Hirdetés
- Yettel topik
- Mobil flották
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Luna Ring 2.0 - így van értelme
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
-
Mobilarena
OnePlus 3 - A harmadik Plus
Új hozzászólás Aktív témák
-
kkltuska
csendes tag
Szevasztok!
Tudna valaki javasolni a telefonhoz szilikon tokot?
Valami olyasmi kellene, ami gyorsan megjön. (max 1 hét)
Nézegettem a linkeket, de szinte mindegyik külföldi, esetleg valamelyik itthoni boltban lehet már kapni rá? Én sajna nem találtam.
-
axlfsi
veterán
válasz
vitezlejszlo
#1381
üzenetére
Nekem siman jol mukodik az autom BT-os kihangositojaval a telefon. Nokias, ha jol remlik, beepitett, a gyari hangrendszeren keresztul mukodik (zene, cd, stb lekapcs, amikor hibast kapok).
... de nem szeretem hasznalni, mert allitolag visszhangzik a tuloldalon a beszelgetopartnerem hangja
-
SonyNex7
senior tag
válasz
syler123
#1394
üzenetére
Ebből látszik hogy nem láttál még ilyet.Rendes prémium üveg.
Nekem volt 6s-en ilyen csak más márkától (G.D.Smith)és az ujjlenyomat mélységén kívül nem tudod megmondani hogy van rajta valami annyira durván jó igaz az 6e volt de az amerikai változata az meg 10e.
Amit most elvisznek Huawei P9 ahhoz is van brutál prémium minőség de a a kijelző technológia miatt az átlátszó részen " angel dotok" érzékelési pontok vannak amik csillognak főleg nap fényben,igy P9-re csak a fólia ajánlott.
De amúgy ebbe még beletartozik a samsung S6,S7 stb minden ami kerekített szélű.
Most már jók ...appból nem lehet linkelni -
SonyNex7
senior tag
válasz
syler123
#1391
üzenetére
Szinte kizárt hogy jó hozzá.Rohadt nagy hézag marad kb 2mm körbe a széleken.
Csak a teljes keretes üvegek lesznek jók.
Ezt az original Mofit rendeltem meg most.
Pont ma lett akciós még kedvezményt is kaptam így az üvegből 2 jön.
[link]
Az eladó szerint: Dear Sonynex7 , the glass just like the second screen of the phone.
The glass has same color like the original display, and it's shinny.
The feel of touch similar feel like the original display.
The glue is all surface
Ehhez jön még egy eredeti Mofi prémium szilikon tok.[link] -
syler123
veterán
Nillkin tempered glass jött már valakinek? A képeken úgy tűnik, hogy a látható kijelzőrészt lefedi, viszont elég drága, jó lenne tudni mielőtt megveszem, hogy okés-e.
-
válasz
syler123
#1385
üzenetére
Itt is van azért pár bug, de egyik sem olyan, ami miatt használhatatlan lenne. Pár, amit én találtam:
1080p video modban nincs OIS, youtube 1080p 60fps nem megy, akkor ez a push notification probléma, az a memoriakezelesi baj, amikor több alkalmazást is bent tudna tartani. Ha a tárcsázóban EGYZER beállítod a csengőhangot, utána már nem tudsz oda többé belépni. Ajánlatos a hangbeállításnál ezt elvégezni.
A battery előzményekben valami rendszerapp beragad, meg véletlen számmal jelenik meg.
Korábban volt többféle hangprobléma is, s a kamera is néha kifagyott másnál vagy épp nem csinált képet / kép után kilépett.
A mindenki által látható képernyő színhűsége, mely javítva lesz. A bluetooth-al is néha vannak gondok, hogy nem látják a profilomat az auto.
Kb ennyi jutott most eszembe -
SonyNex7
senior tag
Ebben a videóban látható időjárás widget gyári,magyarul is kiírja az adatokat?
Ha nem az, akkor van benne gyári?Ez a kijelző kalibráció minden telefonra elérhető már?Ha nem mikor jön a kollektív frissítés?
-
A beharangozóban említették a zaj szűrést a kép készítésénél. Valaki ezt már tudta használni? Hogy megy?
Egyszer láttam egy videóban, de már nem találom... -
syler123
veterán
Erre nem számítottam, hogy utólagosan ilyen szinten javíthatnak a kalibráción.
Nagyon tetszik, hogy a Oneplus ennyire figyeli a vásárlók igényeit. Óriási piros pont az utólagos kijelző kalibrálásért, javításokért. Olvasgatva a fórumokat, a Oneplus 3 messze nem szenved akkora hibákban megjelenéskor, mint a Mi5. Ott kb totális beta rommal jött ki a telefon, ráadásul a webshopok is mindre ráteszik a kínai szutykokkal teli romjaikat. Itt ilyen nincs, alig várom a hétfőt hogy megérkezzen

-
FeRkE
őstag
Nem nagyon lattam, hogy lett volna, az AnandTech ujra ertekelte az OP3-at az sRGB update utan, szep munka!

-
vitezlejszlo
őstag
válasz
Hedgehog9780
#1380
üzenetére
https://forums.oneplus.net/threads/push-notification-issues.451149/
Itt jelzik a problémát mások is. Írjak, hogy még a nexusokon is csak most javították ezt a hibát. Nyugalom a hosszú élet ritka.
-
sparks
senior tag
No akkor. Épp most jöttem megosztani veletek, hogy mi erre a megoldás. A macerásabb az, ha adb-n keresztül rányomjuk a telefonra ezt: adb shell dumpsys deviceidle disable
Ehhez nem kell root, hátránya, hogy minden egyes reboot után újra kell nyomni a parancsot.Ha van root, akkor pedig ugyan ez mehet "smanager"-en keresztül, ezen a videón szépen bemutatja a srác, hogy mit és hogyan. Ez alapján megcsináltam és végre wifi alatt is megérkeznek a levelek és minden működik. Nem tapasztaltam különösebben nagy aksi fogyasztást sem. A doze mondjon le

Engem ez a probléma már OP2-n H2OS-en is kiidegelt, azon nem próbáltam, de gondolom ugyan úgy működik, minden MM-en ahol a doze így bekavar.
-
vitezlejszlo
őstag
Nekem az auto BT-java nem allnak ossze. Pontosabban csak mint media player mukodik. A telefon profile-t nem engedi, pedig a telefonon engedelyezett. Ilyen volt mar aosp romokkal az OPOnal is.
-
Hedgehog9780
tag
Ugyan ez a problémám nekem is Honor 4X-en és pont emiatt szeretnék telefont váltani.
A Gmail nem szinkronizálja a leveleket, csak akkor ha bekapcsoltam a kijelzőt. Az igyak vizet appok csak hébe-hóba (bár inkáb hében mint hóban) jeleznek az óránkénti emlékeztető ellenére. Egyedül a Viber működik nálam tökéletesen. Már minden lehetőséget beállítottam (futhat háttérbe, védett alkalmazás, nincs energia takarékos üzemmód...) de ennek ellenére sem működik rendesen. Sem Wi-Fi-n sem mobilneten. 
Azt is olvastam (és az én véleményem is ez), hogy a MM droidnak nagyon durva a memória kezelése, és annak ellenére is kilövi az appokat, hogy te védettként állítod be. Szvsz az MM egy összelapátolt droid. Még normális frissítést sem ad hozzá a gugli, de már muszáj a Nugáttal foglalkozni
-
bajaki
őstag
Nálatok nincs gond az értesítésekkel? Gmail és YouTube értesítéseket csak akkor kapom meg, amikor feloldom a kijelzőt. Ha ezt nem teszem meg, akkor órákig képes nem jelezni a telefon...
Facebook és Messenger értesítésekkel nincs gond.Akkumulátoroptimalizálást is kikapcsoltam, nem segített. Van valakinek ötlete?
-
Type c kábelt hol lehet venni ami tőlti? Holnap kell vennem, melóhelyen hagytam eredetit, így lemerülök

-
tailor
őstag
Sziasztok!
Új vagyok az android világában, és talán emiatt sehogy nem tudom összekötni a OP3-at pc-vel. Ha összekötöm, nem történik semmi. Van erre valami megoldás?
Előre is köszi!
-
Outlander
addikt
Aki még küzd a beakadt ébrenléttel töltés után, az próbálja ki hogy mielőtt lehúzza a töltőről kikapcsolja a wifit/mobilnetet.
Nálam bevált.
-
petipetya
nagyúr
Kérdés. A három állású kapcsolót lehet úgy használni, hogy a legfelső állásból egyből a legalsóba ugorjon?
-
kispalya
tag
Sziasztok,
itthon lehet kapni már valahol átlátszó szilikon tokot OP3-hoz?Köszi.
-
klooo
tag
Nektek az akku használatnál hogy alakulnak az ''android rendszer'' százalékos mutatói? Nekem szerintem nagyon pörög. Az előző töltési-merési ciklusban 12% volt. Mitől lehet ez? Valami ötlet?
-
kano
nagyúr
kkltuska
Nem itt, hanem pü-ben. De szerintem nem Ő adja el, mert azt már töröltem volna.
Itt nem lehet hirdetni.Outlander
Lehetne egy olyanban megállapodnunk, hogy ha nem tudsz értelmeset hozzászólni, akkor inkább hagyd meg másnak a válasz lehetőségét? Így szerintem viszonylag jól megleszünk. -
silvergod
őstag
válasz
DonDragonka
#1353
üzenetére
Köszi...ez elég korrekt ajánlatnak tűnik...sőt ...nem gondoltam volna hogy ennyire...ebben minden benne van ami történhet vele

-
DonDragonka
őstag
válasz
silvergod
#1351
üzenetére
On-Guard 12 Month 14334.00 Ft
On-Guard 24 Month 23892.00 FtYou will be covered in case of:
- Breakage (eg. Display breakage)
- Damage due to incorrect use
- Damages by drops and falls
- Damage from liquids
- Excessive voltage, induction and short circuit
- Sabotage and vandalismAdditional service & benefits:
- 24h online claim reporting
- Toll-free customer support
- Worry-free claim process
- Worldwide coverage for claim handling
- For additional devices contact us at support.hu@simplesurance.de -
silvergod
őstag
Sziasztok!
Valaki le tudná írni vagy valami linket adna,ahol megnézhető lenne hogy milyen biztosítás fajták vannak rá?
mert úgy tudom csak vétel után kapsz mailt....én előtte tájékozódnék ...mennyi + pénzt kell rászámolnom
köszi -
Outlander
addikt

Mert ha nem ide írod, hanem alapból a google-be, akkor már meg is vagy.
Avagy Aljaskuszúbab - "Ha felteszel egy hülye kérdést, hülye választ fogsz hallani!"
-
koala69
tag
Sziasztok,
lehet, hogy mar volt rola szo, akkor elnezest, de van valami modeszer a root-olasra? Gondolom alapbol nem igy erkezik. Koszi!
G -
RIC5I
tag
igy belegondolva az aksit hogy kéne bejáratatni ? hadjam lemerülni teljesen és utánna töltsem fel vagy lehet össze vissza töltögetni egyből hogy meg jött ?
-
plejik
addikt
Áfa-s számlára esélytelen beszerezni ?!?!

-
PowerBuldog
veterán
-
Rick4
félisten
válasz
PowerBuldog
#1324
üzenetére
Nekem az S4 után (ami ráadásul a snapdragon 800-as procis volt) 2.5 hétig volt note4, aztán rátaláltam erre. És még így is nagy ugrás volt. Az S4 az asszonykáé lett, de már várja a piros színű OP3-ast, hogy rendeljem is neki.

Üveg tényleg rossz lesz, minden telefonnál zavaró a kis lyuk, amibe bele kell nyúlni, és itt még mélyebben is van, mint a front üveg síkja. Ha meg is szokod, a régi ujjlenyomatot biztos újra kell majd tanítani.

-
RIC5I
tag
meg jött nekem is

nagyon tetszik nagyon örülök neki nagy váltás lesz a ZTE Grand X In rőlVISZONT
a gyári flip case valami BORZALOM !!!

1. csúszik
2. lifeg lofog a teteje össze vissza sikerült már bele akadnom és majdnem le rántanom
3. ( ez személyes lehet van akit nem zavar ) amikor becsukod kinyitod a telefon elalszik fel ébred mivel nem zár rendesen a tok teteje és nem is mágneses szegény telefon hol bekapcsol hol kikapcsol még keresem ezt hol lehet kikapcsolni mert megörülök hogy látom hogy fel fel villan
4. a baloldali gombok hozzá férhetetlenek vagy nagyon kis kezü embernek kel lenni hogy hozzá férjen a toktól
5. több piszkot talál mint a porszivó semmi mocsok nincs az asztalomon de már lekellet töröljem O.o -
DonDragonka
őstag
válasz
PowerBuldog
#1324
üzenetére
Sony Z3C...
-
PowerBuldog
veterán
Jut eszembe: Mindenki mondja, hogy mit fog váltani. na nálam egy Galaxy S4-et fog váltani
Úgy érzem nagy ugrás lesz. 
-
válasz
DonDragonka
#1321
üzenetére
[link] megjelenéskor így csináltam, ott van egy táblázat hogy magyaroknak milyen email címre kell írni
-
SonyNex7
senior tag
Na megrendelve, fekete flippes tokkal és 1 éves biztosítással.
Annyira nem vagyok oda a flipp tokért de most váltok melót így kelleni fog.
Majd szerzek azért egy átlátszó tokot meg rendelek teljes keretes üveget az alliexpressről.
Huawei p9-et fog váltani amivel teljesen elégedett vagyok de van jó pár dolog ami megfogott a oneplus 3-ban,majd kiderül hogy jól döntöttem-e,de mondjuk 2 napja videót meg tesztet nézek nagy meglepetés nem érhet.
Nagyobb(mert már mindenre ezt használom így kényelmesebb) és amoledes kijelző (egy s7 kijelzője mellett a p9-é szerintem rosszabb,a fekete csak szürke és tompák a színek),a hátsó ujj lenyomat olvasó kényelmetlen ha az asztalon van a telefon,64gb belső memória, állítható led szín,dupla koppos feloldás, középső gombbal lezárás, ambient display,értesítés gomb,optikai stabilizátort (p9 legnagyobb gyengéje a videóban a kéz remegés),gyors töltés (3 óra helyett 1 óra na az azért durva) -
Saw
csendes tag
Sziasztok!
Egy Fórumtárs által én is szert tettem egy ilyen készülékre.
Windows Phone t használtam mióta a Lumia 520 megjelent,most a végén 640xl t.
Sajnos az MS kiábrándító stratégiával tolja ezt a területet (is) így passzoltam Lumia, Surface vonalat.Ami a One+3 készüléket illeti nagyon ódzkodtam a megrendelésétől.
Minidig is tartottam ezektől a " kínai csodáktól"...Az ár nem olcsó,de amit tud a készülék bőven megéri minden téren így 2 hét távlatából.
Nagyon nagy meglepetésként ért a készüléknek a külső adottságai.
Minden a helyén van nem lötyög,lifeg és nem tűnik gagyinak a tapintása nyomkodása.
Mondjuk én ilyen karbon tokkal használom mióta meg van,így nem tudom milyen lenne tok nélkül.
Ami szerintem is nagyon jó az az újlenyomat olvasó,sose gondoltam volna mennyire jól jön,
mert pl,az MS Exchange miatt kell külön jelszó és nem kell 100x beírni egy nap elég ha csak rá teszem az újjam.
A párát nem tudom hogy bírja,mert még nem voltam olyan helyzetben ,de lehet voltam csak nincs vele gond
A képernyő szerintem tökéletes,nem tudok rosszat mondani rá.
Gyors és gyönyörű képe van YT használatnál.
Télen majd kiderül mit tud,bár nem tudom hogy "-" fok milyen hatással van az amoledre.
Nincsenek foltok és szépek a színei.A rajta lévő droid nagyon gyorsan pörög.
Amire én használom minden funkció jól működött.
Telefonálás,SMS,Messenger,Skype + hívás,WOW RAH,Heartstone,Chrome böngésző,MI fit,CIb,Signal.
Amit szerintem fontos megcsinálni,néha kiüríteni a memóriát a kis seprűvel.A hangja szerintem tökéletes + aki engem hall a vonal másik végén azt mondja jobb mint a Lumia volt.
mondjuk ez nem tudom hogy lehet,mert egy JABBRA Stealth t használok ,de lehet akkor pont nem használtam
Az Akku szerintem megfelelő,azt még nem tudom hogy pontosan mit is szeretnék tőle,de egy napot simán elmegy.
Viszont néztem,hogy a kijelzőm fogyasztott a legtöbbet 15%,mert én max fényerőn használtam eddig.
Ma váltok 50% ra és megnézem így mit tud.
Ez a DASH töltés meg egyenesen szenzációs
1 óra alatt tölti fel.Ami volt vele bibi,egyszer nem bírtam sehogy sem felvenni,se a Headsettel se a készüléken.
Egyszer rebootolt,de ott lehet én matyirgáltam el valamit
Összeségében nagyon pozitív meglepetés ért.Sony z3 és CAT S40 volt pár hétig még a lumia korszakomban a kezemben,de
ez a telefon simán hozzá egy Sony Z3 minőségét jelentsen ez bármit is és a sebessége pedig szintén a kiemelkedő kategória.GPs t ma tesztelem Szlovákiából haza PEstre.
Köszönöm minden Fórumtársnak azt a sok posztot , tesztet és segítséget!!!

Üdv,
Saw
-
syler123
veterán
válasz
PowerBuldog
#1312
üzenetére

Tempered Glassokról kérlek ha megjöttek írd meg a tapasztalataidat

-
nutfile
aktív tag
lehet, h egyértelműen kommunikálva volt, csak én nem találkoztam vele, de a 2. sim-nél nincs lte
sőt, amig nem állítottam be konkrétan egy mobilhálózatot (Telenoros lévén a Telenor 3G és Telenor 2G a választható), addig rendszeresen eldobta a 2. simet és csak elvétve lehetett használni.
azóta tökéletesen működik a két sim-es telefonálgatás.
(mobilnet csomag meg az elsőn úgyis 10x akkora, szóval engem az lte hiánya a 2.-nál nem zavar) -
PowerBuldog
veterán
válasz
syler123
#1309
üzenetére
Blitzwolf kábel
Blitzwolf type-C to Micro USB AdapterTokból ezt a MOFI-t rendemtem [link]
Tempered glass-t meg többet is, meglátjuk melyik lesz a nyerő:
[link]
[link]
[link]ollie: bocsi ezek mehettek volna egy válaszban.
-
klooo
tag
válasz
PowerBuldog
#1308
üzenetére
Nézd meg mennyi a vásárlási limited. Engem az tréfált meg.
-
syler123
veterán
válasz
PowerBuldog
#1301
üzenetére
Linkek lemaradtak, okítsatok, mit érdemes rendelni hozzá.

Nillkin Frozen Case is jól néz ki.
-
PowerBuldog
veterán
valaki mintha már írta volna, hogy belekerült egy paypal loopba.
checkoutnál bejön a paypal, bejelentkezek, kártya megvan adva, continue, visszadob a oneplusra, aztán megint meg a paypalra. valami ötlet?
-
klooo
tag
Nektek az akku használatnál hogy alakulnak az android rendszer százalékos mutatói? Tegnap dél fele vettem le töltőről használtam elég sokat, most vagyok 24%-nál. Nem vészes egyáltalán, de az android rendszer szerintem sokat eszik. 11%
-
válasz
PowerBuldog
#1305
üzenetére
jól
-
PowerBuldog
veterán
jól emlékszem, hogy az On-Guard garancia ha nem kérem vásárlásnál akkor még utána 14 napig igényelhető?
-
válasz
PowerBuldog
#1303
üzenetére
Jaaa, úgy más

-
válasz
PowerBuldog
#1301
üzenetére
miért rendeltél külön? így pluszba fizettél ~2-3k postaköltséget
-
PowerBuldog
veterán
kábelek rendelve, fólia rendelve, tok rendelve, már csak a telefont kéne

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hogy egy kicsit rendezzük sorainkat és hogy átláthatóbb legyen a topik, ezért az elkövetkezőkben a rendelési és szállítási tapasztalatokról szóló hozzászolásokat a fent láthatól OFF topikba írjátok. Továbbá oda kerüljön minden, ami nem kapcsolódik a telefonhoz,tartozékaihoz, azok együttes működéséhez, ezek rendeléséhez, beszerzési helyeihez. Ahogy már korábban kértük, a számlával kapcsolatos kérdések, válaszok továbbra is nemkívánatosak. Az összefoglalóban a lényeg ott van ezzel a témával kapcsolatban. Ami pedig abszolút nem tartozik ide, azt valahol máshol, másik kompetens topikban adjuk közre! Ez utóbbiakat törölni fogjuk!!Köszönjük szépen a szíves együttműködéseteket! :R
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3818
- ÚJ - MACBOOK PRO 16" M5 MAX 18C CPU / 32C GPU / 36 GB RAM / 2TB + 3 ÉV APPLE Care PLUS + ÁFÁ-s
- BESZÁMÍTÁS! LG 24MK600M FHD IPS 75Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600XT / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD
- Lenovo ThinkPad 40ANY Thunderbolt 3 Workstation Dock (Gen2)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Ha nem rakok kulcsot a zsebembe pár hét alatt gondolom nem fogom megkarcolni.


A Gmail nem szinkronizálja a leveleket, csak akkor ha bekapcsoltam a kijelzőt. Az igyak vizet appok csak hébe-hóba (bár inkáb hében mint hóban) jeleznek az óránkénti emlékeztető ellenére. Egyedül a Viber működik nálam tökéletesen. Már minden lehetőséget beállítottam (futhat háttérbe, védett alkalmazás, nincs energia takarékos üzemmód...) de ennek ellenére sem működik rendesen. Sem Wi-Fi-n sem mobilneten.


biztosan. Ha te mondod akkor biztosan.




