Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidaris

    újonc

    Sziasztok. :)

    Remélem jó helyre írtam, ugyanis új telefon vásárlását tervezem. :D
    Annyi sok telefon létezik már, a nagy keresgetések közepette eléggé kétségbe estem, hogy mi legyen. :D
    Biztos tudok segíteni, itt hát a dilemmám...
    Az előző telefonom egy Xperia E1 volt, amivel igencsak bebuktam, lévén 512-es memoriája 4.3-as android op rendszert nemigen tudja futtatni, akadt mint állat, mára pedig végleg megadta magát rendszerösszeomlások közepette. :D
    Én mindig is a Qwerty-s telefonokat részesítettem előnyben, (imádok gépelni :P ) de nemigen találtam a nekem megfelelő árkategóriában telefont. A kínálatban Blackberryt, régi nokiát véltem felfedezni.
    2 évvel ezelőtt sikerült szereznem egy HTC Cha-Cha telefont, nagyon meg voltam vele elégedve, olcsó, érintős és qwertys (ami a legfontosabb :D ), azonban ennek a telefonnak is már régen vége.
    Most szeretnék visszatérni a qwerty világába, elhatározásom erős és nem tágítok, így vázolom a helyzetet.
    Maximum 50.000 ft-om lenne erre a célra, marad mindenképp ez a gombkiosztás, amik eddig szóba jöhettek a Blackberry q10, q5.
    Passportot nézegettem, de nem vagyok kibékülve a kinézetével, az áráról nem is beszélve. :D
    Nem olyan nagyok az igényeim, nincsen szükségem 8 magos mindent futtato dizájntelefonra.
    Telefonálásra, néha fényképezésre(azért jolenne egy jobb fényképező) és természetesen facebbok, illetve forumolvasgatásra használnám.

    Kérlek segítsetek, ha bármi infora lenne még szükség, ontom a kivánságaim :D

    Előre is köszönöm a válaszokat :)

Új hozzászólás Aktív témák