Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyika1

    tag

    válasz Hintalow #8541 üzenetére

    Szia!

    Köszi a válaszod :R Azóta a következő dolgok történtek. Visszavontam a paypal fizetést és 2 nap után visszaérkezett a vételár a bankszámlámra. Tegnap üzenetet kaptam az ebay-tól, hogy fizessem ki a vételárat. Mivel az ebay levélben az eladó paypal id-je (znabid@gmail.com) megegyezett a korábban az eladó üzenetébben kapott e-mail címmel, ezért ismét kifizettem a vételárat a Pay Now gombra kattintva.
    A paypal levonta a pénzt a bankszámlámról, viszont Payment statusnál megint az Unclamied szerepel és a name oszlopban ismét a 3kstore@gmail.com email cím van, ahova már sikertelenül próbáltam a múltkor is utalni! Az ebay fiókban a font jel helyett ismét a homokóra látható. Ezek szerint mégsem javította ki az eladó az ebayen a paypal id-jét? :Y Nem szeretnék neki az ebayen kívül utalni a pluszköltség és a vevővédelmi program elvesztése miatt. :U
    Közben írtam az ebay ügyfélszolgálatának is az ügyben, ők azt javasolják, hogy töröljem a fizetést PayPal számlán és kérjem a tranzakció törlését eladótól, a terméket egy másik felhasználótól vegyem meg.
    Javasolják, hogy vásárlás törlése érdekében vegyem fel a kapcsolatot az eladóval és kérjem meg a tranzakció törlésére, mert csak ő kérvényezheti egy vásárlás visszavonását. De a törlési kérelmet az eladó el is utasíthatja én meg (Unpaid Item Strike) jelölést kapok! :Y
    Első körben törlöm a paypalban az átutalást, aztán szerinted mi legyen a következő lépés? :F

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák