- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- iPhone topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Asus Zenfone 8 - komplett kompakt
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Turbolada II
őstag
válasz
bélanéni #22191 üzenetére
Ha játszani is akarsz a fix 20% nagyon kevés lesz.
Asbee: ne trollozz hanem számolj. Tényszerűen sokkal több hiba volt itt a Gigabyte gyártmányokkal és én ezért a hűdejó OC verziót sem merném megvenni. Válaszolj már arra, hogy miért ajánlja mindenki az Asus-t a Sapphire-t és az MSI-t?
"Szia!
Megoldódott már időközben valami?
Most vettem egy Gigabyte 6850 Oc-t és nem tudok vele játszani pár perc után pixeles lesz a kép kimaradnak textúrák és időnként le is fagy pár másodpercre.""Sapphire nagyon jó, volt Gigabyte OCm is, hangosabb, melegebb volt mint a Sapphire."
sakal83 Ez sem igaz, ott volt a Gigabyte OC kártyám a maga 3 ventis változatával.
Kisebb ventilátorok, nagyobb fordulatok, hangosabb volt, hőmérsékletre sem volt jobb."A(z) amdkmdap képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.Mivel olvastam hogy a játék nagyon érzékeny az órajel változásokra arra gondolok hogy a pálya előtt a videónál leveszi az órajelet és mikor jönne a következő pálya akkor emelné megint és ott kifagy. Vissza olvasva láttam hogy voltak problémák a Gigabyte 6850-el nem tudom hogy ez a hiba az OC változatnál is jelentkezett-e?
Előre is köszönöm a segítségeket. Windows 7 64bit-em van.""Kb. egy hete vagyok egy Gigabyte 6850 OC tulajdonosa. Idáig akármilyen játékot próbáltam , szinte mindben villogott néha néha valami textúra. Tudja valaki hogy miért lehet?"
"Beszereztem egy Gigabyte 6850 OC-t a Sapphire mellé, mennek is CF-ben rendben.
[link]
Viszont az lenne a gondom, hogy a Giga klasszisokkal hangosabb, mint a Sapphire.
47 % megy a hűtője alapból a másik 21%-on.
Trixx-el tudom szabályozni, de nincs ezekhez esetleg másik bios, ami alapból megoldaná ezt?"Csupa elégedett Giga OC tulaj. A Sapphirra egyszerűen kevesebben panaszkodnak, MSI-ből ezen a fórumon talán még nem is volt hibás, ezért nem ajánlom a Gigákat.
Nem utálom a gyártót, de a sok negatív tapasztalat miatt nem is vennék egy darabig Giga vga-t. -
csucsbicep
nagyúr
válasz
bélanéni #20504 üzenetére
Gibabyte duplaventis hűtője nagyon halk, (bár sok hibás példány volt, de ebből nem akarok megint vitát) illetve Asus DirectCU, MSI Cyclone. Ezeket csak más felhasználók tapasztalata alapján tudom kijelenteni, dolgom még nem volt velük.
A Sapphire-nak van egy kis szélhangja terhelés alatt, olyanom van.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Dell Latitude 7290 - i7-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- AKCIÓ! ASRock Z370 i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD 2060 Super 8GB Zalman Z9 Plus Enermax 750W
- DELL Precision 7730 i5-8400H Quadro P3200 16GB 512GB FHD 17 1 év garancia
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest