Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz #16939776 #49930 üzenetére

    Igény lenne rá szerintem, csak ebben a topikban vagyunk legalább ketten ;] , csak gondolom a rgb-vízhűtés-üvegkalitka nagyobb biznisz :(

    Pl nekem is van egy atx gép 6 hdd-vel, a régi lemezeket amiket kinőttem meg el akartam rakni backupnak egy 4 lemezes kisebb cuccba, kisebb procival, esetleg folyamatosabb üzemmel mint a mostani alkalmankénti használat, csak nem találtam normális házat, amiben lehetne normálisan hűteni a lemezeket. Egy 4 lemezes nas meg első ránézésre számottevő összeg, annyira meg nem létszükséglet, hogy kelljen. Bár ha az összes ráfordított időt-költséget utána számolnám, lehet előrébb lettem volna vele. Hp microservert is nézegettem, de a régi ntfs lemezek használatával egy pöttyet bonyolultabb a dolog mint gondoltam, nulláról kezdve az is egyszerűbb lenne.
    Szóval a vége az hogy maradt a nagygép, amit akkor használok ha kell, inkább összeraktam egy itx-et játszósnak/napi használósnak. Csak hogy a témánál maradjunk :)

    hoffman_ : a Silverstone CS series-t nem is merem mondani, szép ára van azoknak is, igaz az sem fér be a 15 cm-be.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák