Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Kis zöld izé #2941 üzenetére

    fogadni mernék, hogy 9x18as lőszerrel van tele a hátizsákod;> a viperhez 9x19, a söréteshez meg nemtommilyen kell (nem vagyok vele hatékony, szóval csak vészesetben szoktam azzal menni). megoldás annyi, hogy elbújsz, lősz, elbújsz, lősz, lopakodsz, elbújsz, lősz, és ha nem nagyon van tapasztalatod ilyen jellegű játékokban (Deus Ex 1-2, Thief, Crysis), akkor az optionsban állítsd a nehézséget easyre. egy idő után ki lehet ismerni az AIt (értsd, tudni fogod, hogy bekerítősdit játszik, és innentől tudsz a fejével gondolkodni), esetleg szórd meg őket gránáttal, azt szeretik (és remekül ki lehet őket robbantani a fedezékükből). amerről bemész a roncstelepre, van egy kis bódé, elég nagy mennyiségű lőszerrel benne a dobozkákban (viperhez olyan 60-120 van benne). ja és lőjj gugolva/hasalva, jobbklikkes módon, lényegesen pontosabban lehet úgy osztani az áldást. elsőre lehet, h picit nehéznek tűnik, de ha kiismered a játékot, akkor még a legnehezebb fokozaton is eléggé egyszerű...

    felraktam én is az OL modot: a textúrák gyönyörűek lettek végre:) az éjszakák nagyon jók, bizonyos missziók rendkívül meg lettek könnyítve ezáltal (ügyesen mozogva és hangtompítós fegyverrel, nomeg éjjellátóval nem szúrnak ki, innentől sérülésveszély nélkül lehet kiirtani nagyobb csoportosulásokat is). egyetlen baj, hogy néha neutral stalkereket is ki szoktam lőni véletlenül (de a fenéért mászkálnak bandit suitban):D. az eleje pöppet erősre sikeredett, aztán most középtájra végre van elég erős artifactem, meg persze a Military Suit, nagy kedvencem;> jó dolog a javítás, örülök, h mindent lehet venni (jelenleg épp egy m203massal osztom az áldást, vintarért még el kéne menni:)). az artifactdobálás fless, a visszafogottabb spawnnak meg örülök (alapjátékban frászt szoktam kapni wild territoryn). a kimaradt lények rondák, bár a törpéktől addig féltem, amíg a főnöküket 15mp alatt ki nem végeztem:D mondjuk zombihordával támogatott törpe ronda. a controllereket egyszerűbben ki lehet szedni, mivel pontosabbak a fegyverek, ez jó. red forestben/pripatyban mire készüljek? NPPre elég lesz a szokásos Military Suit/Exoscelton+400 sniper/AP 9x39+600AP az M203hoz+M203+Vintar+Dragunov 60 lőszerrel+30 gránát, vagy mennyi plussz rakéta kell a főgonoszra?;> zombikat gránát kapásból szétkapja? chimerák merre szoktak előfordulni?

    és honnan lesz minigunom?;>

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák