Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz bambano #14761 üzenetére

    A 3 bar és a hengerek száma hogyan aránylik? :) Egyébként értem amit írsz de bele nem szólok, nekem b vecim van az pedig más. Szerintem méréssel lesz ott gond vagy valamiért az ajánlott teló lehet, hogy gyenge??? Milyen telókkal próbálkoztál eddig?

    Én fújtam már fel 2,6-ra is elsőnek azután engedtem mert nagyon kemény volt majd lementem egész 1,9ig de utána ismét fújtam bele mert mégis csak 16-os és nem lenne jó tönkretenni a gumit valami úthibán... + Érdemben majd akkor tudok erről nyilatkozni ha ki lesznek cserélve a szilentek (elvileg azokkal van gond de ugye hátul ezekben az autókban nem 4-5 szilent van hanem valami tizen pár gondolom c vecin sem kevesebb.).

    insyde5:

    5 liter valvoline top guard 10w40 5e ha akciós a coraban, teljesen jó X20XEV-ben nekem. Castrolt is használtam e 4 liter a flakon + még 1 liter kell mert 5 liter simán belemegy a motorba melegen is. 5W40-et is lehetne rakni bele majd egyszer ki is próbálom de mégis csak 15 éves autó...

    Miért cseréled 7-8 ezrenként? Nekem füstölés nélkül is 13 ezret simán kibír.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák