Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferike81

    senior tag

    válasz Declare #65684 üzenetére

    Annyi köze van az adaptív xenonhoz, hogy minden felkapcsolásnál teszteli a "lámpamozgatást" teljes jobb-bal, fel-le (és szerintem előre-hátra, de lehet ebben tévedek), és egyrészt ez sem az élettartamát növeli, valamint az sem hogy felkapcsolja a xenont. Mi Opelesek vagyunk/voltunk. Bár volt egy Seat tévút, meg van ez Mazda BT-50, de általában Opeleket használunk. A két Insi közötti legnagyobb különbség az étvágy. Az édesanyámé is automata, csak neki 18"-os kerekekkel van szerelve neki 7-8 litert eszik városban, az enyém 19-es kerekekkel 9-11-et. Nekem kényelmesebbek a sportülések, de hangosabb/keményebb a futómű. Az 5 ajtósban van követési szenzor a tempomatnak, utoléréskor lassít kikerülés után gyorsít, na ez nagyon jó, ilyen az enyémben nincs. Az elektromos kéziféktől paráztam az elején, de már most kezdi a 9. telét probléma nélkül. 90000km-nél volt cserélve vízszivattyú, vezérműszíj, generátorszíj de ennyi. Jahh a fékbetétet az eddigi autóink közül ez eszi legjobban. Mondjuk nehéz is mint a dög, tehát van mit fékezni. Ami még nem az igazi az automata távolsági fény kapcsolása, mert elég későn kapcsol le, és ez zavarhatja a szemből jövőt. Csomagtartó nagy, de egy alacsony emberke a Tourert nehezen tudja pakolni, mert nagyon mély. Az 5ajtósnak meg szerintem a hátsó ajtó a gyengéje, mert a tetőív lecsapja a beszálláskor a fejteret, így kényelmetlenebb a beszállás. Én szeretem vezetni, jó kis autó, és ennyi pénzért amennyibe az Opelek kerülnek szerintem nem tudsz ilyen felszereltségű autót venni. A céges autóink is Opelek. A Vivaro-t szeretem legjobban, tgk-hoz képest kényelmes pozícióban ülsz benne, tempós fürge kis autó. Ezért akarom egy Vivaro Westfalia-ra lecserélni az Insimet. Na abban tuti elférünk. És abba belefér a horgászfelszerelés is :DD Más autókban nem nagyon ülök, az eddigiek is Astra F, G, H, Vectra B, C, Zafira voltak/vannak. De ár érték arányban szerintem jó autók.

    [ Szerkesztve ]

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

Új hozzászólás Aktív témák