Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz kalimist #122804 üzenetére

    ez mar lag-fetizmus :D ez tenyleg akkora gond?? 6sem van, 6-on tenyleg erzekeltem a homeon lehuzas eseten az akadast de 6sen mar nem! amit ott lagnak lehet erzekelni az szerintem az hogy elkezdi huzni az ember lefele az ujjat, eloszor nem erzekeli (direkt) aztan hirtelen animalva beugrik a spotlightos kep...

    a masik amit latok fejlesztokent, ios6-ig azert lehetett abszolut lagmentes a rendszer mert gyak multitasking nem letezett, mig az ios9-ben erre mar sokkal tobb lehetoseg van.. es ha pont egy olyan task kerul sorra ami miatt epp vmi io eszkozre kell varni akkor akadas lehet, illetve scrollozasnal sorra jonnek be a kepek amik adott esetben darabonkent tobb MB-osak, es a lazy load miatt csak megjeleneskor toltodnek be.. ezt tamasztja ala nekem hogy nem mindig lagol csak neha, 2x egymas utan ugyanott nem jon elo mert akkor mar ram-bol dolgozik. ez kicsit mosdatasnak hagzik, de kicsit a melysegre akartam ravilagitani, ezek nem realtime oprendszerek, ami garantalni tudna a lagmentesseget. en benyomtam a mozgascsokkentest es kesz.

Új hozzászólás Aktív témák