Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz FEDman #2604 üzenetére

    Gyorsan lőttem párat a konyhaablakból. Szemben fenyőfa tűlevelekkel, mindenféle növény, drótkerítés, kontrasztos élek CA-hoz :) ...

    14-42, mZD 9-18 és 20/1.7 van itthon, amiket lehet hasonlítgatni. Lőttem 14 és 20mm-en amivel lehetett, mindegyikkel nyitva, a palacsintával olyan rekeszeken is, ami többinél a max fényerő adott állásban.

    Röviden: szerintem az általad linkelt képet vagy elbaszták, vagy valami pre-production vagy hibás obival lőtték.

    (Ezt tesztnek nem nevezném, de a hétköznapi normál használatnál sokkal jobban ügyeltem a résztelekre. Egyszer ha nagyon ráérek, lehet, hogy csinálok valami igazán korrekt összelövést, de egyelőre bármilyen szempontból is néztem ezt a lesajnált kitobit, valahogy sosem azt láttam amit a mendemondák alapján kellett volna. Most már baromi kíváncsi lennék egy olyan tesztre amiben egy hibátlan 14-45 és egy hibátlan 14-42 szerepel és a tesztet is olyan ember végzi aki nem könyvtár-ruhatár szakon végzett és lett "szakújságíró" )

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák