Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- One mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Felújított okostelefonokat kínál a Rejoy
- Apple iPhone Air - almacsutka
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
imibogyo
veterán
válasz
AxBattler
#34032
üzenetére
Igen. Én úgy gondolom, hogy ami 10-20 mérnök szerint belefér, az szerintem is.

sb:
A 2.5" vs M.2-vel nem értem mit akarsz mondani, tök mindegy a tokozás,a lényeg, hogy SATA vagy PCIe az interfész.
Mivel eredetileg arról (is) volt szó, hogy megéri-e az M.2 a "normál" Sata-s SSD-vel szemben és pont azért mert a tokozás mindegy, ezért úgy gondoltam ár összehasonlítás szempontjából szinte irreleváns, hogy miket keresek.Ami még feltűnt: szekvenciális értékeket írsz de a legkevésbé az számít.
Ebből is látszik, hogy valószínűleg más a felhasználásunk, én nagyon megéreztem az PCIe M.2-re váltást anno Sata-sról, pedig átlagusernek tartom magam. Bár én komoly méretű állományokkal (is) "dolgozom". Azt hiszem amikor én vettem akcióban, akkor 3k volt a különbség a Sata-s SSD-hez képest, ennyit a hülyének is megért.(#34048) Iscariah: tiszta sor. Ha kielégít, akkor azt kell használni. Én nem kardoskodom senki igényei ellen, pusztán csak azzal nem értek egyet így kerek-perec kijelentve, hogy nem lehet észrevenni a különbséget a két csatoló között és azzal, hogy mondjuk +3-5k-t ne érne meg az (esetleges) plusz sebesség. De ez persze megint ízlések és pofonok, logikusan én csak a saját szemszögemből tudok beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJSZERŰ MSI PRO Z790 A MAX WIFI 7 PCIe gen5
- Új, bontatlan ADATA XPG 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade Black XMP/EXPO - 10 év gari
- Kingston HyperX Predator RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz HX432C16PB3AK2/32
- Szép, dobozos MSI PRO Z790-S WIFI PCIe gen5 garival
- ÚJ! 2db.KIT! DDR4 Kingston HyperX Savage 2400MHz 2x16GB Kit - HX424C12SB2K2/16
- ÚJ OMEN Transcend 14 - 14"2.8K OLED 120Hz - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 - 3 év gari
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF Z690 i7 14700KF 32GB DDR5 1TB SSD RX 6900XT 16GB Zalman Z1 PLUS EVGA 850W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4060 TI 16GB Rampage SHIVA A-Data 650W
- Vadiúj garanciás Ryzen 7 5800X! Kèszleten!
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest



