Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz jilian #11601 üzenetére

    "Le is töröltem az MI videót, akkor meg azt írja, hogy nincs videó lejátszó...."
    Érdekes. Honnan próbálod indítani a videókat? Én most a "gyári" File Explorer-rel és az ES File Explorer-rel próbáltam, de mindkettő dobott egy jó kis listát, hogy mi mindennel tudnám lejátszani a videót (mp4).
    Próbáld meg másik lejátszóval is. Ja, én 4.8.8 miuiandroid-os ROM-on próbáltam.

    (#11602) redbiro
    "... felülírták az alap android ezen funkcióját (mármint azt hogy szabadon választhatok, hogy bizonyos tartalmat mikor-melyik appal akarom megtekinteni) ..."
    Utóbbi már ritkán futok bele ilyen problémába (nem is tudom mikor volt utoljára). Az biztos, hogy van némi kavar a rendszerbe. Van ugyanis az alkalmazás lista legalján egy "def. app. settings", ahol bizonyos (e-mail kliens, zenelejátszó, stb.) funkciókra meg tudod adni az alapértelmezett alkalmazást, de nem mindenre (pl. a videóra nem). Viszont a többire meg egyesével kell kibogarászni a megfelelő alkalmazást (mint bármilyen droidon). Jobb lenne egy központi lista.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák