez egy régi laptop, Fedora Xfce műxik rajta, viszont az asztalimra mit rakjak? :U

    Nézzük sorban:
    Ubuntu, globál app menü - nem :(((
    Peppermint OS, Lubuntu: mittomén, ahányszor szerettem volna vkinek telepíteni elhasalt frissítéskor, biztos lehetne hegeszteni, de ha ennyi disztró van, akkor nem akarom ezzel kezdeni...
    Xubuntu, ehh, jah. esetleg.

    Fedora: bukó sajna, pedig GS tetszett, sokáig használtam is. lightDM miatt még a másik DE-vel hegesztetekből is kiábrándultam...

    openSUSE: KDE az alap, próbáltam anno más DE-vel, de azokhoz alig van leírás. Ahogy magamat ismerem, az örökös hegesztéshez nem való...

    Arch: nem használtam, para kicsit, ezt a "legfelsőbb szinteken" használják, sok lenne nekem szvsz.

    Bodhi: használtam, jó is lehetne, de kb. semmi nincs rá, enlightenment még elég szerény

    Zorin OS: a free verzió itt-ott bugos, fizetni nem akarok :)

    Mageia: már telepítéskor feladta, nem tudom miért. Lehet kap még egy esélyt, esetleg elolvasom mi a baja :U

    Pear linux: olyan, mint a zsiráf: szép, de otthonra nem ké'ne. OS X elrendezés sem jön be, de GS van, lehet hegesztek rajta, kész.

    Teljes a tanácstalanság :(

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák