Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Oldman2 #297370 üzenetére

    Én csak abban bízom, hogy a HardverAprós kereskedők a mostanihoz hasonlóan, 50--60%-kal kedvezőbb áron tudják majd értékesíteni az új, Apple C-C csatlakozós kábeleket, mert ilyen forrásból véve a LightNing kábelek 4-5 ezer forintért számomra bőven optimálisak, szemben egy akármilyen 3rd party vezetékkel. Igen, tudom, hogy vannak jók, de ilyen áron nekem ez vált be.

    Fülesből is ragaszkodom a LightNing-es és jack-es EarPods-hoz, fülbedugósból másmilyen, agybadugósból meg semmilyen nem megy a fülembe rendesen, beleértve az AirPods-okat is...
    Az is érdekes kérdés számomra, lesz-e C-s csatlakozóval EarPods füles, ha ugyanis nem, vezetékkel használva vagy váltanom kell másikra ami már nem Apple, vagy átalakítózni kell, egyik se valami nagyon optimális. De sajnos az a szomorú tippem, hogy nem lesz már EarPods...

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák