Hirdetés

Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    Sziasztok

    Még december közepe felé vettem a telefonomat, sokáig a gyári rom volt rajta. Kb 1-1.5 hónapja használok főzött romot párat kipróbáltam, de a kelzsoca által főzött romok tetszettek meg és azt is használok. Természetesen fogok neki juttatni egy kis anyagi biztosítást hogy motiváljam , mert jó dolgokat csinál.
    Viszont már régebben észrevettem a GPS lassulását, ( még a gyári rom alatt is) értem ezalatt hogy lassabban talál fix pozíciót mint eddig szokott. Eddig kb 4-15s alatt találta meg a holdakat most sokkal több kell neki akár percek is. Szabad ég alatt néztem és a GPS STATUS progival. Viszont történt egy érdekes dolog, mert kb 2-3 hete szinte semmit nem csináltam a telefonommal ,ugyanaz a rom meg minden , és 3 napja megint 4-15s alatt talál fix GPS jelet. Nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka azóta még ujraindítani se mertem mert igy szuper jó az érzékenysége és bárhol vagyok szinte egyből talál jelet. Esetleg valami ötlet?

    Üdv: szmayer1

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Aktív témák