Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz TaaT #80391 üzenetére

    Az utastér nem szakadt, de ezek szerint a kormány nem az utastér része :)

    #80398 Top cat : ez a brutálnagy hűtőrács annyira bazári.
    Nem kínai véletlenül a tervezője? :)

    #80403 Trailblazer : az okostévé funkcióit felejtsd el. Egyszerűbb egy pártízezres androidos médiacucc, amire bármit fel tudsz tenni, míg a tévé gyártója hamar feladja a supportot.
    Meg sokszor bővebb funkciói vannak, mint bármilyen tévének, ráadásul frissíthető.

    #80407 Smiley : Ja, csak ez havi 1800, google drive, dropbox, netflix csak havi x ezer, hbo go + havi x ezer stb.stb.
    Ugyanígy játékoknál is Origin csak havi párezer, Game Pass is tök olcsó, stb.stb.
    Szóval minden apróságért lehet havi párezreket költeni, aztán ott vagyunk, hogy elmegy havi 20ezer csak azért, hogy életben tartsuk az online shopokat, hogy "hátha" kell belőle valami.

    Én pont ezért kerülöm is ezeket, mert egyenként tényleg olcsóak, sokat kínálnak, de mivel nem fednek le mindent, jó eséllyel több is kéne, és akkor már egy komoly összegnél tartunk. Minden hónapban.
    De az igaz, hogy egy túlárazott tévéelőfizetéshez képest (ahol sok csatorna van, kétes tartalommal, sok reklámmal) bármi nagyságrendekkel jobb ajánlat.

    #80414 Trailblazer : Én sem dohányzom, így ha már megspóroltam azt az összeget, nem költeném el másra :), így ez számomra nem érv.
    De valóban nem halmozódik, vagy legalábbis nem látványos.
    Szoktak még "csak egy mozijegy ára" elvvel hivatkozni. Amióta gyerekek vannak, moziban se nagyon voltam, így ez sem szempont :)

    #80410 Smiley : En nagyon orulok, hogy ide jutott a youtube, en nagyon sokat hasznalom.
    Mármint hogy fizetni kell érte, hogy használható legyen ? :)
    Amúgy tényleg rengeteg tartalom van rajta, ez igaz.

Új hozzászólás Aktív témák