Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jonny71

    csendes tag

    válasz HREH #6626 üzenetére

    már egy ideje ismerkedek a programmal, elég sok projekt-féleséget raktam ösze, de most olyan szinten elakadtam, hogy ötletem sincs a megoldásra.
    A dolog lényege, hogy kocsiban vezetés közben szeretnék viber üzenetet küldeni.
    Természetesen hangutasításokkal.
    Megkérdezi, hogy kinek akarok üzenni?
    mondom a kontaktom nevét, ahogy benne van a viber telefonkönyvében.
    Visszakérdez, mondom neki, hogy igen (ha félreértette, és nem jó kontaktot kínál fel, a válaszom nem, és kezdődik előlről), megkérdezi, hogy mi az üzenet, elmondom, visszaolvassa, hogy így akartam-e, ha nem, újrakéri az üzenetet, ha igen, közli velem flash-el is és hanggal is, hogy tehát akkor xy-nak fogom küldeni a következő üzenetet: üzenet
    ezek után (természetesen a szükséges shell parancsokkal fűszerezve) tovább lépne a 'type' parancsra, ahonnan elvileg be kéne olvasnia a változóban tárolt üzenetet (amit már előtte felismert, és elmondott), de csak 1 vagy 2 szót gépel be.
    Nem tudom, hogy mi lehet a megoldása.

    Remélem, érthető volt... :)

    A tasker wikiben találtam egy whatsapp send megoldást ugyanerre (elviekben), az adta az ötletet, mivel én a vibert használom, ez alapján raktam össze. Abba is benne van a 'type' parancs, de mivel nincs whatsapp-om, így nem tudom, hogy az működik-e rendesen, vagy csak az én telómon nem akarja az igazságot...
    egyébként ez volt az: http://tasker.wikidot.com/whatsapp-send-message

    Valakinek valami ötlet?

    [ Szerkesztve ]

    Ha privátot írok, akkor megköszönném a választ. A "köszi, nem" is egy válasz! Jonny

Új hozzászólás Aktív témák