- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kikristályosodik a Razr 60
- Mi mindenre jó egy másodlagos megjelenítő?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- iPhone topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
nesa
veterán
-
molnarpeter
nagyúr
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #13008 üzenetére
Köszönöm,
Beton volt ami nem tetszett illetve porzik is valamennyire, ezért vettem ipari gumi szőnyeget, 4mm vastag. 8 méter a garázs, ez 2 méteres gurigában jött, így 4 csík szépen kiadta. Nem ragasztottam le, utólag talán ezen változtatnék hogy kapna egy réteg ragasztót is terítéskor. (Most se mozog, de kis hullámok kialakulhatnak ahogy mozog a kocsi)
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #12952 üzenetére
Én is elégedett vagyok vele, bár nekem feljebb is kellett csavarnom egy kicsit a vetítési képet szinte mindegyik Xenon kocsimon. Nem sokat, de rászántam egy estét, mentem pár kört hogy ne vakítsak senkit de a lehető legjobban lássak. XC90-en elég sokat tekertem, S80-on csak keveset.
7Sony7
Amennyiben nagy az ár különbség esetleg berendelhetsz 2-3 fajtát és össze hasonlítod a gyárival.
-
Atomgeszi
nagyúr
válasz
Atomgeszi #12930 üzenetére
Múlt héten kicseréltem az Osram Night Breakers D1S Xenonra. Hát azért jóval de jóval erősebb, mint a gyári. A gyári néha már félelmetesen halvány volt.
Ezzel végre lehet látni. Pl. normál városi fényeknél is lehet látni a kanyarkövető fényszórót, eddig semmi, csak nagyon ritkán. Szóval drága az Osram, de inkább most 10k-val többért veszek izzót, de lássak is éjjel.
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #12923 üzenetére
3 féle lámpával szerelték az XC90-et, halogén, parabola tükrös xenon, projektoros kanyar xenon. Én Osram Lasert tettem a projektorosba és kiváló. Amit tarts észben ha nagyon maga elé világít lehet állítani kell rajta egy picit felfele. Nekem is kellett az utóbbi 5 kocsimból 3-nál.
Persze a lámpa búra ne legyen leharcolt / oxidálódott. -
nesa
veterán
válasz
Atomgeszi #12919 üzenetére
Ha latni akarsz akkor alacsony kelvin fokút, ha a kinézet a fontos akkor minnél magasabb kelvin legyen, hungarisztánban ugy tudom xenon esetében 6000kelvin a legmagasabb amit enged a kresz.
Engem az 5500k xenonal már többször kiszedtek a forgalomból, de miután látták ez gyári nem volt gond soha , csak nekem vacak hogy kiszedtek. -
molnarpeter
nagyúr
válasz
Atomgeszi #11888 üzenetére
VIDA DICE általában segít
Mondeo: facelift előttit megismered a hűtőrácsról, ott Aisin fixen. Facelift után már a 2.0 Powershift volt, ennek további árulkodó jele, hogy Powershift felirat van a váltókaron
tehát FL esetén már csak a 2.2 TDCI volt Aisin hagyományos automata váltóval. Amúgy szeretik a taxisok is, bontottan van minden fruttiért, kifejezetten megbízható a 2.0 dízel, a 2.2 ugyanaz a motorcsalád, de ott a plusz kraft és kisebb példányszám miatt minimálisan magasabb fenntartás az eredmény, gondolok itt pl hamarabb elkopó féltengely csuklókra és hasonlókra, de ezt a váltó szerintem ellensúlyozza. PSA motor, szóval Citroen és Peugeot vonalon ugyanezt kapod kb, váltó ott nekem ismeretlen.
-
válasz
Atomgeszi #11884 üzenetére
Fu mondjuk ez a beltér.
Azok az ülések már ránézésre sem tűnnek túl kényelmesnek. Na meg a műszerfal.
Pont 2008-as Mondeo kombim volt (10 évvel ezelőtt).
Ráadásul KÉK színű belsővel, a műszerfal, a műszerfal teteje, az ajtókárpit, minden is világosKÉK volt. OMG
Az ülése OK, a beltere egy hasonló korú Opelnél egy fokkal olcsóbb hatást kelt.
A beltér mérete hatalmas, a futómű pazar - ezekben veri a Volvot szvsz. -
Atomgeszi
nagyúr
válasz
Atomgeszi #11884 üzenetére
Hát [https://katalogus.hasznaltauto.hu/] szerint nem is létezik 7 sebességes.
Akkor az elírás.
De akkor a 2012-es mindenképp Poweshiftes gondolom. -
-
molnarpeter
nagyúr
válasz
Atomgeszi #11878 üzenetére
Hasonló, mint a DSG, csak kicsit kevesebben foglalkoznak vele, kicsit rosszabb a híre, és kicsit drágább a javítás
tudtommal ebből is volt száraz (benzin/Fiesta méret) és olajos (dízel és Mondeo méret).
Mondeo mk4 2.2 TDCI volt rendes hagyományos váltóval, arra nézz még rá esetleg
-
TheMarci
addikt
válasz
Atomgeszi #11869 üzenetére
2007-es 2.4d mk3 v70-esem van, egy hajó a kocsi, a Passat dsg-vel sokkal furgebb, gyorsabban valt, gyorsul, ez kevesbe. A szomszedomnak van 1.6-os motorral, az eleg keves, mar Buda hegyes oldalara sem a legjobb, a 2.4-es motor (163le) az nem furge, de arra eleg eros, hogy palyan csaladdal emelkedon siman tudj elozni, vagy haladni 140 korul, nekem 2500-at porog 140 korul. Varosban 550 km-t megyek egy tank benzinnel.
-
-
válasz
Atomgeszi #11862 üzenetére
Ugyan V60-at hajtok, de szvsz ahogy a padlólemez, úgy a hajtáslánc is megegyezik (nagyjából biztosan).
A 6-os Geartronic (Aisin TF-80 SC/SD) nem rossz, bokából szabályozható, nem kell a kick-downig nyomni a visszaváltáshoz. Volt ugyanezzel szerelt Saab 9-3-am, az talán egy gondolattal jobb volt - nem kizárt, hogy az Aero felszereltséghez "idegesebb" programozás társult. A manuális mód felejtős, és egyben totál felesleges is (Saabban is).
Volt DSG-m, azzal összehasonlítva is OK.D5 (D5244T15 van): szép hangú, jól megy, de nem versenyautó vele, a fogyasztása se kimondottan alacsony. Összességében klafa, főleg a hangja miatt.
-
aneda
senior tag
válasz
Atomgeszi #11855 üzenetére
Kérdés mire kell?
Nekem az MK2->MK3 váltás után feltűnt, hogy az MK3-al egy seggel többet lehet menni /~900km->1200km/.
A világos vajbőr belső nekem nagyon bejött, a régi feketét utáltam, mindig dögmeleg volt az autóban, mert a fekete belső döntötte az infra sugárzást.
Amúgy szubjektíven a régi inkább igazi Volvo, korrekten túlméretezett vas.
Az új már kicsit soványabb, vékonyabb, Ford beütésű.
Nekem már az új műszerfalas MK3 van, sokat dob rajta a nagy kijelző, sokkal modernebb mint a régi felnyílós.
Szóval láthatod, pro és kontra, ha össze kéne foglalni: az MK2 szubjektíven, az MK3 pedig objektíven jobb autó. -
BigBlackDog
veterán
válasz
Atomgeszi #11857 üzenetére
Abból inább én egy MK2 széria végi példányt választanék, ha megvan minden extra benne, ami kellene. MK3-as még a széria elejéből való. Ahogy olvastam, azért az MK2-nél kevesebb nyűg szokott előjönni.
Persze, ha van keret és nem tántorít el a dolog, akkor azért érdemes lehet átgondolni, gondolom, hogy az újabb már jóval modernebb, kényelmesebb.
-
belaazallat
addikt
válasz
Atomgeszi #11848 üzenetére
Pécset van pár ismerős, megkérdezzem őket, hátha tudnak jó szakit?
Én itt csináltattam Somogyban, de ez szintén messze van neked.
Facen rákeresve a témára: "kértem egy lakatostól árat alapozva üreg védve 170e lett volna munka díj + a két küszöb."
"Debrecenben 50/pár a munkadíj+az anyag, másfél éve. Fényezve, rücsizve." -
-
lorcsi
veterán
válasz
Atomgeszi #11750 üzenetére
ráadásul az előzmény..
amikor leadta a X5-öt...már lehetett érezni hogy 99% le fogják húzi a volvot
szerintem egyáltalán nem korrekt, amit összehoztak teszt gyanánt
Bruder pl. tuti nem ezt mondta volna ha ő teszteli+1
máskor felkészülnek számokból is..igen, teljesen igazad van -
belaazallat
addikt
válasz
Atomgeszi #11752 üzenetére
Értem, én nem néztem végig.
Nem vagyok elvakult Volvo fan és nem vagyok elvakult speedzone rajongó sem.
Az árról:
A gépjármű alap ára: 18 325 000 Ft
Kedvezmény: 3 970 000 Ft (ez a nagycsaládos kedvezmény, de ahhoz kell 3 gyerek)
Kedvezményes vételár: 14 490 000 FtVinyus használta, nem tesztelte. Nem vette a fáradtságot, hogy utána nézzen dolgoknak. Tudni kell helyén kezelni a dolgot.
-
Weareus
addikt
válasz
Atomgeszi #11568 üzenetére
Korán indultunk, szerintem így kb. 3/4-1 órával hosszabb az utazási idő. Szerencsére a kényelem, a csend és a vibrációmentesség azért kárpótolt...
Figyeltem még arra, hogy lakott területen is csak trafi-méréshatárig lassítsak, de volt, hogy kicsit felette (kb. 60 km/h). A lámpáknál meg, amit már messziről láttam, igyekeztem úgy odaérni, hogy ne kelljen teljesen megállni..Álló helyből való elindulás.
Na, olyankor nem szabad a pill. fogy. mérőre pillantani, főleg hideg motornál.
Kisebb Volvo-k fogyasztását nem tudom, nekem a legkisebb motorú 2.3-as turbós benzines volt. Volt még 2.5-ös szívó benzin, másik 2.3-as turbós benzin, (850-esek), V70 automata lpt turbós benzin, 850-esből turbódízelek (automata és kézi is), S80 D5 automata, meg az asszonynak van most egy V70 2.4 D. mind közül ez utóbbi kéri a legkevesebb üzemanyagot.
(4.2-es átlagfogyasztása van, ami szerintem nagyon durván jó egy ekkora teknőtől...)
A legkedvezőbb fogyasztása utána az S8 D5-ösnek volt. 7.7-tel hoztuk el Pestről, asszony 5.0-ig levitte... -
Atomgeszi
nagyúr
válasz
Atomgeszi #11552 üzenetére
Ja, megtaláltam végre.
[Mazda wikipeadia]
Ford's version is rated at 107 kW (143 hp; 145 PS) of power at 6000 rpm and 185 N⋅m (136 lb⋅ft) of torque at 4500 rpm with a 10.8:1 compression ratio. This engine is also used by Volvo, called B4204S3 (or B4204S4 as Flexifuel engine capable of running on E85).Akkor ez kerülendő...
Benzinesből mi ajánlott egyáltalán V70-ből? Csak a saját fejlesztésű Volvo motorok?
-
-
tibor.sz
tag
válasz
Atomgeszi #11523 üzenetére
Köszi a válaszokat!
Igen, ez engem is érdekelne, hogy ugyan mitől megy tönkre a kábelköteg... És főleg, mikor fog legközelebb. Az én autómban 136.000 km van (és nem csak óra szerint, hanem valóban).
Update:
Amiket írtam a Lángban alkatrészeket, azok common rail szivattyúk, tehát nem az, amiről szó van, kicsit ezt benéztem.
Azóta beszéltem a Bárdival, csak gyárit tudnak rendelni, kb. 200.000 Ft a szivattyú és a kábelköteg. Állítólag ezekből az alkatrészekből nem is létezik, csak és kizárólag gyári.A következő helyeket ajánlották, ahol esetleg érdemes érdeklődni:
Nordicstore, Volvo autósbolt Adria sétány illetve a Péceli úton van egy bontó és alkatrész-kereskedés. -
6120
tag
válasz
Atomgeszi #9536 üzenetére
Nekem pont ilyenem van: olyan 7,2-7,5 között.
Nyáron voltunk a fricceknél nyaralni; 950-nél már inkább megálltam tankolni. Igaz ott meg volt benne pár óra 160-170 is...A többieknek: úgy tűnik hogy az én mostani helyzetemre sincs megoldás volvóból.
Nemrég költöztünk vissza Bp-re az agglomerációból. A hétköznapi futkosásokat meg tudnám oldani BKV-val (vagy car sharingel) viszont a feleségemnél az ovi/bölcsi járatra is kell gondolni. Ő most egy 1.6 benzines Fusiont használ. Hétvégeken sokat utazunk/kirándulunk ehhez meg kellene egy csendes és nagy utazóautó.
Szerintetek mi lehet a megoldás? Gondoltam egy zoldrendszamos v60-ra de az meg nem túl nagy.
Következő amit néztem az meg az outlander phev, annak meg suzukis a bele...
Új xc90-re meg nincs 20 mió itthon... -
BigBlackDog
veterán
válasz
Atomgeszi #9536 üzenetére
Szerelőtő szerint a MK3 V70-nel azért már kicsivel több a nyűg, mint egy kései, FL MK2-vel. Saját tapasztalatom viszont nincs a témában.
Nálam az S60 a 185 lovas D5-el, de kézi váltóval szokott 6.5-7 liter között enni 130-140-es tempó mellett. Mondjuk ez nem sík terepen, általában dimbes-dombos pályákon.
-
Johnny_vT
senior tag
válasz
Atomgeszi #9275 üzenetére
Ugyanebben a cipőben járok, csak benzinest keresve
Én már úgy csinálom, hogy csak az S60-at, a benzint, meg a 160+ lóerőt jelölöm be (a 140 lovas alapmotort nem szeretném). Eredményből így sincs olyan sok, hogy ne venném észre, ha egyik napról a másikra újat tennének fel (meg hát írja is a kép felső sarkán, hogy Neu!). Szóval már lemondtam arról, hogy kiválasztom alapos részletességgel mire vágyom és egy kattintás múlva meg is van a tökéletes példány
Sajnos az extralistát tök felesleges jelölgetni a keresésnél. Volt olyan kocsi, aminek az első hirdetési képén telibe látszott a napfénytető, de a listában nem jelölték. Volt olyan is, ahol 120 ezer kilométer futást írtak, de a Scheckheft "elveszett" és a belső képek szerint vagy 2-3 kilométerenként ki-be szállt a sofőr, vagy 500 ezret futott a kocsi
A kedvencem meg mikor nagybetűkkel írja, hogy GEPFLEGT (jól karbantartott, jó állapotú), de a gyári rádió helyére valami kínai fost gányoltak be, a hátsó ülésekre meg a csomagtartó felől fel van b***va egy bazinagy mélynyomó úgy, hogy az ülést nem lehet már lehajtani a kábelezés miatt
-
ffodi
veterán
válasz
Atomgeszi #9262 üzenetére
Ha az ülés (hangosan) kattog, különösen akkor, amikor beveszel egy combosabb kanyart és ezért ráfeszülsz, akkor csak annyi a teendő, hogy az ülés "forgáspontjait" bezsírozod (javaslom az aeroszolos szórózsírt).
Volvo jelenség, szervizben is ismerik, ők is ugyan ezt csinálják vele, anno rákérdeztem....miután túrva a külföldi fórumokat ráleltem a megoldásra és megcsináltam magamnak.
BigBlackDog:
Nem mondta, hogy 185 lovas D5-ről van szó. 2005-ös lévén lehet még a 163 lovas régebbi D5 is.
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #9262 üzenetére
Ez sajnos ilyen, ha az 5 sebességesen nem cserélnek olajat 60 ezrenként, akkor lehet félre tenni az 500 ezret. Kényelem és tér az nagyon jó, az enyémben némák voltak az ülések szerencsére, bár a V50 erős kanyarokban azt szimulálta mint ha minimálisan laza lenne a tartó csavar, húzni sem tudtam rajta annyira bikák voltak. Nem tudtam rájönni mi volt az oka, viszont ez nagyon ritkán jelentkezett, ha egyedül voltam és állat módjára nyomtam.
Himbálós érzés sem volt meg, lehet hogy a stab pálcák, szilentek már cserések voltak, az sokat ront, vagy ráfért volna egy futómű beállítás... kitudja. Az enyém nagyon stabil volt, bár lehet hogy a T5 hangolása is más.
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #9257 üzenetére
Igen, ha valami akkor a pakolhatóság az ami hiányzik a napi autóból, miután az XC90-et az S80 váltotta.
Az akkori Volvók nem annyira DPF kényesek, néha csinálsz egy komolyabb országutat vagy pályát és kész. Túlbonyolítod. Mi lesz ha így lesz vagy úgy lesz... Felesleges. Vedd meg ami most megfelel, tetszik, kiszolgál. Majd ha bekövetkezik a "ha"- akkor rá érsz gondolkozni a továbbiakon.
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #9247 üzenetére
Nekem nagyon bejött, annyi "hibája" van, hogy nagyon sz@r úton tényleg fel tud ütni a lengéscsillapító, de ez had ne legyen az autó sara.
Top 4-ben benne van nálam, XC90 MK1, S80MK2, S60MK2 és V70MK2, (nem feltétlen ebben a sorrendben) talán ezek közül a V70 a 4. de így is kimagaslóan jó. Meg persze nem is egy kategória mind, SUV-ot kombit meg szedánt hasonlítani nehéz. De ezekkel volt a legélvezhetőbb / biztonságosabb a közlekedés.
Nézd úgy hogy nagyon szívesen újra venném a V70-et R formában, ha találnék egy megfelelőt jól árasítva
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #9110 üzenetére
Skodába nagyon rég nem ültem, igaz idén majdnem elmentem kipróbálni az új Kodiaq-ot, de aztán érdektelenségbe fulladt. Volvók után elő fordul az ilyen, így tartják meg az ügyfeleket, túl jó ülésekkel
Viszont jót nevettem az idén volt talán, az új 6-os mazda cikk/bemutató, totalcaron. Ígérték a marketing anyagba hogy most már tényleg kényelmesek lesznek az ülések. Jót röhögtem azon a soron, mondtam is nagyszerű, akkor utána ráállhatnak a normális korrózió védelemre... Így 12 évvel a 2006 modell után, legalább már ígérik, hogy megvalósult e arról nem tudok nyilatkozni, azóta úgy félek mazdába ülni mint a tűztől
r.levente75
Astrával is megvolt a 2000 km-es út, szintén 2006-os volt. A mazdánál sokkal jobb, de a lagunánál rosszabb, kb megane vagy scenic szint. Abban főleg a lábunk fájdult meg, faternak jobban, Németbe este egyszer lábat kellett cserélnie a gázon, mikor már órák óta ugyan úgy nyomta...
-
Johnny_vT
senior tag
válasz
Atomgeszi #9110 üzenetére
Na ja, az még egy erős menet lesz apámékkal elfogadtatni, hogy miért költök "ilyen sokat" autóra. Mondani fogják akkor is, ha Volvo, akkor is, ha dupla olyan drága Lexus. Dehát nekik ami mozog az autó, a többi csak felesleges sallang, ezért sem kell több 60 lóerőnél. Meg fogyasszon keveset. 2-es dízel Golf rulez
Nos, mély szomorúsággal konstatálom, hogy a következő években nem fogok tudni Lexus-t vásárolni, vagy legalábbis nem fogok tudni vele beállni a mélygarázsba
Szerk.: Mondjuk a szomszéd utcában egy lakó is hasonló gondokkal küzd. Nem tudja berakni a Nissan GT-R-t a mélygarázsba, ezért bérelt a ház mellett egy kb. így kinéző helyet egy garázssoron
Az S40 még megér egy próbát, mert jó lehet, az S60 sima ügy. Abból indultam ki, hogy a Mondeo tényleg szinte karcolta a padlót.
-
FeRRaR1
őstag
válasz
Atomgeszi #9088 üzenetére
MK2 széria eleji, facelift előtti, még a nem színre fújt csíkokkal. 2004-től színre fújtak, illetve mások a lámpák.
Van 6-os auto is 2004-től, illetve 5 vagy 6-os manual. De szerettem ezt az autót
Veszek egy R-t rohadjak meg
Beszámíttattam az S80 V8-ba.
Haza hozta az asszonyt és a piciket a kórházból mikor a V50 nem indult (cella zárlatos akksi) ez volt az első kocsi amiben ültek. Sebesség rekord, vezetési élmény, kényelem. Szintén rekord, Calais - Sopron alig több mint 8 óra alatt egyik este, Németbe szinte végig 230 felett. És bírta, nem rinyált, nem hibázott. Ez az autó hiányzik a legjobban meg az XC90. Nem mint ha az S80 V8 sz@r lenne, de ha lenne rá lehetőségem 5 Volvóm lenne
S80 V8
XC90 V8
V70 R
C30 T5
P1800S -
belaazallat
addikt
válasz
Atomgeszi #9020 üzenetére
Nekem 99-es 1.6 Benya. Szintén Molnál tankolva. Nálam gyertyák cserélve vannak bő 2 éve.
Üzemanyag szűrő mikor volt cserélve?
Nekem eddig nem csinált ilyet. Olyat már igen, hogy az önindító nem forgatta meg a motort. Illetve lemerült az aksi, emiatt csak kerregett az önindító. De az előbbi és az utóbbi hiba két jól megkülönböztethető hangot produkál.
-
r.levente75
addikt
válasz
Atomgeszi #7341 üzenetére
Fel van adva a lecke, hogy mi tévő legyek. Vagy kicsengetem, vagy keresek valakit, valamennyivel olcsóbb lesz, de nem ismerem azt a valakit. Eddig mindig szakszervízes volt a szervízem, ha most egy ilyen volumenű munkánál belenyúl egy kontár, akkor lehet, hogy hosszú távon többet veszítek vele. Úgyhogy nem tudom....
-
Peti78
őstag
-
rbalint88
addikt
válasz
Atomgeszi #6982 üzenetére
tetszik - nem tetszik, egy 200 lóerős autó luxusautó, annak megfelelő fenntartási költségekkel.Oké, hogy megkapod 1,5M-ért, de ha beszarik az automata, leesik a turbó, ki kell cserélni a lengőkarokat, elromlik egy-két szenzor, akkor azért zsebbe kell nyúlni. éves szinten 300-500ezret lehet számolni a karbantartásra, ha nem akarják kendácsolni. emellett látom felesleges pöcsölésnek a gázt, mivel egy ilyen autó éves szinten tankolással, biztosítással, súlyadóval és szervizzel kb egymillás költség. Ha elgázosítja, az egy normális rendszerrel 400eFt induló költség és spórol vele évi 100ezret, cserébe csomó nyűgöt a nyakába vesz (behajtási tilalmak, vizsgáztatási bonyodalmak, plusz hibalehetőség).
mondjuk ha mondasz keretet, használati paramétereket, extra igényeket, stb, úgy könnyebb segíteni.
de a leírtak alapján a keresett autó egy üres halmazt képvisel -
rbalint88
addikt
válasz
Atomgeszi #6978 üzenetére
Csak a gazra reagalnek: egy ilyen kategoriaju autonal ha gazositani kell ahhoz, hogy fenntarthato legyen, az reg rossz. Azert eg egy ujonnan boven 10+ millas kategoria, ennek megfelelo alkatreszekkel es karbantartasi koltsegekkel. Ha nem jar minimum evi 25ezret, akkor felesleges gazositani, ha meg sokat jar, vegyen belole dizelt, abbol ugyis sokkal nagyobb a valasztek.
-
tikshow
addikt
válasz
Atomgeszi #6973 üzenetére
Na végül elhoztam, nem igazán lehetett ott hagyni. Az összes negatív kritikát megcáfolta. Nem értem, hogy miért mondják, hogy lassú, amikor pályán semmi gondom nem volt vele. 140et könnyedén megy, 130 felett egy picivel 3500at forog a motor, teljesen csendes, és átlag 8 litert evett, úgy hogy azért néha meghuzattam + még kaptam hozzá 4 gyári alufelnit nyári gumival + tetősínt.
Kép jelenleg, csak ilyen gagyi van, majd ha jobb idő lesz lesz jobb kép is:
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kikristályosodik a Razr 60
- PlayStation 3
- Mi mindenre jó egy másodlagos megjelenítő?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3020, 91% Akkumulátor
- Asus ROG Strix G713QE - 17"3FHD IPS 144Hz - Ryzen 5 5600H - 8GB - 512GB - RTX 3050 Ti - Win11
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
- 48 GB-os AMD Radeon PRO W7900
- AKCIÓ! MSI Z390 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Corsair Carbide Series 200R 600W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest