Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Kolondrum #2646 üzenetére

    én világéletemben alkalmazott voltam, ez az első cégem, de ez egy mikrovállalkozás, ott a cégvezető nemigen számít fejesnek. de mint írtam, ez a story pont akkor lett volna drágább, ha kintről rendelem.

    GBRDVD:
    szerintem első körben döntsd el, hogy elsősorban mire használnád, mert a súly és a méret miatt nem biztos, hogy a 20'000-es az optimális választás, ha állandóan magaddal akarod hordani. mármint ilyen célra biztosan nem ekkora kapacitásút ajánlanék. ezek a típusok akkor jók, ha több napon át erről akarod tölteni az összes eszközöd. én pont ezt a Yoobaot használom (anno kb a jelenlegi eustock ár duplájáért vettem az edigitalnál), elégedett vagyok vele, de már a vásárlás után néztem, hogy a Xiaomi jóval könnyebb, és talán méretre is kisebb. aztán most, hogy megjelent a 20'000-es Xiaomi új változata, a micro current charging miatt mindjárt szimpatikus lett, mert van olyan eszközöm, amit a Yoobao nem érzékel az alacsony áramfelvétel miatt. de a lényeg, hogy ezeket a "téglákat" inkább pár napos utazásokhoz tartom jónak, a mindennapokra igazából egy 5000-es is bőven elég.

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák