Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz FіkuszKukіsz #226372 üzenetére

    14.2 talán helyre hozza. 1-2 alverziót tavaly is érdemes volt várni.

    #226370
    Következők widget és a kedvencek hosszú nyomás miatt én se frissítettem még, remélem pótolják

    #226365
    A többség most is azt mondja szerintem. ;) Csak iOS-en újdonság varázsa egy darabig, vagy aki Androidról jött át szívesebben elszórakoznak vele. Régi iOS userek körében szerintem marad az ikonrács + spotlight, legalábbis ahogy redditen és almás oldalak kommentszekciójában olvasom az észrevételeket.

    Igazából csinálhatták volna úgy ne home screen ikonok közé bekeverni a csempéket, inkább egy opciót a home gomb/gesztus ne az ikonrácsra dobjon, hanem ha akarod a Today View nézetre a widgetekkel az aktuális információkkal. Így az ikonoknál megmarad az évek óta kialakult emlékezet mi hol van. App Library-nél is kellett volna opció rögtön az ABC lista jöjjön be ahogy Lumián régen.

    Interaktív widget nem mostanában lesz, az Apple kiemelte fejlesztőknek. Inkább csak informatív helyzetekre szánják. Úgy pedig apptól függ, egy zene app albumborító widget csak esztétikai, ha nem lehet vezérelni. Amilyen Windows Phone-on volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák