Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Stauffenberg #88983 üzenetére

    Leginkább nekem is videóra kéne, ugyanígy változó és/vagy kiszámíthatatlan helyzetekre, hogy nyitott rekesszel se kelljen magasra alacsonyra emelnem a shutter-t, mikor már nincs lejjebb ISO-ban. Szerintem ide elég lenne egy ND8, vagy ND16.

    Meg szeretnék néha nappali timelapse felvételeket is készíteni. Oda viszont valószínűleg valami erősebb kellene.

    De ha ezeket a helyzeteket számottevő képminőség romlás nélkül meg tudnám oldani egy szűrővel is, az lenne a legjobb. :)

    Úgyhogy, ha találsz valami jót, aránylag megfizethető áron, akkor lgysz linkeld majd be. Én is keresgetek, olvasgatok a témában.

    (#88985) INTELligent: Én a multit általában focimeccseken szoktam használni (még az FZ200-zal, 300-zal), ahol gyorsan kell lődözni, és nem mindig középen van a kívánt téma. Ott általában eltalálta a rendszer, hogy mire kell fókuszálni.

    Az egymezőst egyébként én is szeretem. Meg amit még sokat szoktam használni, az az MF alatti egyszeri autofókusz, gombbal, vagy érintéssel. Amit aztán szükség esetén tudok finomhangolni kézzel.

    A családi eseményen miért nem használtál touch fókuszt (és expót)? Szerintem az is eredményes lett volna. :)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák