Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Nalunk se tokeletes minden.

    Jogsi leajar ket heten bellul, de idopontot kerni csak 1 honappal a lejarat elott lehet.

    Mult heten felhivtam oket az idopont miatt, mert online nem lehet. Kapsz ugyan egy automatikus emailt, hogy lejar a jogsi es kattints ide, be is leptet a honlapra, majd kozli, hogy ez csak az okmanyirodaban lehet megoldani.
    Okes, a szemvizsgalo gep ott van helybe, minden ugyfeles elott ezt megertem, de akkor minek jon az email a likkel.

    Mult heten hivom oket, 30 perc alatt fel is vettek a telefont, hat a helyi irodakba mar nincs idopont, csak masova oda is necces de 13.-ra tud idopontot adni.
    Okes.
    Mindjart jon az email ertesito.
    Okes.
    Leteszi a telefont, megjon az ertesito, hogy befoglalata 19-re amikor nyaralni vagyok. :DDD
    Vissza nem hivlak, megint 30 percig...

    Akkor raszanom a napot, majd kivarom a sort. Elmentem reggel idoben, 36-an varnak jogsira, olyan 4 ora + varakozas az ugyfeles szerint.

    Megnezgetem egy videki irodat, varakozok szama 4. 120 Km oda-vissza autopalyan. Ket ora mulva az ugyfelnel meloztam ... a pairlappal a tarcamban, jogsi meg majd jon postan. :F

    Eddig a helyszinen csinaltak siman kezbe nyomtak a vegen, most majd jon postan.

    $48 8 evre, akkor inkabb legyen tobb, de vegyunk mar fel par embert.

Új hozzászólás Aktív témák