- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
- Google Pixel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Karaktere biztos lesz az első Nothing fejhallgatónak
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Magisk
-
Mobilarena
Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók
Új hozzászólás Aktív témák
-
muratomi1
senior tag
válasz
Chaser #10160 üzenetére
Kb egy s4 kell ahhoz, hogy menjen minden mert az s2 is megakadt pedig az se szar..
nbukta77:
aham én is ezek miatt akarok erősebb hardverrel ellátott windowsos telefonra váltani. (nem tudom, lehet samu bácsi lesz de a 820 olcsóbb és több program van rá mint az active-on).
Ugye jól tudom, hogy nem HD kijelzője van? Egyszerűen ebbe is beleszerettem.. Olyan szép pirosban na -
westcoastog
veterán
Igen nyomtam hard resetet, de az első indításkor felajánlotta hogy tiszta lappal indítom e a telefont, vagy backupból visszaállítja a dolgokat.
Engedélyeztem hogy csináljon mentést a felhőbe, rányomtam és már telepítette is vissza az appokat, beállította a fehér hátteret stb.Na de mit csinálok rosszul? Proxy engedélyezve, ip-port beírva és ennyi, pedig még az országot is ámérikára raktam a beállításokban.
-
Tim82
félisten
Valamilyen karcot valamennyire álló bevonat-féléje mindenképpen kell, hogy legyen, csak nem olyan jó, mint a GG. Nem mintha a GG esés- és ütésálló lenne.
Btw, a szerencsés leesésről annyit, hogy a telefonomnak lerepült a hátlapja és kirepült az akksija, szóval azért mégis csak kell lennie valaminek...
-
Mr.Grincs
veterán
Sanszos, hogy ez nagy kapufa lesz a T-nek, mert ennyiért nemhiszem, hogy sokan vennék meg, legalábbis aki ért hozzá. Vagy az lehet még, hogy a hülyék is emelni fogják legalább ennyire vagy drágábbra, mondjuk a 49,999 az szép kerek szám...Ezt is el tudom képzelni.
Amúgy így két napos haználat után azt kell mondjam, hogy jobb mint az ex lumia 800-asom...nemtudom miért...Az egy dolog hogy gyorsabb, meg win 8.1, de szebb is, meg minden.
Nem volt megbánós vétel.
-
Tim82
félisten
-
ferke72
aktív tag
Nem az asztali verzió is létezik szinte minden platformra,csak kell hozzá egy aktív sim amin él a viber.
És míg nem ment rá Amber addig semmi baj nem volt,vagy az asztali kavar be..nem tudom.
Mindíg újraindítással jönnek elő kontaktjaim ha eltűnnek..
Újratelepítés kontakt források fiókok mentése sem használ sajnos. -
D4ni
őstag
ti használjátok nap mint nap
annyiban ledöbbentem, hogy ezekért az árakért milyen jó telefonokat lehet kapni. Nézhetjük az 520-ast. Az árából, csak egy asztal alátétet kaptam volna, még úgy is hogy ott dolgozok... így meg kapunk egy stabil rendszert, ami előtt szerintem szép jövő áll.
-
ferke72
aktív tag
Köszi,már újratelepítettem és ugyanúgy gondol egyet és üresen hagyja a kontaktokat
Pc verzió gépemen fent van ugyanezzel a számmal,ez befolyásolhatja?
Újraindítom rendbejön egy darabig..utána gondol egyet és eltűnnek..hogy mi lehet a megoldás passzz.Volt már valakinek ilyen gondja vele? -
JackFeryll
őstag
Természetesen ha kevés fénynél fotózunk magas érzékenységen, vagy ha nagy dinamika tartományú képet készítünk (árnyékos területek a földön, mellette tűző napsütés) akkor ne várjunk sokat ettől a pici, olcsó szenzortól.
(#7972) westcoastog
Igen.
Mondjuk ez pont az amiről írtam. Talán még komolyabb szenzorokkal sem biztos, hogy megoldható egy képből, hogy minden részlet rajta legyen. (felhők+templom)
Itt lehet HDR-ben gondolkodni. -
MK VII
veterán
Azért nem olyan megoldhatatlan dolog...
10 font a Digitizer.
15 perc alatt ki lehet cserélni csak van 3 olyan csavar ami fémbe csavarodik bele.. Annak a fejét tűhegyű forrasztó pákával fel kell melegíteni,hogy átmelegedjen az egész csavar és a ragasztó elengedje különben elnyalódik a csavarfej belseje( Nem kő félni. A műanyag mellette nem olvad meg. Csak okosan) .. Rohadt erősen fogja .
-
MK VII
veterán
OFF
Igaz
Mindegy. A tönkrementről leszedem az aranyat aztán eladomValamennyi legalább visszajön belőle
ON
Valakinek csinálta már a telefon,hogy hangosított vagy halkitott és nem emelte vagy csökkentette a telefon a hangerőt?
A számlálót azt viszi,de nem változik a hangerő. Vagy,ha épp változik akkor rá kb 2 percre.. Ilyen random gondolja és megcsináljaEzt most két napja figyeltem meg... És csak ki és bekapcsolással vagy akku ki/be segített..
-
2ofthem
aktív tag
Nem biztos hogy értelek, gyárilag Nokia Smart Cam van a telón, és persze a gyári kamera alkalmazás, ami nincs az appok között, csak kamera gombra indul. Gyárival ha fotózol, utánna elhúzod balról jobbra az ujjad akkor előhozza azt a képet amit csináltál, megoszthatod, szerkesztheted, stb
Ez megy a ProShottal is, és gondolom a ProCammel is (ezt nem tudom megnézni mert már letöröltem). -
-
Lall
veterán
Belépsz weben a gmailel regisztrált ms accodba es ott a kapcsolatok menüpont alatt fogod látni a kapcsolataidat. Ide szinkronizálja fel a telefonról is a nevjegyeket es itt tudsz hozzáadni is. A telefon, email+fiokokban nem látsz külön nevjegy szinkront, mert a fiokhoz tartozó osszes adatot szinkronizálja.
-
MK VII
veterán
Akkor nem értettél meg vagy két fele gondoljuk a gondolatainkat!
Tehát csak,hogy tisztán lássak... Csináltál egy új MS fiókot gmailes email cimmel?
Na most,ha azzal a MS fiókkal indítottad a telefonodat akkor ok.
Ezután bemész az email+fiókok menübe és rányomsz a +-ra és csinálsz egy új fiókot is. Ott a google fiókot választod ki. Oda beírod a gmail-es adataidat!
Ezután már ott vannak a beállítások és a Névjegyek szinkronizálása.
Belépsz a telefonkönyvedbe/Kapcsolatok csempébe és rányomsz alul a három kis pontra. Ott a beállítások-ra és azon belül ott van,hogy névjegyzék szűrése!
Ott kiválasztod a Google-t!
Ennyi.. Innentől kezdve ha a telefonon elmentesz egy számot azonnal szinkronizálja a Gmailos névjegyzékedbe! És oda menti! -
MK VII
veterán
Ha látod azt a két számot a névjegyzékedben akkor a telefonon van... Ha van Gmailos címed beállítva a telefonon akkor a Google szinkronizálásra rámész és felkerül a két névjegy a gmail-os címtáradba!
És ugyan igy a többi,ha lesz akár ezer akár nyócmillió!! Felszinkronizálja!EDIT:
Csinálj már egy teljesen új MS fiókot a gmailos címeddel! Minden gondod megoldódik... Törölj le minden fiókot a telódról és csak a gmailos MS fiókodat állítsd be azután meg külön pluszba a Google fiókodat is állítsd be... Kész is...! -
MK VII
veterán
Na most már kezdem érteni....
Ha jól sejtem ami most a telefonodban van kártya az ideiglenes kártya viszont van egy régebb óta használt kártya amin a számaid vannak viszont az nem micro sim.
Na most,ha ez igy van akkor befutsz a szolgáltatódhoz és kérsz egy kártyacserét amire a régi kártyádról átmásolják a számaidat az újra. Vagy akár erre is átmásoltathatod a névjegyeidet a régiről.
Na most már bele tudod tenni a kártyádat ugye az 520-ba.
Igy ha megvan a gmailos MS fiókod és be van állítva a google fiók is a telefonon akkor már csak belépsz a telefonkönyvbe és a beállításoknál ott lesz a Sim kártyáról való importálás.
Ha ezt megcsinálta akkor leszinkronizálod a fiókodat a telefonnal.. Igy már feltölti a fiókodba a számaidat.
És már fent is vannakViszont az még mindig nem tiszta tényleg,hogy te konkrétan honnan akarsz névjegyeket a telefonra varázsolni?
Most már össze vagyok én is kavarodva(#7254) Lacus_84
Nincs semmi baj a gmail-os fiókkal!!!! -
MK VII
veterán
Ez nem túlbonyolítás! Hiába csinálod meg a gmail-es MS fiókodat,ha nincsenek a névjegyeid rajta.
Valahogy fel kell töltened oda.. és,ha csak a telefonodon vannak ( gondolom a sim kártyádon) akkor máshogy nem tudod megcsinálni..Legalább is nekem ez jött le az írásaidból,hogy a sim kártyádon vannak a számaid.
-
MK VII
veterán
Akkor nincs mit tenni.. Mentsd le a névjegyeidet a telefonodról egy .vcf fáljba.
Csináld meg az MS fiókod a gmail-essel. (Csinálj újat!!)
Belépsz a szgépeden az MS fiókodba. Ott van opció,hogy névjegyzék importálása .vcf-ből.
Szépen feltöltöd neki. Ekkor már ha leszinkronizálod a telefonodon az MS fiókodat meg is kell,hogy jelenjenek a számaid.
Ezután a szgépeden összekapcsolod a gmail-es fiókodat az MS fiókoddal... Akkor már a gmail-os címeden is ott lesznek a számaid. Így már két helyről is be tudod állítani a telefonkönyvedben,hogy honnan szedje le a számaidat!
Asszem érthető voltam. Ha nem csak szólj.. -
MK VII
veterán
Egy szónak is száz a vége...
Valahogy imádkozd bele a gmai-os címedbe a névjegyzékedet... És onnan már akármilyen telefonról el tudod érni ami okosabb a butábbnál--- Tehát akkor most a telefonodon levő névjegyeket akarod felvinni mondjuk a gmail-osra?
Ha van egy .vcf fájlod a névjegyeidről azt pl MS fiókodba fel tudod tölteni.... Ha ez megvan akkor már csak összekapcsolod a gépeden a gmail és az ms fiókodat...
Gmail-ost belövöd a telefonnak és ezután belépve a telefonkönyv beállítások menüjébe a névjegyzék szűrőben megadod a Google-t. Hopp ott vannak a számaid(#7237) patex1983
Nem is kapsz. Csak mivel ilyen kiváncsi az MS, ezért tudni akarja,hogy nem vagy-e hajléktalan
-
MK VII
veterán
Igen ezek a beállítások.
Hát X...
Tudom itt mindenki azzal jön,hogy a HR a HR,de mikor csináltál utoljára HR-t?
Szerintem tedd meg..
Szépen építsd fel a telód. (Először lépj be az MS fiókoddal,hogy tudj letölteni az áruházból. Töltsd le a SysApp-ot amivel frissíts mindent a telefonodon,de fentebb valakinek linkeltem már. Bár gondolom használtad már.
Aztán valahogy a számítógépeden kapcsold össze a citromailes és a gmail-es címedet...
Utána,ha sikerlt elvileg ugye látod a gépeden a gmail-os címtáradban a névjegyzéket. Persze,ha mindent leszinkronizáltak egymással a mail-jeid.
Ezután törölj ki minden beállított fiókot a telefonodról és csak a Gmail-t állítsd be fióknak meg persze a MS-t.
Ezeknek ugye le kell szinkronizáliuk a telóval. És,ha a citromailt sikeresen összekapcsoltad a gmailos címeddel akkor,ha a telefonkönyvbe bemész ott lesznek a névjegyeid.Ez egy ilyen sosem kellett csinálnom,de szerintem kb igy működnie kell gondolat menet
Én ahogy megvettem a telefont belőttem neki a gmail-os címemet és már húzta is lefele a névjegyzéket...
Igaz voltak névjegyek amikhez a telszámot nem irta ki,de megoldottam azt is..
Szóval szerintem törődj bele,hogy ma már egy Gmail-os cím állandó használata nélkül kb nem vagy naprakész...
Akármilyen telefonom volt a gmail-os címemről mindent el tudok érni..
Citromail már 10 éve is lejárt lemez volt......
Sok sikert.. Remélem sikerül... -
MK VII
veterán
Most tulajdonképp honnan is akarsz névjegyzéket belőni a telefonodra? Mert olvasgatom itt a beszélgetést,de nem tiszta nekem valami...
Citromailes címedről akarsz névjegyzéket varázsolni a telefonodra? Mintha valaki emlitette volna,hogy citromailben nincs névjegyzék.
Vagy van?
Ha most csináltad a gmailos címedet arról mit szinkronizáljon,ha gyakorlatilag még nincs rajta semmi?Szóval most már én sem értem mit is akarsz valójában....
-
Lall
veterán
Hotmailt ír, mert a hotmail-hez tartozó fiókra gondol. Helyedben csinálnék egy normális elsődleges outlook (live, hotmail) fiókot és abban tárolnám az adataim (névjegyek, skydrive). Citromail-es emailed, ha ennyire szükséged van rá irányítsd át az újonnan kreált fiókra, bár el nem tudom képzelni, hogy valaki igényeit a citromail 2013-ban kielégíti.
-
Zoli bácsi
őstag
Persze hogy megnéztem a "csempeizét". Ott is, és az áruházban alul 1 frissítést ajánlgat az ivarmirigyem meghajtóját... (Here drive). Közben érkezett egy frissítés, igaz nem a telefonra, hanem nekem, hozott a 'zasszony egy kávét. Telepítem... Na, egy kicsit gyorsabb lettem. De a telón nem változik semmi, mindegy köszi a türelmeteket,várok hátha jön még frissítés. Tudom, hogy naponta egyszer keres, de manuálisan már párszor megnézettem, áruházat is, menüket átbogarásztam, semmi....
-
Zoli bácsi
őstag
-
norbb28
csendes tag
Smart cam az mozgás sor rögzítésére találtak ki , egész jó dolgokat lehet vele csinálni , fix pozícióba kell tartania a telefont és utána egész jópofa dolgokat lehet kihozni szerkesztőjeben.
Én 820 sima camera szoftvert használom,tegnaptelepitettem a pro camet is pro cam kézikönyvében elmagyarázzák ill szemléltetik is melyik beállítás mire való. Itt Elég jó képeket lehet csinálni,ha van az embernek türelme ,és ideje kísérletezgetni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 400 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB THERMALTAKE Core V21 500W
- Bomba ár! Dell Latitude 5500 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest