Hirdetés
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Kisebb lett a Honor MagicPad3 Pro
- iPhone topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- OnePlus 15 - van plusz energia
-
Mobilarena
A warez minden formában tilos a topicban!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#90933760
törölt tag
Ez a Pams harvestcraft fish trap mekkora hulyen van megoldva, csak vanilla halbol lehet csalit csinalni hozza, viszont mivel 30 fele Pams hal van, csak azt dob szinte. Szoval meg becsalni sincs ertelme, mert elfogyna egy stack csali es nem fogna ki annyi vanilla halat hogy ujabb csalit csinalhass belole. Ez mekkora hulyeseg mar, hogy a sajat halaibol nem enged csalit csinalni a mod....
-
csoki
senior tag
még este megpróbálom a teljes kliens reinstallt.
én lefrissítettem tegnap a catalyst drivert legfrissebbre, nem segített.
java legújabb, 64 bit. 4 GB ram nekem is a 8ból odaadva ahogy eddig, bár nálam windowsban 85% memória használat van úgy hogy csak mc fut (egyik java process 5.5 gb-ot bezabál, ez nyilván maga a játék, csak kérdés miért használ ennyit, mikor 4et adok neki, bár eddig is ennyit evett ill. van több java-s process még pár 100MB-tal)
journeymap benne van mindenestül, de az eddig is bent volt.max várok 1-2 hetet amíg kijön újabb packfrissítés, hátha javul azzal
-
Amur
addikt
válasz
#56573440
#19296
üzenetére
este nekem megint jó volt, 50-55 fps.
Akárcsak frissítés után délután. Viszont Csokinak, Apatyasnak ugyanolyan gáz maradt.
Én nem változtattam semmit, mégis megjavult. Rejtélyes..
Benn van a journey(igaz mob,animals,cave stb.. kikapcsolva-de az eddig is így volt)
4 giga ram van adva neki 8ból, és nem is zabál 40%-nál többet.
java, catalyst friss. -
#56573440
törölt tag
körbenéztem a szerveren, nálam egészen jól tölti a chunkokat, még ha staff of travelinggel megyek akkor is. Persze új terület generálásakor eddig is szakadozott, az most is megvan .
-
#90933760
törölt tag
válasz
#56573440
#19293
üzenetére
Valamelyik szerón még nem volt ilyen.
Ezt az enchant drágulást nem tudom ki találta ki, de ritka nagy marhaság ez is, kétszer javítottam a ruhámat, most raknám rá a harmadik encsát, de már ilyen 60 XP-be kerül darabja a kezdeti 3-4-hez képest...
Mondjuk most nagyon baró a ruha, a Mekás obsidian szett védelem4 és törhetetlenség3, a sisakon vízalatti légzés3, a cipőn könnyű esés4. De javítani már nem fogom tudni, mert annyit kér majd érte.
És akkor még szerettem volna soulboundot tenni rá, de már képtelenség. Az az advanced enchantment table nagyon hiányzik.... -
#90933760
törölt tag
Mondjuk a drawerek nagyon okosak lettek, ha többféle mod ingotja van és berakom, akkor átalakítja és ugyanúgy beveszi. Pl. a Mekás tint be tudom rakni oda ahol a Forestry tin van és Forestry tinné alakul a drawerben.
-
#90933760
törölt tag
válasz
Serricon
#19289
üzenetére
Dzsörni van, minden fullon, 12 látótáv és megy rendesen. Ők már leszedték a minimapot, mindent leállítottak és úgy is akad nekik. Java is azonos. Szóval nem tudom, de nekem megy rendesen. Bár egy kicsit zuhant a teljesítmény az érezhető, de megy. Ők játszani nem tudnak annyira szar.
Kliens oldali balhé lesz, csak még nem tudni micsoda.Kliens oldalon is eszi a ramot amúgy, de 4 Giga van adva neki és elvan vele. Ők is annyit adtak és nekik meg nem jó. Valami a ram kezeléssel lesz pedig, azon gondolkodik és akad be.
Nálam a Java megy két szálon, és megy 50-70%, néha 90 is. -
-
#90933760
törölt tag
válasz
apatyas
#19287
üzenetére
Én meg végigfutottam a mapon és miden oké, Csokihoz is elmentem és nála is rendben van, blacknél is voltam mikor az enderman fejeket hoztam el és ment rendesen ott is. Minden ok.
Amur már menni nem tud, mert többet dobja visszafele, mint amit előre halad. Én meg csak nézem ahogy teleportálgat. -
apatyas
Korrektor
válasz
#90933760
#19286
üzenetére
Ha vagyok egyhelyben akkor mondjuk okés, de ha elkezd chunkokat töltögetni, akkor halál. Kipróbáltam nyílt tengeren..
És ha csak simán megyek előre már legenerált terepen, akkor is rendszeresen elérem a betöltött rész szélét. De ezen át lehet sétálni és látom a blokkok körvonalát amire mutatok. Nem úgy, mint régebben a hosszúkás egyenes szakadékokon, amibe nem volt szabad belemenni mert belebugzol. -
#90933760
törölt tag
Majd rá kellene csekkolni a szerverre, mert valami nem kerek, bár nem hinném hogy szerver oldali. Nálam tökéletesen megy minden, de már Csoki után Apatynak és Amurnak is brutális droppok vannak, 50-4 FPS folyamatosan, látom ahogy akadva futnak előre.
Nekem meg rendesen fix 55-60 FPS és minden oké. WTF kategória. -
#90933760
törölt tag
Csináltam mindenkinek postát.
-
Serricon
senior tag
PH! Donutcraft szeró frissítve a legújabb verzióra! (0.1.1)
-
PeL
addikt
válasz
apatyas
#19277
üzenetére
Értem, köszi

(#19278) Baltoafarkas: Direwolf20 packban én is elég sokáig eljutottam már, elkezdtem nézni épp egy videósorozatot az expert módról, tényleg jóval összetettebnek tűnik, szinte minden modot használni kell az előrehaladáshoz ahogy apatyas is írta. Tetszik tetszik eddig amit láttam, csak félek h pont az állandó grindolás is unalmas lesz idővel

-
apatyas
Korrektor
Alapból nemigazán. Experten: a furnace compressed cobble-ból készül pl, és elég válogatós h mivel fűthető. Smelteryhez a lávához vödör már iron plate-ből készül. Tinkers szerszámok erős mining level beosztással. Vagy pl, vas és egyéb fém blokk az IC2 kompresszorban készül. Vagy, hogy eljuss egy pulverizerhez, már kell a fél modpakk (coal coke multiblokk, blast furnace multiblokk, rock crusher multiblokk, forestry elektroncsöves gépek, a lézerdiszkós assembly table ahhoz legalább háromszoros energiaforrás hogy menjen is, meg egy rakás más cucc) Jó szórakozást!
Olvass vissza arra az időszakra, amikor a PH-s szeró Expert volt. Biztosan be volt jelentve, amikor kezdtük. -
PeL
addikt
válasz
apatyas
#19275
üzenetére
Hát én is használtam a fastcraftot optifine-al a saját kis modcsomagomban de ekkora fps-em sose volt ennyi mod mellett. Gondolom ennyit számít a normális configolás is vagy nem tudom. Expert modet nem tudom be akarjam e vállalni, hallottam róla hogy rohadtul grind igényes. Vagy alapból is változnak dolgok benne?
(#19274) blackrulz: gondolom azért neked jobb géped van mint nekem

-
apatyas
Korrektor
Emlékeim szerint eleve benne van a Fastcraft, ami egy másik optimizáló mod. Az én gépeimen csodákat művelt a ki-bekapcsolása.
Kösd fel a gatyádat az állandó recepttúrásra, és a sakkozásra, hogy mihez mi kell, mit mi előtt kell megcsinálni -hanemigazán van elágazás a tech tree-n. -
#56573440
törölt tag
Alapból pl nálam nem igazán szokott gond lenni fps-el, de amikor "belakom" a helyet, akkor már bajosabb

Bár tény, hogy volt szerverünk arra is, expert módban egészen jó kis kihívást jelentett, és a teljesítmény igény se volt annyira gáz, bár nem voltunk sokan akik tényleg komolyabban gépesítettünk

-
PeL
addikt
Feltettem kíváncsiságból ezt az FTB Infinity Evolveld modpacket, nem tudom mit és hogy csinálja de 200+ fps-em van benne optifine nélkül is a már gagyinak számító gépemen, sokkal gyorsabbnak tűnik még így modolva is a játék mint eddig bármikor, igaz picit mintha több ramot használna. Gyorsabban indul és kevesebb lag is van benne. Lehet ez lesz az a modpack amit ki fogok játszani végre

-
csoki
senior tag
calculator mod power gen. jelentés:
multiblokk méret / Rf/t termelés
3*3 / 2k
5*5 / 6,8k
7*7 / 12,9k
9*9 / 20,3k
11*11 / 29k
13*13 / 38,2k
15*15 / 48,3k
lehet vinni 21*21, de egyrészt elfogyott az aranyam, másrészt nem használom így se ki + kár hogy az ender io-s dim. transceiver "csak" 40960 Rf/t-et tud átvinni
-
PeL
addikt
Erre is rájöttem közben h a Nether Ores rakta ezeket bele
(Megint feleslegesen kérdeztem). Ki is szedtem ezt a modot, annyi ore spawnolt a netherben rohadt nehéz megtalálni a cobaltot és ardite-ot a sok egyéb fém között, meg nincs kedvem minden egyes bányászott ore-ért megküzdeni egy sereg zombie pigmannel 
-
PeL
addikt
őőőő... Ez mi?
Lemegyek a Netherbe, bányásznék magamnak némi materiált, viszont a nether quartzok random felrobbannak, plusz ha zombie pigman van a közelemben mikor bányásznék valamit, amint kiszedem megtámadnak azonnal... Lévén h semmi cuccom nem nagyon van még, 3-4 meg is öl egyből ahogy átlépek a kapun 
-
vaakuum
addikt
Tegnap gyerekek szóltak, hogy már a lan-on sem látják egymást a gépek...nagy nehezen felfedeztem, hogy az asztali gépen szólt pár napja a rendszer, hogy a java-t frissíteni kelle, de a laposokon nem adta fel az ikont, kézzel kellett mindkettőnél frissíteni. Utána megint megtalálták egymást a gépek lan-ban.
A szerver megoldáson is gondolkodom, akkor a keresztfiammal akkor is tudnának játszani, amikor mindenki a saját gépe előtt ül odahaza. Csak ahhoz meg valami beszélgetős megoldás is kell akkor, és feltételezem, hogy ingyen ts3 meg nemigen van...
Vagy ilyen esetre a skipe a használandó? A játékban nincs hangkommunikációs lehetőség szerver futtatás esetén sem? Milyen megoldást ajánlanátok? -
-
#90933760
törölt tag
Apaty, dobtam be a gilisztás ládába 4 trópusi csemetét.
-
#90933760
törölt tag
Én most darálom a 20 stack csontomat a sag millbe mert az 6-ot dob, kovakővel többet, aztán rátehénkedek az experience cropsra jobb gombbal és várok. Így már nem olyan drága az EnderIO se, megcsinálom a tölthető ruhát és a tölthető eszközeit is.
Meg egy kis ender essence, hogy ne kelljen átmenni endbe azért is. Többi cuccot okádja a digiminer is. -
Amur
addikt
válasz
Serricon
#19257
üzenetére
Most jöttem rá hogy lehet automatizálni a primordial crops-ot. De annyira nem gáz, legalább rákényszerülök hogy mást is csináljak kertészkedésen, meg építkezésen kivül.
Még csinálok pár nyerget, mert jelenleg csak primordial crops-os recept van rá a játékban.
(fire,earth és diamond essence kell hozzá, ebből még earth essence-em nincs, de az kb. 5 perc)
hétvégéig még kiszedem ami kell. Ha másnak nincs kifogás, felőlem mehet!
-
#90933760
törölt tag

-
#90933760
törölt tag
válasz
Serricon
#19257
üzenetére
Ki fog örülni neki, hogy a bazi nagy kertek helyén üres kapált föld lesz? RR-t is mintha valaki használná.
Saller kijárna a modkészítőknek, mikor egy frissítés náluk abból áll, hogy bebuzultatják az embert rá majd kiszedik a modokat, ahelyett hogy átkonfigolnák nem OP-ra pl. a Cropsot, mert bugosnak nem bugos, az nem ok hogy azért szedték ki. Pont azt a modot ami a modpakk fánkját is adja.
Nekem mindegy, elültetem répával akkor.
-
Serricon
senior tag
No mivel ahogy látom páran emlegetik az updatet, azt mondom a hétvégén toljuk fel a legújabb verziót, addig van idő "kijátszani" ami eltűnik.
Persze mivel VM-en vagyunk eltolok előtte egy snapshotot, így ha borul a dolog vagy bugzik, simán visszaállunk erre.
Mit szóltok hozzá?Elvileg ez változna, plusz kb. minden más mod frissül.
Added:
ArchetirucreCraft
Covers
EnderStorage
Translocators
Compact Solars
IndustrialCraft 2
Cyberware
AppleSkinRemoved:
Charsets
Router Reborn
Primordial Crops
QuantumStorage
DrawerBits -
#56573440
törölt tag
válasz
weres78
#19254
üzenetére
Szia
Ha be tudsz jelentkezni, akkor az acc rendben van. A köv lépés hogy elindítod az mc-t, és bal alul jelentkezz ki az accal, és jelentkezz be újra email címmel. Ha azzal nem megy ugyanez a usernévvel.
Ez általában jogosultsági hiba, ha az autentikációs szerver állna akkor offline tudnál attól még játszani, tehát valamiért úgy érzékeli, hogy ehhez az acchoz egyáltalán nincs megvéve a játék
-
weres78
senior tag
Üdv!
Lányom játszik a Minecrafttal. Eddig simán ment minden, még ma reggel is, most azonban csak Play Demo lehetőség van, hiába jelentkezünk be. Van ötlet ez mitől lehet? Természetesen eredeti a játék.
-
#90933760
törölt tag
Ez a Primordial Crops tényleg ennyire OP, hogy még az essense is visszaültethető mint a mag? Minek akkor külön mag hozzá?
Van egy érzésem, hogy alapból ez nem ilyen mod, csak ebben a fánkos pakkban lett ilyen. -
#56573440
törölt tag
válasz
vaakuum
#19245
üzenetére
Belépni csak a letöltéshez illetve a játékon belül indítás után kell. A szerverhez nem kell account dedikálva legyen.
Szervert innen tudsz leszedni, egy .jar file lesz. Letöltöd, bemásolod egy tetszőleges mappába, majd elindítod, ehhez azért a gépen legyen egy java

Innentől generált egy pár file-t, ebből első körben az eula.txt lesz az izgi, megnyitod, utolsó sort átírod "eula=false"-ról "eula=true"-ra.
Innentől indítható a szerver, kb pár másodperc alatt legenerálja a világot, és kész.
A server.txt-ben van pár sor amit érdemes módosítani, pl ha kreatívban akarnak repkedni akkor az allow flight legyen true, itt tudsz esetleg más portot is adni. Ha több rammal szeretnéd futtatni a szervert, akkor a szerver mappa gyökerébe csinálj notepaddal egy .bat file-t amiben az van hogy "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar" pl. ez 1 gigával fogja indítani, több nem hiszem hogy kéne alapvetően. Átnevezed a szerver indítófile-t minecraft_server.jar-ra vagy ebben a bat file-ban adod meg a korrekt nevét és indulhat a buli.
persze ehhez jó ha látják egymást a gépek, a portok meg egymás fele nyitva vannak, nem fogja meg a vírusírtó, etc
Pl ha a szerver kap egy fix ip-t akkor az kifejezetten kellemes 
A szerver elvan minimál procin 1 giga rammal, nem igazán vészes ha csak a gyerekek fognak rajta vandálkodni. Nem kell alá erőmű. Ha a gyerekek kreatívban akarnak a szerveren játszani akkor /op név paranccsal tudsz nekik a szerveren jogot adni hogy átválthassanak kreatívba
Az összefoglalót tudom, komplettül át kéne már vésni, hamarosan

-
vaakuum
addikt
válasz
#56573440
#19244
üzenetére
Megnéztem (volna) az összefoglalóban a logout cikkre mutató linket a szerver létrehozásról, de sajnos 404-re fut.
Nekem szerver létrehozás nem rémlik, de van valami realms nevű menüpont. Ott viszont valami további fizetős dolog van benne.
Olyat pl. lehet, hogy asztali gépen fut egy szerver, amin nincs belépve senki, mert nincs hozzá account, a gyerekek meg laposról játszogatnak rajta?
Mert eddig csak arra jöttem rá, hogy a single map-ot meg lehet nyitni lan-ra, és mióta a tűzfalkivételekbe fel lett véve, azóta látják is egymást ilyen módon. De ilyenkor vagy az egyik lapos a szerver (egyik sem izomgép, irodaiak). Erre gondolsz, vagy van valami komolyabb megoldás is? Ha szerver még külön fizetős, az márt nem bejövős
-
#56573440
törölt tag
válasz
vaakuum
#19243
üzenetére
Szia
A Mojang nevű cég készítette a Minecraftot, azzal az accounttal amit vásárláshoz regisztrálsz be (email+jelszó) fogsz tudni bejelentkezni a játékba.
Gyári szerver nincs, viszont letölthető és tetszőlegesen futtatható saját gépen is akár. Ez talán a legjobb megoldás, mert "gyárilag" nem igazán van védelem a saját cuccaidra, és a szerverek jelentős részén az átlag életkor illetve a névtelenség miatt szoktak problémák jelentkezni... Ill ezeken a szervereken a sok játékos miatt jellemzően mindenféle modul kerül be, kereskedni kell, meg más szabályok vannak etc.
Ha csak építkezni kell, és főleg lokál hálón tolnátok, akkor érdemes az egyik gépre (pl a tiédre) egy szervert feltenni, és onnantól azon lehet garázdálkodni. A vanilla, tehát módosítatlan mc nem eszik szinte semmilyen erőforrást, úgyhogy az elketyeg akármin.
-
vaakuum
addikt
Ez a mojang (vagymia neve) account ez mire van? Ez maga a minecraft account, csak a mojang nevű cég a licensztulaja a játéknak? Hogy kell ezt értelmezni? CSak mert lassan bele kell másznom ebbe a témába is, meg egy csomó másba, hogy hogy is műxik ez a minecraft dolog, mert a lánynak is kellett venni egy accountot, hogy már hárman tudjanak együtt játszani, meg tudjon cretivkodni Ő is magának, amit akar.
Itt gyári szerverek nincsenek, ahová fel lehet menni közösen tetszőleges időpontban?
-
#56573440
törölt tag
válasz
#90933760
#19241
üzenetére
"Im pro, bro'.
"Jaja, csak így gyorsan buglist:
-Az itemgyűjtés a szokásos "by Balto" megoldás, megy a szükségtelen dropp a levesbe, vagyis köröz körbe a levegőben amíg nem despawnol

- A csontik felmásznak a joe tetejére, és nem halnak meg
- A szoba egyik oldala egy blokkal szélesebb mint a másik
- A joe-k nem fedik le a teljes szobát
Szerencsére nem megy túl gyorsan a spawn se meg a gyilkolásuk se, úgyhogy nem spawnolod tele a chunkot, vagy nem szakad le a szerver a dropp miatt, de jah, teljesen ideális konstrukció

-
#56573440
törölt tag
válasz
#90933760
#19238
üzenetére
Jah egyébként mekás pumpa helyett van jobb megoldás is, az egyik olcsóbb, infinite water source néven fut, passzív, tehát ki kell belőle szedni a vizet, de egy blokkos végtelen történet. A jobbik evilcraftos, eternal water blokk, az aktív, környező blokkokba tolja bele magától a vizet, viszont abba a legnehezebb item a weather container, eső alatt el kell látogatni egy Environmental Accumulatorhoz (random generált beacon szerű a közepe) és rádobni az üres container-t. Én ezt használom mindenhol, teljesen jó cucc

-
#56573440
törölt tag
válasz
#90933760
#19238
üzenetére
Jaja láttam
Igazából csinálhatod azt is, hogy szétszeded két helyre a két spawner, ésvagy lecseréled a spawn padokat dirtre, adsz neki evil-t, és leviszel egy joe-t hogy oldja meg. A droppokat meg egy itemconduittel szeded ki, blacklist filterre teszed ami maradjon, és annyi. -
#56573440
törölt tag
válasz
#90933760
#19236
üzenetére
Van vagy 20 drop of evil-em, ami a cursed earth-et csinálja ha lekattintod a földre, ez a változat nem ég el nappal
Szép feketére tudom festeni a házad környékét ha ragaszkodsz hozzá 
Jöhet a sok creeper, nem rombolnak már, és max 1-2 robban fel a tömegből a többit simán megmurdálja

-
apatyas
Korrektor
válasz
#56573440
#19231
üzenetére
Passz nemtom. Robccsyval bent voltunk, és pontban éjfélkor kivágott, a szeróra se lehetett visszajönni egy darabig. Tali vmit csinált vele utána, R-val épp fent voltak ts-en. Mindkettőnket kvázi üresen tett vissza a spawnra a szeró.
Veszteség: teleporter kapu + kézi teleporter, ezeket Robcsynak készítettem, meg a saját kézi t.p.-m. Mekás jet, kard volt manyullynból, a többi szerszámokat majd újragyártom acél van, a maradék végül is nem érdekes. Ennyit kérek, köszi. -
apatyas
Korrektor
Jelentem, az éjféli fuckupot én is benyaltam rendesen. Veszteséglistát majd holnap írok. A hiányzó szövegrész: két könyvvel spawnoltam a dóm tetején.
[kép] -
autosportos
csendes tag
HungerOverhaul lesz a bűnös, pont a napokban kutattam én is ez ügyben.
A HungerOverhaul.cfg-ben (tehát ne a blankslate.cfg-ben, s ne a default.cfg-ben) keresd ki ezt:B:removeTallGrassSeeds=true... és javítsd át erre:
B:removeTallGrassSeeds=falseSzerk.: ja, oké, picit később olvastam a következő hozzászólást.
-
janos1988
addikt
Ender io, botania, forestry, gendustry, ic2 és most ez. Már csak az ae2 kellene.

Asszem sok 1.10-es modpack frissülni fog.
-
#90933760
törölt tag
Kész a Vat, igen persze 2 vödörrel belefér, de 1,4-nél le is áll, szóval nem sokat megy. Csináltam 4 fluid tankot, az 16 bucket, és melléraktam a két Joenak, a másik kettőbe meg közben termel a Vat és akkor cserélgethetőek, így rendben van. A Vat meg kapott egy Mekás pumpát a víznek. Már csak az anyag a probléma bele, mert volt pár stack zombihús meg cukor, az elfogyott viszont. Most megint erre is gépes farmot építeni, a franc se, ennyit tényleg nem ér a Crops, csak addig kell amíg felfuttatom a veteményest, hogy tele legyen utána úgy se fogom használni.
Cukornád nő szépen, majd valószínű még növelem a jelenlegi 30 tövet. Húsra meg csinálok egy looting sokas kardot aztán nekiereszkedek a rétnek. Mert ugye egyik felébe nyers marha, disznó, tyúkhús kell vagy zombihús, a másik felébe wart, gomba vagy cukor. Birkahúst nem tudom miért nem engedi. Amúgy nem tudom mi akar ez így lenni, leves vagy valami Frankenstein lötty? Na mindegy a Joe ezzel megy, ami szedi a skeletonokat a spawnerből, hogy legyen csont az ültetvényre. Egyszerűbb lett volna az a ring meg a kukacok, tudom....Spawner nem tudom mennyit eszik, most épp 480RF-et kap, de kevés, majd este még feljebb tornászom.
-
PeL
addikt
Azt tudja valaki hogy melyik mod kapcsolja ki a vanilla seed dropját? Legalábbis nekem úgy tűnik valamelyik kikapcsolta vagy megváltoztatta a drop mechanikáját, mert levertem már millió grasst de nem dobnak sima vanilla seedet pedig kéne pár dologhoz. Melyik mod configját kell megnéznem vagy mi változhatott? Linkelem a modok listáját amit használok jelenleg:
-
#56573440
törölt tag
-
#90933760
törölt tag
Killer Joe mivel is megy? Nem használtam már ezer éve. Látom nem villannyal, valami nutrient folyadék kell bele. Azt a The Vat nevű géppel kell gyártanom? És mennyit eszik ebből, mennyit gyártsak? Két vödör fér a Killer Joeba.
-
#90933760
törölt tag
válasz
#90933760
#19215
üzenetére
Ja hogy ez az üveg nem épp olcsó, nekem kéne belőle 600 darab, ehhez kell vagy 1800 lapis meg 1000 sapling.
Úgyhogy marad a skeleton spawner, aztán rátenyerelek a jobb gombra, szerencsére itt működik.Minicio ore-ra hogy tudom a Digiminert beállítani? Mert rengeteg kéne abból is. oreMinicio-ra nem megy.
EnderIO fordítói roppant viccesek, a zombispawnert, kóborló spawnernek hívják. Hát igen, a Walking Dead hiány már sokaknak agyára ment.
-
#90933760
törölt tag
-
#90933760
törölt tag
Nekem a látványvilága fogott meg, meg az hogy nem csuklóból végigrohantam a játékon miatta, hanem gondolkodni kellett mire mit költ el az ember, nem nagyon volt se pénz, se cucc. Tényleg azt kellett használni, amit a hulláktól kifosztottál, akikre előtte rácsalogattad a snorkokat, vérszopókat vagy a pszeudo kutyákat. Nem agyatlanul lövöldözni, mert nem volt sok lőszer se.
Ellenben én elkezdtem Magical cropsozni, vagyis Primordial crops vagy mi a tök itt a neve, van már 10-10 palánta civicio meg szén, meg egy lapis és egy vas. Haladnék-haladnék, de ehhez ipari mennyiségű csontliszt kellene. Kérdem, kinél van gépesített mobspawner?
Mert annyit nem ér az egész, hogy erre most skeleton spawnert építsek, meg Killer Joe-t. -
PeL
addikt
Hát emberek, ez a Hunger Overhaul + Pam's Harvestcraft + Agricraft trió eléggé szenvedőssé teszi a játékot az elején, kb vért kell pisálni h ne haljak éhen rögtön az elején XD Pedig configban visszavettem a hunger ratet vanilla szintre (133-ról 100-ra)

-
#90933760
törölt tag

Új spón. Oszt vajon megérdemlitek-e?

Ha valakit a fa tetejére rak, akkor ugorjon a kert vizébe, de ha melléesik is marad 3 szív, a kajából meg visszatölt egyből úgyis.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Jövedelem
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Gran Turismo
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Elektromos autók - motorok
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Nintendo Switch
- Eljött a CPU-k kora az AI-piacon
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- Acer Nitro ANV15-51 15.6" FHD IPS i5-13420H RTX 4050 16GB 500GB NVMe magyar vbill gar
- Vivobook S 16 S5606MA 16" 3K OLED Ultra 7 155H 16GB 256GB NVMe magyar vbill IR kam gar
- Be Quiet! venti bazár
- IdeaPad Flex 5 14ALC05 2-in-1 14" FHD IPS érintő Ryzen 5 5500U 8GB 256GB NVMe magyar bill gar
- Macbook Pro M1 (13" 2020 8GB RAM 256 GB) + Magic Mouse 2 + Numpad
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX B550 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB CM MasterBox MB511 RGB 650W
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
- Dell XPS 13 Plus 9320 i7-1260P 32GB 512GB 4K+ TouchScreen 1 év garancia
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 256 GB-100%-3 hó gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


sanyesznek mutattam mert neki is kellett







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





