Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atirag

    őstag

    válasz Tibee86 #238679 üzenetére

    Az xs a maga idejében jónak mondható készülék volt. És igen vannak technikai részletek amikben többet tud. De amiért írtam az nem a száraz tények hanem az ár és amit kapok érte. És ebben igenis a harmadik helyen áll az xs. Mert az xr nem készít rosszabb képet mint az xs vagy nem számottevően. Nem rosszabb a kijelző csak más. Valaki ezt szereti valaki azt. Egy átlag felhasználónak egyformán gyors.
    És igen szerintem manapság százalékosan a legfontosabb tulajdonság az akkuidő.
    És értem,hogy minőségi készülék,de az xr sem sokkal marad el tőle.
    Nekem volt kb 1 évig x és xs is. De nekem azért mert újonnan vettem és nekem nagy volt lett volna az xr vagy 11.
    És arról nem is beszélve ,hogy ha esetleg leejti akkor fele harmad áron van hozzá kijelző.
    Tehát ne értsen félre senki nem akarom lebecsülni minőségben az xs-t,de eljárt felette az idő.
    Persze az én gondolkozásomban. Mert nekem az,hogy egy készülék egy napot nem bír ki az lehet akármilyen minőségű.

    És akartam egy olyan álláspontot képviselni a kérdezőnek amiben ár érték arányban a legtöbbet kapja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák