- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Csíkszélességben verné az Exynos 2600 a Snapdragon 8 Elite 2-t
- iPhone topik
- Magyarországon is kapható a Moto G85 5G
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- Apple iPhone 13 Pro Max - őnagysága
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Új hozzászólás Aktív témák
-
KROK640
nagyúr
válasz
frame>24 #14408 üzenetére
Szivesen Viggeneznék (pláne, hogy van makettban is, Szu24 is, meg Draken is) de az a játéknak olyan magassága ahová jó eséllyel soha nem jutok. Az egyik oda, hogy 7.7 felett teljesen játszhatatlan az egész, hála az irányított no skill rakétáknak.
Csak megveszi GEből és megy és megnyomja a gombot... köszönjük.
RBbe még néha megyek 8.0-ig, de ABben 6.7nél meghúztam a plafont egy ideje. Kár. Sok gép érdekelne felette is.Azt meg tartom, még mindig a legélvezetesebb az 1.0 és 2.0 közötti BR arcadeban.
-
csongi
veterán
válasz
frame>24 #14371 üzenetére
Ahogy olvastam, elég árkádos.
IL2 jó lenne, de ahhoz meg beruházni kellene Joy +Pedál.
Anélkül nem megy.
Messerschmit:
Pont pár napja fikáztak, hogy miért emelkedek 5ezerre, miért nem támadok, meg ilyenek.
Mondom, hallgass már el, Egyedül maradtam a végére.
De mire sikerült leválasztanom egymásról a három megmaradt ellenséget, és a végére az utolsó lett volna aki földi célokra előtte a lőszerét, vége lett az időnek.
Mi a... tköm.
Hát nem lehet érdemben Reált repülni. Árkád lett az egész.
fejjel bele az ellenségbe oszt jóvan.
Valószínűleg nyavajgás volt és ez lett a vége. Ettől nem lesz játszhatóbb.
A JU, ME német bombázó BR-be nem lesz több játékos. Sőt a kezükre hajtják a vizet.
Nem kell szenvedni újabb felszállással.
Egyre több BV zuhan be vadász magasságra és fejezi be belharcba a csatát -
Urna
tag
válasz
frame>24 #14370 üzenetére
Igen igazából pont a P-51 volt, amivel mire épp megéreztem hogy hogy kéne menni, rá 3-4 hétre volt a váltás. De vannak még gépek amik szintén ebben szenvednek: legutóbb a kis D.520-at vettem elő és az se alkalmas erre, hogy 25 perc alatt hozzak vele meccset.
igen nekem az a szívfájdalmam hogy ha ticketbleed vagy a hatalmas bomber / atacker gameplay visz el egy meccset nem pedig a pvp része.
Enduring ha lehetne folyamatosan oda mennének az emberek ( vagyis aki haladni akar) ugyanis rendkívüli módon fosta magából az XP-t. Direkt nem is magas rankokba vannak enduringok ( kb a 109F4 meg kb rank 3 és valami Br 4.7 4.7 topba ). Ha folyamatosan lenne sokkal gyrosabban lehetne haladni a repülős résszel mint a tankossal.
A várakozási idő meg .. igen mindig ez a kibúvójuk sokkal kényelmesebben várnék meccskre ha tudnám hogy minden géppel tudok érvényesülni mert lesz rá időm .. de bele kell törödni hogy ez van.
Szerintem külön lehetne venni a dologat br/ rank szinten: mivel top br meccsek java részt 10-12 percig se tartanak, spaceclimb ugye ott nem létezik sem a bomberek. Oda van értelme a 25 precnek.
Talán az állatsimogató kis gyengéd tierekbe is mivel a kezdőknek megértem hogy elvenné a kedvét egy 30 perc kispad ha meg akarja várni a barátját stb.
De a propok legerősebb tierjeibe kb 4,7-6.0 (akár a szuperpropokkal 6.7-ig bezárólag) miért lmitál az hogy tiket meg idő... bosszantó. Nem kell 1 óra, de a 25 perc kevés.. 35-45 amibe beleférne a meccs lehozása.
Sajnaos az a fájó pont hogy a nem pvp-t játszó afk és spaceclimb bomberek meg a basehugger fighterek miatt van ez a "megoldás". Így is van toxicity, de csak 25 percig -
Urna
tag
válasz
frame>24 #14351 üzenetére
Ez lehet itt nem lesz népszerű vélemény
,vagy akkor nagyon egy követ fújunk Jengarral, de szeritnem is kifejezetten rossz döntés volt a 25 perces meccs limit.
Volt egy podcastja Adammel és DEFYN-nel ott kb kibeszéltek mindent a témáról, de TL.DR.: Kevesebb idő agresszívabb játékot, kevesebb játékban tölött időt jelent, ami nem minden játékos számára megfelelő. Kevesebb tapasztalatot gyűjtenek a fejlődni vágyók, meg torzul a játékkép azokban a tierekben ahol a pozícionálás a jó emelkedés és maga az emelkedés-energiafight meta volt. Valamint vannak gépek amik egyszerűen nem alkalmasak ilyen kis idő alatt arra hogy meccseket hozzanak le.
Sajna az eventek és az űrhajós-bomber játékosok miatt kellett lépni valamit és .. ja meglepően nem jött össze egy eredményes lépés. -
Francia91
veterán
válasz
frame>24 #14351 üzenetére
Nekem is a propelleres gépek adták a játékélményt Reálban, főleg mikor már 40-50 perce tartott a meccs, ticketek közel azonosak voltak, és szoros volt a párharc 2 v 1-ben vagy 1 v 1-ben. Anno A-20G-vel rengeteg meccset lenyomtam, a lövészekkel 3-4 gépet leszedve átlagban, 1 motorral a reptérre sántikálva, csupa lyukas géppel. Ugyanez B-25-össel, picit kevesebbszer.
-
Francia91
veterán
válasz
frame>24 #14230 üzenetére
Anno A-26C-vel és B-25-össel szimulátoroztam aránylag sokat (tavaly nyáron), sajnos nem olyan mint Reálban, hogy a 10-15 km-re lévő bombázót vagy az 5-6 km-re lévő vadászt látod kis pöttyként. amikor már 3-4 km-en belül van, nekem akkor bukkantak fel a vadászok érzékelhető pöttyként, reálban ez az észlelési távolság 10 km is simán volt tiszta égboltnál
-
KROK640
nagyúr
válasz
frame>24 #14225 üzenetére
Igaz csak ABben használtam a radaros gépeket (F6F5 Hellcat, P61, pár jet) de mindegyiknél pontosan ugyanaz a véleményem :
Rohadtul zavar, hogy a képernyő egy jelentős részét kitakarja az a zöld sepregető izé, ami állandóan elvonja a figyelmemet és még arra sem jöttem rá, hogy hogy lehet kikapcsolni ha egyáltalán ki lehet.
Felhőben van minimális értelme, de ott sem sok, mert ami felspotolt az általában látszik a kis felső iránytűn is, szóval nem vagyok sokkal beljebb vele. -
SpaceJam
aktív tag
válasz
frame>24 #14094 üzenetére
Persze, a sebességi előnyt így tudtam kihasználni.
Az egyetlen, amit még szeretek, az a Batman (Ho 229) gép, és kifújt. Nem érzem a jet-eket, meg úgyis ott vannak a kétszer jobban gyorsuló prémiumok. Közöm sincs az egészhez, pl. azt sem tudom, hogy hogyan kell AA rakétákat kilőni. Maradok a propoknál.
A kínaiakat leszámítva majdnem megvan az összes nemzet összes propja, nekem ez volt a célom a játékkal. Talán 3-4 darab hiányzik még. Amiben jó is vagyok, az a Heroes of the Storm, de az meg tök más tészta.
csongi: "A fegyverosszetartas azoknal a gepeknel ahol a torzsbe vannak szerelve a fegyverek, jobb a 800m."
Ez nem igaz akkor, ha a szárnyakban is van tűzerő – hiába nem befolyásolja a közepét.
-
csongi
veterán
válasz
frame>24 #14094 üzenetére
Hat igen. Nem is igazan talalom a jeteknel a celzasi pontot. Rettenetesen mogejuk lovok.
Forduloban meg foleg. Ami erdekes, hogy azonos repulesi korulmenyek kozott is. Sebesseg, magassag, es kb fordulasi kor nagysaga eseten is sokkal nagyobb elore tartas kell.
Nyilvanvalo, sztem, hogy itt a program ami nem az igazi.A fegyverosszetartas azoknal a gepeknel ahol a torzsbe vannak szerelve a fegyverek, jobb a 800m.
De Tankrealba pl 6-700m jobb mint a 3-400. Szarnyakba epitett fegyverzetnel.
A foldi celokat 400rol konnyebb kiszedni, de a legvedelem is konnyebben operal le az egrol a kisebb magassagban.Mas:
Tankok. Francia91 aT72 tankok likvidaljak. Bobot a Nemet tankok. Engem mind a ketto, a brit tankjaimat utik szet elsore.Mi lehet a kozos bennunk? Ugyan olyan szerencsetlenek vagyunk? Vagy rossz a csillagzat? Vagy azonos regiobol vagyunk?
Nem tudom, de nalam durva, hogy 10bol 9 csata vesztes.
Es mindegy, hogy br teteje vagyok vagy az alja. Ugyan az van. -
Kempetlen
tag
válasz
frame>24 #13745 üzenetére
Az megvan, hogy nem téged bántottalak, hanem a játékról írtam? Leesett, ugye? Tudod egyáltalán, hogy mit jelent az "art director", vagy csak instant ugatni vágytál? Mi a hülyeség abban, amit írtam? Hol van a cáfolat?
Ez a "csinálj jobbat" balfaszság sosem számított érvnek. Nyilvánvalóan jobban csinálnék, ha az én feladatom lenne, de nem az. Ha nem tudod a fenti kérdésekre a választ, akkor teljesen fölösleges billentyűzethez nyúlnod. Nulla vitakultúrával nem sétálgatnék nyitott szájjal a helyedben...
-
csongi
veterán
válasz
frame>24 #13745 üzenetére
Csak ezt mar jopar alkalommal jeleztek iranyukba.
Illetve mas eszrevetel is volt az aranyokkal kapcsolatban.
Egyszer egy rovid valasz volt, " Nem erted a mechanikat"
Es ajandekba jott egy hetes cset bann, es a gajin iranyaba 3 hetes.
:).
A kritika nehez ugy, fogadni tudni kell.
Nem csak orosz fejjel kell gondolkozni, hogy az ujabb gepek hoznak penzt, meg versenyezni kell ebben a WOT al. Ha le egyszerusitene ezt az MMO jellegu baramsagot, es rendes UI-t irna, az imperilalista Nyugatrol nagyobb fizetos bazist huzhatna be. Lassuk be az MMO jelleg kb a nullqval egyenlo. Itt van kb 1000 jatekos velmenye ami szamit. A tobbieke nem.
Ontjak a friss jarmuveket, mikozben a regiek jelentos resze kacat. Brit ag egy borzalom.
A velemeny nyilvanitas szabad, ha tetszik neked ha nem.
Tisztaban vagyunk vele, hogy ez ilyen. De csak azert mert nincs konkurencia. Van amit jol eltalatak es dicseretes.
De merhetnenek egyet lepni elore. Ezt a motorot cserelni.
De olyan cegtol aki beta allapotba tartja a jatekot, es ebbol haracsolja a penzt, mert jogilag teljes vedelme van. Barmit teszel semmi eselyed visszakapni a penzes.Egy ilyen cegtol sok tisztesseges dolgot nem kell varni.
Es akkor is hanyas bonyolult null dizajn az UI. Illetve az UI mukodese is elvault. Mar akkor az volt mikor megjelentek vele. :)
Kb Mysql szinten van :). -
Francia91
veterán
válasz
frame>24 #13673 üzenetére
Prop top tier harcok nekem még mindig élvezetesek, egy F8F-fel vagy egy Griffon Mk. 22-essel például, mert ott még mindig ritkán haladsz 600 feletti tempókkal. Nekem élesen elhatárolódik akkor is a jet és a prop. Gyenge jettel meg nem is nagyon érdemes játszani (Me 262 50 mm-es, azt csak pl tank reálban használom, ott viszont ütős), mert amikkel összedob komolyabb jetek (F-80C), megesznek reggelire sebességben, hiába fordulsz jobban
-
Francia91
veterán
válasz
frame>24 #13666 üzenetére
Nem aránytalanul erősek a gunnerek, mert elég sokszor kritikusra sebeznek SB-ben is
Pusztán ha van a lövészek kezelésével 7 év tapasztalatod (nekem pl ennyi), akkor elég jól használhatóak. Tudni, kell, egy gépen hova célozz, és pár találattal szárnyaz szakítasz, kigyújtasz, egyebek. ráadásul azon az egy sloton a lövészeim ki vannak fullozva + Expertes képesítésük is van jópár gépre, ha véletlen nem érnék rá én kezelni őket. De hidd el, hogy nem OP-k, szimulátorban is szednek le elégszer vadászok a 20 és 30 mm-es ágyúikkal -
Találtgyerek
veterán
válasz
frame>24 #13662 üzenetére
Szerintem sokan vannak még erre behülyülve rajtad kívül.
Csak engem nem fogott meg és ezért érdeklődtem,hogy ezzel egyedül vagyok vagy sem.
Lassan gondolkodom,hogy tovább lépek a realisticból is. Kezdem megunni,kellene egy kis újdonság. Nem a jetek felé nyitok szerintem,inkább a simulator rész fele.
Van itt aki komolyabban nyomja SB-be propelleres gépekkel? -
frame>24
addikt
válasz
frame>24 #13657 üzenetére
De az olasz F-104 is jön, érdemes megnézni azt a gyorsulást...
-
Francia91
veterán
válasz
frame>24 #13614 üzenetére
Ez így igaz! A gépek közti különbségek, pro és kontra Reálban jönnek ki igazán. Manőverezhetőség, melyik gép milyen magasságban hogyan használható. A német vadászok például 3-4 ezer m alatt lassúak, nem annyira használhatóak jól, javarészt ezen magasság felett érzik magukat elemükben. A P-47-es egy lassú nagy dögnek tűnik, de ha 7-8 ezer m felett használod, egy nagyon gyors vadászrepülő, ott használható a legjobban. És lehetne sorolni napestig, hogy reálban mennyi mindent tapasztalsz, tanulsz az árkádhoz képest
-
csongi
veterán
válasz
frame>24 #13409 üzenetére
Szerinted a Wt nagyobb táborral bír mint a steam?
Kínával együtt sem lettünk többen a számláló szerint.
Csúcsidőben is 72 ezer a max. Ez hetente egyszer csak vasárnap van.
Minden nap este 10 körül feleződik a játékos szám.
Annyira tematikus, hogy már csak a vak nem látja. Évek óta ez megy.
Télen nyáron szünetbe mindig. Ránézek az órára, és tudom hányan vannak.
Ha folyamatosan csúnyán írogatsz, és jelentenek, szerintem kapsz egy botot a nyakadba. Belépsz és ha nem lövik ki, akkor végi rajtad van. elmennek mellette a társak, hangtalan a tankja, stb. Ebbe a játékba olyan anomáliák vannak, hogy az elképesztő. Easy cheat.. atya ég.. maga fertő. Nem volt eddig kételyes megjelenése egyik játéknál sem.Eventkor előkerülnek a csoda játékosok, és varázsütésre, mindent tudnak. folyamatos a csalás. Orbitális módon.
felfele álló ágyúcső és lefele lő. Minden átlátóak. Sziklán átlövők...stb.
Alap büntetés, hogy 1-1,3Br-el feljebb dob, vagy prémiumosokkal szívat.Level 9es játékos Br10-be.
fizetsz és nyersz. -
frame>24
addikt
válasz
frame>24 #13310 üzenetére
"The anti-tank guided armament comprises of Vikhr ATGMs accompanied by laser guidance, with a maximum range of 10 km and capable of 1,000 mm of armour penetration. Additionally, the helicopter can be equipped with 9M39 “Igla” infrared homing air-to-air missiles, and there is also the possibility of installing 80 mm unguided rocket pods, bombs, or eight 23 mm gun pods on the helicopter’s wing pylons."
-
Dingle
tag
válasz
frame>24 #13296 üzenetére
Pedig az Abdul az pont lassan növekvő eladási árat mutatott az event kezdetéig
29 GJN érte az már nem olyan rossz ár! Abból elég sok mindent be lehet vásárolni ha jön a Gaijin születésnap. Mondjuk 10000 GE 50 GJN, így nem biztos hogy jó üzlet volt a GE-t elég rossz árfolyamon "átkonvertálni" hacsak nem bundle-okat szeretnél venni.
-
KROK640
nagyúr
válasz
frame>24 #13186 üzenetére
Már hogyne tűnt volna fel. Még az is, hogy ilyet WTben nem láttam, azért kérdeztem rá.
BTW valami eventes gépnek jöhetnena hát én ezzel a kínai fával úgy leszek szerintem, hogy majd akkor grindeolom mikor valaki miatt alacsony tierben kell menni. Ami nekem produktív az úgyis a legalacsonyabb jelenleg a 5.3 anmgollal, de egy csomó fában 6.3, németen meg már 8.3-8.3 környéke
-
csongi
veterán
válasz
frame>24 #13175 üzenetére
Olvass utána. Ez volt a Phantom nagy hátránya. Hamar megjött a fejlesztés.
Sajnos a mapok és a többi rendszer miatt nem lesz realisztikus a rakétázás. Érdekes lesz, de szerintem nem lesz esélye a fantomoknak. Az iszonyat sebességgel a 2* hangsebesség ezzel a játék motorral kivitelezhetetlen, Folyamatosan torzulás lesz, ami a Migeknek kedvez. Kis sebességnél a Migek megeszik a phantomot, ha csak bele nem tesznek torzítást. Ami ugye Gajinnak nem lesz nehéz .
Egy Mig töredéke méretekkel rendelkezik,mint az F4. Jó nagy zsíros falat lesz.
Ettől függetlenül a Fantom sokkal fejlettebb volt, és hamar megoldották a migek kellemetlen jelenlétét.
El kell fogadni mint játék, csak nem kell tolni a WTWIKIT, meg kitalálni a képtelen adatokat, egy létező géphez, meg fantázia alapján betenni soha nem repült gépeket.
Jobban emészthető lenne, ha fantázia nevekkel illetnék őket, és a valóságos gépek csak hasonlóak lennének, max hivatkozási alapként említve.
Legyen a valóságnak megfelelő, és ne torzítsák ferdítsék az információkat kényükre kedvükre -
csongi
veterán
válasz
frame>24 #13170 üzenetére
Ismét, hogyan szopassuk a szövetségeseket. Minden arról szól, hogy az orosz techinka legyen előtérbe. Ezek az F4ek nem voltak felszerelve géppuskával. A rakéta elhasználása után már védtelen voltak. És csak a sebesség volt a védekező eszköz. Ezért elég korán bekerül egy forogócsöves rendszer az orrukba. A csupán rakétás fegyverzet elképzelés nem olt sikeres. A levegő levegő rakták, nem voltak pontosak. Az irányítás nehézkes volt. Nagy távolságból lehetett jól használni, közelharcban csak teher volt.
namármost a jelenlegi motorral, és mapokkal ez semmivé foszlik.
A Migeknek ezek jó fregek lesznek.
A motoron kellene fejleszteni és az irdatlan bugot javítani. Utána ráengedni ezeket a szörnyeket a játékra. ez vonatkozik földi erőkre is.Amúgy az F4 egy bődület nagy gép, és zsíros célpont lesz közelharcban. Tank reál, és CW-be szépen tarolhat a földi egységek között.
De mindez annak függvénye, milyen fegyverzeti specifikációkat és radarrendszereket vezetnek át a valóságból.
Nekem hiányoznak az Intruderek
Sok mocskos előkészítős csapást hajtottak végre.
Mr.Csizmás:
És még jópár szemetet vihetnének
De elég nagy féregsgnek tartom, hogy sok ember fizetett értük, ilyen vagy olyan módon, és kampeca. Köszönjük a támogatást! Minden alól "mentesít" a béta státusz és szerződési feltételek elfogadása..... -
KROK640
nagyúr
válasz
frame>24 #13166 üzenetére
Akkor lenne értelme mindennek, ha meglenne a német G2-re is ez a skin.
Mert ugye így 4640 GE-ért* vedd meg, utána még unlockold a skin-t is...
Erősen kétlem, hogy sok ilyennel találkozunk majd.Ráadásul ha úgy vesszük a románok is kaptak, és ott még ünnep sem kellett hozzá.
Szóval nem vagyok hanyattesve csigáék rendességétől.* 5000GE ami ehhez legkevesebb elég az meg 24.99€ur
-
Dingle
tag
válasz
frame>24 #13158 üzenetére
Ja tényleg létezik a WT navalnak játékosbázisa, valahol, valaki....
Én a P59ről pont ellenkezőket olvastam, videón is elég jól teljesített a propelleresek ellen. WT Redditen a népek csalódásukat fejezték ki az AUBL-lel kapcsolatban.Szerencsére jelen kilátásaim szerint mindegyik meglesz.
-
Dingle
tag
válasz
frame>24 #13155 üzenetére
Szerintem pont hogy a P59 lesz a keresettebb, mert az AUBL csak egy copypaste gyakorlatilag. De ki tudja. Viszont személy szerint én mindent ki fogok szórni ha mondhatni rendes áron mennek majd, mert jön a WT születésnap és olyankor szoktam bevásárolni, prémiumból, talizmánokból.
-
BoB
veterán
válasz
frame>24 #12966 üzenetére
Én aktívan játszok vele, jelenleg fejkövetés nélkül (elvesztettem a házilag készített fejkövetőm költözéskor).
CAS-hoz nem létszükséglet, de a légiharc multiban kizárt.
Miért lenne egyébként lehangoló? A DCS-t folyamatosan frissítik rolling modellként és egyébként sincs alternatívája.
Ilyen war thunder meg ace combat árkád lövöldék sehol sincsenek hozzá képest, egyszerűen még csak egy lapon sem lehet említeni őket.
-
Colos1
őstag
válasz
frame>24 #9401 üzenetére
Az a 7 g nem a pillanatnyi terhelés, hanem az állandó. Amikor a 70 éves gépeknél 10-11 g -ről beszélünk, az pillanatnyi, vagy 1-2 másodperces érték. A 7 g a modern gépeknél folyamatos, ami szükség esetén túlléphető.
Másodrészt, az, hogy 11 g önmagában nem jelent túl sokat, mert ahhoz, hogy értelmezni lehessen, kell a gép tömege is. Egy Bf109 max tömege kb. 3500 kg, egy modern repülőé 20000-30000 kg. Ez 6-10x -es különbség, egy ugyanolyan túlterheltségű fordulóban ennyiszerese a pluszban elviselendő erő is.
Elméletileg: Amennyivel nehezebb, annyival erősebbnek is kell lennie. Ha egy gép, ami 5x nehezebb, de 5x akkora terhelést bír, az ugyanakkora túlterhelést bír ki. Azonban, ha 5x nehezebb, de csak 2,5x erősebb, akkor már csak a felét bírja.
Gyakorlatilag: függ a tömegeloszlástól és a szerkezeti kialakítástól, egy gyengébb anyagból lehet erősebb szerkezetet építeni, mint egy erősebb anyagból.
Összefoglalva: lehetséges, hogy a modern gépek nem bírnak akkora túlterhelést, mint amit a 70 évvel ezelőtti fából - vászonból - alumíniumból készült gépek bírtak. Viszont 7g nagyon sok, ezt egy rendszeresen kicentrifugázott vadászpilóta is csak korlátozott ideig bírja el, mert itt már nem a vérmennyiség agyban történő megváltozása történik, hanem konkrétan átrendezheti a belső szerveket
-
Francia91
veterán
válasz
frame>24 #9401 üzenetére
Itt nem azzal van a gond, hogy mit akarok...
Hanem hogy már sokat repültem az LF Mk IX-szel, és hozzászoktam, hogy bátrabban lehet velük menni, mint a Tier3-as Spitekkel. Erre most kap egy FM módosítást, és hirtelen hímestojás lett
Amúgy meg egy 60-70 éves technikának is bírnia kellett a 11-12Gt simán (Ki-84, Fw 190, Bf 109 csak példának) -
-
Chabe89
addikt
Érdemes végigtolni a tutorial részt is, mert kapsz érte sast amit át tudsz konvertálni tapasztalttá. Ez később mikor már nehezebben jön az xp nagyon jól jön, de az elején is ha gyorsan jobb gépeket akarsz. Ahogy én észrevettem a játék 1-7 szintig általában összedob kicsit nagyot, de pl. 9-es Yakkal már ritkán más pályákra nagyobb szintűekkel pakol össze.
-
myckey
veterán
nagyon nem értek veled egyet,látszik hogy nem igazán vagy tisztában a dolgokkal a játékkal kapcsolatosan.
de ne is menjünk bele,mert aki egyből ilyen hozzászólással nyit,azt felesleges is győzködni.
szóval no offenseViszont az nagy kár,hogy ennyire nem pörög a topic, pedig nagyon élvezetes egy játék,ez valóban kikapcsolódás a wot-hoz képest.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xbox Series X, dobozában, kitisztítva+újrapasztázva, 6 hó teljeskörű gar., Bp-i üzletből eladó!
- Xbox Series X, kitisztítva+újrapasztázva, 6 hó teljeskörű garanciával., Bp-i üzletből eladó!
- Eladó Gopro Hero 10 Black edition sok tartozékkal!!
- Brutál GAMER (I7-9700K/RX 6800 Aorus/Z370-F CHIP)
- Simrig eladó PS5/PC kompatibilis. (olvass leírást.)
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7500F 32GB DDR5 512GB SSD RTX3070 8GB ZALMAN S2 TG Enermax 750W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest