Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz Imi1981 #277581 üzenetére

    Nagyon nem mindegy, hogy milyen alkalmazásokat használsz. Nagyon nem mindegy, hogy hogyan van konfigurálva az iOS és végül az sem utolsó, hogy mennyi van neked a 100% fölött.
    Ezek annyira hatnak egymásra, hogy elég komoly különbségek lehetnek az akkumulátor üzemideje szempontjából.

    A Meta galaxis egyetlen szemét applikációját sem tettem fel. Igazából már nem is nagyon használom az FB-t sem. Addig volt jó, amíg csak és kizárólag angol nyelvű volt. Az rendesen megszűrte a felhasználókat. Elmenekültem az IWiW-ről, mert tele volt barommal, most egy évtizede ez van az FB-n is. Csak ott pénzt is csinálnak belőle.
    Nagyon megörültem, amikor azt tapasztaltam, hogy semmi plusz nincs előtelepítve a gyári dolgokon felül ellenben az előző Samsung Galaxy S20+-szal. Onnan leírtani sem lehetett csak ha feltörtem volna a Droidot. :C

    Igyekszem a gyári iOS alkalmazásokat használni. Inkább hozzászokok mint hogy valamit feltegyek.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák