- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Apple Watch
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- One mobilszolgáltatások
- Android szakmai topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S24 FE - később
-
Mobilarena
Mobil flottát, de milyet?
Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.
Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!
Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!
A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.
Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2025.02.19.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
RoSSo3
senior tag
Ment a levelezés oda-vissza, így sajnos ezt kizárnám (de egyébként figyelem azt is, hátha). El is jutottunk addig, hogy elkérték a számot, aztán azóta csönd van. Ennek pár napja.
Addig nem gond, amíg nem állítják le a netet. Jó az is, ha 2 hónapot fizetek egybe. Csak mivel eddig nem voltam tag, nem ismerem még a rendszert, hogy normál esetben hogy működik a dolog.
-
RoSSo3
senior tag
válasz
gingerbalm #37797 üzenetére
Eddig ment minden emailen - jobban is szeretek így kommunikálni, mert marad nyoma - ami sokszor nem hátrány...
Lényeg, hogy emailben kellene kapnom értesítőt? A szerződésben az van, de mégsem érkezik.
-
RoSSo3
senior tag
Sziasztok!
Továbbra sem kaptam EQ számlát: lassan 2 hónapja leszek tag (csak net). Hol kellene érkeznie? Emailben nem jött, a MyTelenor-ba regisztráltam, ott sincs semmi, csak a cég "nagy számos" számlája. Írtam nekik pár napja, nem érkezett még válasz.
Nem töröm magam annyira, hogy fizessek, de azért adós sem szeretnék maradni. -
psg5
veterán
Sziasztok! Hálózati szolgáltatók topikjéban voltam, de úgy gondolom ide jobban passzol
Régóta ugyanabban a flottában vagyunk és igazából ezidáig nem követtük, hogy más szolgáltató mit kínál ha családon belül szükséges az ingyen telefonálás és kb 400-500MB net.
Az alábbihoz képest valamely szolgáltatónál van jobb ajánlat? Elvesztem kicsit a kínálatban.Nem szoktuk túllépni az alapot.
-
kurtuzov
senior tag
válasz
adorjant #37787 üzenetére
Ugyan nem dpi, hanem EQ, de ugyanúgy kék T adatkártya. Itthon ugye a net APN kell.
A hétvégén kipróbáltuk roaming alatt és nem akart felcsatlakozni, míg a másik normál (magenta EQ) kártya már rég ment a kinti hálózaton. Fogtam átállítottam online APN-re, ekkor végre elkezdett csatlakozni. Persze adatforg nem volt. Visszaállítottam az APN-t net-re és onnantól ment minden gond nélkül.
Két telefonnal ugyanezt eljátszottuk. -
adorjant
őstag
Sziasztok! Hogy ne csak iqpro bajok legyenek említve
Dpi korlátlan adatkártya, sehogyan sem megy a roaming. Ügyfélszolgálattal egyeztettem, azt mondták, nincs korlátozva semmi, mennie kell. Legutóbb tavaly nyáron használtam külföldön, ráadásul ugyanitt (Horvátország). Hol lehet a hiba? -
kulturg
tag
válasz
anorche1 #37782 üzenetére
Nekem volt tapasztalatom vele (én is régóta keresem a legkedvezőbb korlátlan mobilnetet) és kipróbáltam mindhárom nagy mobilszolgáltatónál a TVPN-t. Nem promótálom, csak leírom a tapasztalataimat:
Telekomnál a Dominóból még mindig aktiválható korlátlan fb-nál működött (amúgy előfizuban is van most már korlátlan fb, de azt nem próbáltam). Itt ezzel EU 1-ben nincs korlátlanság (honlapon írják is).
Vodánál az alap előfizu SocialPass-nál is működött, és itt az EU 1-ben se fogyott az adat (teszteltem).
Telenornál egy korábbi megszűnt kártyás csomagban próbáltam a korlátlan Viber-rel, ezzel is működött.
Konklúzióm a TVPN-nel: előnye, hogy tényleg működik; hátránya (amiért ott is hagytam): az üzemeltető elmondása szerint a Telenor folyton letiltotta a szerver IP-jét, ezért nem érte meg neki mindig újat bérelni/átállítani, valamint folyton mennie kell az Android proginak, ami akku ölő (ha pl. a képernyőzárkor leáll, mindig manuálisan újra kell kapcsolódni).
Most néhány hónap elteltével újraindította a szervert, de nekem már bizonytalan, hogy meddig fog működni. -
iguana
őstag
az iq pro-tól rendeltünk tavaly. az érdeklődő mail után 4 nap múlva kezünkben volt a sim.
kb. 4(!) hete adtam le újabb igényt. levélben, telefonon is próbáltam érdeklődni többször is. egyszerűen_nem_lehet_elérni őket. semmi. fekete lyuk. -
#peter
csendes tag
Sziasztok!Melyik flottában a legolcsobb a korlátlan internet?Csak internet kell,beszéllgetés nem.
-
basti2
csendes tag
Valaki meg tudna mondani hogy Szangaflottanal a 200mb utani net mekkora savszelessegre limitalodik?
Koszi -
donw3ga
őstag
Igen, a korábbi 70-es számomat hoztam be a flottába amit továbbra is használni szeretnék. Ezt többször jeleztem nekik, kedves Huszár úrnak is viberen, de nem reagálnak semmit. Május óta várom a kilépéshez szükséges nyilatkozatot, hetente többször keresem őket minden elérhetőségen, de semmi nem történik.
-
thugyecz
csendes tag
válasz
vikkboy #37762 üzenetére
Én már végigjártam a folyamatot, valóban 3000 ft a belépési papír postázása, de 1-2 napon belül megkapod és én számlát is kaptam róla, tehát teljesen korrekt és legális a dolog.
Utána csak be kell sétálni egy tetszőleges Telenor üzletbe a kapott belépési engedéllyel és mindent magadnak intézel. (Nekem volt egy kis kavar a tarifacsomaggal, elsőre nem sikerült eltalálni azt, amit kértem, az üfsz-os szerint nagyon furán és megtévesztően vannak elnevezve a Telenor belső rendszerében ennek a flottának a csomagjai, de aztán korrigálta és azóta minden happy)
-
donw3ga
őstag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni az IQPro flottából való kilépéshez.
Május óta szeretnék kilépni az IQPro flottából, mert belépés óta nem a megállapodott kedvezményekkel küldik ki a díjbekérőt. Szinte minden csatornán (mail, telefon, viber) felvettem velük a kapcsolatot (Huszár Istvánnal is), de a mai napig nem kaptam választ. Elvileg májusban küldtek ki egy elengedő nyilatkozatot de azóta sem kaptam meg. Van valakinek ötlete, hogyan tudnék kilépni az IQPro flottából úgy, hogy a behozott számom megtarthassam.
Előre is köszi a segítséget! -
4Grider
nagyúr
válasz
kulturg #37755 üzenetére
A Telenor flottáknál így az iqpro-nál is, te döntöd el a megfelelő apn kiválasztásával, hogy natolt vagy natolatlan Ip címet akarsz használni. Adat kártyákkal a natolatlan Ip az alapértelmezett.
Iqpro-nál maximum kérheted, hogy roaming-képes kártyát küldjenek, de ezért a pénzért nem lehet mindegyik az. -
kulturg
tag
Üdv, visszakerestem már az írásokat erről, de akkor fölteszem megint a kérdést, mert még mindig nem 100%
iQpro-nál vagy roamingos NAT-olt vagy roaming mentes NAT-olatlan adatkártyát lehet kérni belépéskor?
A kettő kombinációjával lehet-e kérni (pl. roamingos natolatlan)?
Utólag lehet-e módosítani (pl. mégis saját IP cím kell) vagy azt csak új kártyával lehetséges? köszi -
bul07
nagyúr
-
psg5
veterán
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy DPI flottában (telenor) mennyi volt pár hete a Nokia 7 plus ára Alap csomagban?
Tudom hogy egyik héten bent volt aztán kikerült pedig valamiért rémlik hogy jó ára volt.
Most már egyre sürgetőbb a dupla simes telefon vásárlása és mivel a Galaxy A6+ kamera és rendszersebesség miatt nem opció és más nincs dual simben, ezért gondolkodom, hogy várjak-e vagy másfele nézelődjek.
Levelet írtam nekik,de azt írják, hogy telenor elvileg jelzi, hogy van, de még egy darabot sem kaptak.
Szóval ha nagyon 80k feltt van/lesz akkor enm is várnék tovább, de ha 80-85 körül megáll akkor várnék.
Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
1. Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!
2. Ajánlásokat kérni a Mobil flotta-ajánló keresés belépéshez topikban lehet! Ebben a topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.
3. Készülék árlisták közlése TILOS! Azok azonnali törlésre kerülnek!
4. Amennyiben valamelyik flotta akciójáról tudomásod van, keresd meg a Topikgazdát, hogy bekerüljön az összefoglaló Újdonságok, akciók rovatába!
5. Kérdés előtt olvassátok el az összefoglalót!
6. Ha új flottát ajánlanál, keresd meg a Topikgazdát, hogy bekerüljön az összefoglalóba!
7. Ha az összefoglaló táblázattal kapcsolatban van észrevételed, azzal szintén a Topikgazdát keresd meg!
8. A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni!
- Új DLSS4 4K Gamer PC Ryzen 5 7600/RTX 5070 12Gb/32Gb DDR5/500Gb NVME SSD/750W 2-3Év gari
- Új DLSS4 Gamer PC Ryzen 5 5600/RTX 5060 Ti/16Gb-32Gb DDR4/500Gb NVME SSD/750W 2-3Év gari
- Új 2K Gamer PC R7 5700X/RTX 5060 Ti/32Gb DDR4/500Gb NVME SSD/750W 2-3Év gari
- BENQ ScreenBar Plus Computer Monitor Light
- Kedvező ár! Lenovo E460 laptop (14/i5-G6/8GB/128SSD)
- BESZÁMÍTÁS! ASRock AB350 R5 1600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 6GB Rampage SHIVA Corsair 450W
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- Samsung Galaxy A55 128GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Huawei P30 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest