Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz vasi89 #157808 üzenetére

    Minden telefonnak vannak gyerekbetegségei, ezalól nincs kivétel.

    Régen a butatelefonokkal volt gond, ha tönkre ment a joystick (OFF)(N73, SonyEricsson bizonyos egyedei)(/OFF), aztán jött, hogy a nikkel-metalhybrid akkuk hamar megadták magukat és még sorolhatnám.
    Egyetlen kereskedelmi forgalomban lévő termék sem örökéletű, ha használod, használódik, kopik, romlik. Nekem 5 éves az 5S-em, és még mindig működik hibátlanul (OFF)(KOPP-KOPP)(/OFF), remélem még jó sokáig fog ezután is. Használat és megóvás kérdése szerintem. Van akinek csak egy eszköz, aztán dobálja meg nem vigyáz rá, annak hamarabb tönkre megy, aki pedig vigyáz rá annak tovább tart. Ennyi.

    (#157809) Knobber: Ez most komoly? Melyik értelmes szervíz mondta neked, hogy a kijelzővel együtt kell cserélni és akkor lesz touch ID....? Az, hogy a kijelző alatt van és oda van rögzítve, az nem jelenti azt, hogy azzal együtt kell cserélni... Jeeeeeez..... :N

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák