Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Chaser #7228 üzenetére

    Igen ezek a beállítások.

    Hát X... :F

    Tudom itt mindenki azzal jön,hogy a HR a HR,de mikor csináltál utoljára HR-t?
    Szerintem tedd meg..
    Szépen építsd fel a telód. (Először lépj be az MS fiókoddal,hogy tudj letölteni az áruházból. Töltsd le a SysApp-ot amivel frissíts mindent a telefonodon,de fentebb valakinek linkeltem már. Bár gondolom használtad már.
    Aztán valahogy a számítógépeden kapcsold össze a citromailes és a gmail-es címedet...
    Utána,ha sikerlt elvileg ugye látod a gépeden a gmail-os címtáradban a névjegyzéket. Persze,ha mindent leszinkronizáltak egymással a mail-jeid.
    Ezután törölj ki minden beállított fiókot a telefonodról és csak a Gmail-t állítsd be fióknak meg persze a MS-t.
    Ezeknek ugye le kell szinkronizáliuk a telóval. És,ha a citromailt sikeresen összekapcsoltad a gmailos címeddel akkor,ha a telefonkönyvbe bemész ott lesznek a névjegyeid.

    Ez egy ilyen sosem kellett csinálnom,de szerintem kb igy működnie kell gondolat menet :D
    Én ahogy megvettem a telefont belőttem neki a gmail-os címemet és már húzta is lefele a névjegyzéket...
    Igaz voltak névjegyek amikhez a telszámot nem irta ki,de megoldottam azt is..
    Szóval szerintem törődj bele,hogy ma már egy Gmail-os cím állandó használata nélkül kb nem vagy naprakész...
    Akármilyen telefonom volt a gmail-os címemről mindent el tudok érni..
    Citromail már 10 éve is lejárt lemez volt......
    Sok sikert.. Remélem sikerül... :K ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák