Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Szellem. #17323 üzenetére

    Többen is megelőztek ezzel, így már nem részletezném. De ha rászánod magad, sok kitartást! :)
    (#17331) b. +1 Izgalmas váltogatni a fegyverosztályokat, megnézni, hogy melyikkel hogy megy a játék. Igaz, én a kés és pajzs aranyra nem vágyom, szerintem a shotik után elengedem az aranyozás vonalat, és ráállok a felhőtlen szórakozásra.
    (#17332) Ed3r_X_ : AK az egyik legerősebb AR a játékban mindent összevetve - legalábbis számomra. Nem tervezetten, de ezzel van a legtöbb kill (pedig anno MW2 -ben nem volt kedvenc), külön loadoutban van a FAMAS -al, ha minden kötél szakad, ezeket veszem elő.
    MW2 után üdv itt is :)
    (#17335) Plag: Ha az egész gépedet cseréled, pont az egeret nyugodtan megveheted előre (hacsak nem konzol - kontroller kombóval képzeled el a jövőt). Az egér már a mostani konfigodnál is segíthet, és az újba átdugni kb két perc, ha a progiját is felteszed - simán kezdeném ezzel az újítást. Nekem a G502 hozta el a jóságot, bár már a G403 is sokat dobott az élményen - én nem halogatnám a cserét.
    (#17342) GhostPetya: És megjött a Dream Dasher, valóban 800 CP lett a bundle.

Új hozzászólás Aktív témák