Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe1

    tag

    Sziasztok!
    Kb 2 hete eldöntöttem, hogy ezt a telefont veszem meg, ma délelőtt meg is rendeltem. A fórumokat – főleg ezt – hetek óta olvasom, részetek van benne, hogy e mellett döntöttem. Ez lesz az első telefonom ami nem tisztán droidos, ezért még mindig tartok tőle.
    Ma is kicsit fentebb olvasható, hogy a MIUI sz@r, most újból elbizonytalanodtam abban ami az összefoglalóban van, hogy „A telefon gyári szoftverrel, mindenféle módosítás, mókolás (ideértve bárminemű szoftvercsere, bootloader nyitás, stb.) nélkül teljesen jól használható”
    Itt a sok Costum ROM, Kirks, dev, stabil EU..., meg hogy reggelre visszavonták, de mégis jó, csak nálad van a hiba ect.
    Ezzel nem akarok megbántani senkit, sőt minden elismerésem a tesztereknek és más hozzáértő fórumosoknak, hogy időt fáradtságot nem kímélve akarják jobbá tenni ezt a telefont. Azt szeretném tudni, hogy amikor megjön a telefon valamelyik verzióval, engedjem-e frissíteni, mert sok esetben az van, hogy frissítés után valami funkciója vagy kimarad, vagy rosszabb lesz, persze vannak kivételek.
    Fogja-e hozni a telefon a hardverek és szoftverek által elvárható szintet mókolás nélkül?
    Nem szeretném téglásítani, vagy naponta azzal kínlódni, hogy egyikkel ez nem jó, nem ment vissza a másik.
    Az sem lepne meg, ha azt mondanátok, hogy ha ilyen besz@ri vagy maradj a kaptafánál.

Új hozzászólás Aktív témák