- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- One mobilszolgáltatások
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Májusi bemutató, júliusi piacra kerülés, áremelés
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Csak nem növel akkukapacitást a Samsung
- 10 000 mAh-t szuszakolt a Realme egy átlagos vastagságú telefonba
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dbius
veterán
válasz
szunyi777 #84570 üzenetére
Úgy látom, hogy a tárcsázóval problémád volt (xda). Nálam az alábbiak merültek fel: (sokp milestone 1 volt fent előtte, amiről recoveryben ment format cache, dalvik cache, majd factory reset, ezt követően ment fel aosb 1.3.4 és gapps, majd reboot után a magyarosítás):
- beállítások - kijelző és fények - villogó értesítő fény - egyéni érték használatát bekapcsolom, majd próbálom állítani a színt, folyamatosan FC-zik a beállítás menü. Minden alkalommal.
- akkumulátor - alacsony akkumulátor figyelmeztetés - ha alap beállításról (popup és hang) bármire állítom, FC-zik, nem tudom kikapcsolni ezt az opciót
- nyelv és bevitel - folyamatosan visszaáll android billentyűzetre Swiftkeyről. ugyanez volt a gondom sokp alatt is.
- be van kapcsolva az értesítési sávon dupla klikkre az alvás. Ez egészen addig működött, amíg az értesítési sávon rá nem koppintottam az óra melletti dátumra és kiválasztottam, hogy a digical+-t indítsa el mindig. Azóta hiába koppintok bárhol az értesítési sávra, megjelenik az értesítési sáv, de nem megy alvó módba a telefon
- volt 3 vagy 4 restart, egy sms érkezése után, amikor meg akartam nézni, illetve csak nyomkodás közben.Végül a bluetooth. Talán ez a legbosszantóbb - legalábbis számomra - Ez már SOKP alatt előjött, korábban aosb 1.3.2-ig viszont nem. Van egy Plantronics M55 bluetooth fülesem, amit gyakran használok, főként vezetés közben. Az a problémám SOKP és most már AOSB 1.3.4 alatt is, hogy gyakorlatilag használhatatlan hívásoknál. Kapcsolódik a telefon a bluetooth eszközhöz, de híváskor csak egy búgó, bántó, torz zörejt hallok és engem sem hallanak. Ha ekkor még hívás közben visszaváltok a készülékre, akkor már érthető minden és engem is hallanak. Ha hívás közben kikapcsolom a bluetooth-t, majd ismét be, akkor ugye ismét kapcsolódik a füleshez és ekkor már jól megy, hallok mindent és engem is hallanak. Így gyakorlatilag nem tudom a bluetooth eszközömet használni híváskor, 10-ből legalább 8 esetben csak ez a búgó hang jön be...
Már gondoltam arra, hogy a legújabb modem a ludas (sokp telepítése előtt felraktam a repartos mk6-ot, majd ota-n frissített a legújabbra), ezért visszaraktam az mg4-es modemet, ami aosb 1.3.2 alatt is volt, de a probléma nem szűnt meg.
Nem tudom, hogy mit csináljak, lehet visszarakom a repartos mg4 gyári romot (mivel amikor erre raktam rá az aosb-ot, addig hibátlanul ment a bluetooth) és arra rá megint az aosb-ot.
Nálad ezek közül nem jelentkezik valamelyik?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Régóta várta a szakma a Samsung aktuális csúcsgépét. Túl régóta, ezért aztán nem is tud minden várakozásnak megfelelni.
- Home server / házi szerver építése
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- PlayStation 5
- Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- One mobilszolgáltatások
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Gitáros topic
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- További aktív témák...
- Honor Magic7 Lite 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman Z1 Seasonic 650W
- Xiaomi Poco M6 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest