Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    Ááá, látom megint a régi móka megy. Leír az ember valami normálisat, amiben semmi flame nincsen, erre válaszul csak azért, mert nem értenek vele egyet, meg a véleményüket nem tudják vállalni, megindokolni, gerinctelen megmondóemberek kimoderáltatják, az ember meg csak néz, hogy hová lett a hozzászólása. Tényleg ezt a színvonalat akarjátok egy országos fórumon? Aztán csodálkozás lesz belőle, hogy az embereknek miért nincs bizalmuk a linuxban, mikor pedig a linuxos közösség olyan barátságos és segítőkész. Persze nem akarok megbántani senkit, mert a többség biztos nem ilyen, csak az az egy-két ember, aki még a nicknevét sem vállalja, a fórumot mégis élhetetlenné teszik mindenkinek. Ha ennyire csak a saját véleményét tudja valaki elviselni, akkor nyisson magának saját tárhelyen saját fórumot, és ott dicsérheti a nézeteit, meg egyetérthet nagyon keményen saját magával meg az egész belterjességével. Tudom, hogy ezt is feleslegesen írom, mert mindjárt lesz szólva a moderátornak, és ezúttal nem csak a hozzászólás tűnik el, de kapni fogok egy jó kis átmeneti kitiltást is. Csak hajrá.

    Egyébként most nem adom meg azt az örömet, hogy töröltetem magam. Szépen fogom tovább használni a fórumot, csak a linuxos topikokat hanyagolom innen részemről. Ami probléma volt itt, az mind csak linuxos topikban fordult elő, előtte a fórum többi szekcióiban 12 évig írogattam mindenféle attrocitás nélkül, ugyanolyan stílusban, mint most, egyszer sem fordult elő semmilyen moderáció vagy szanckió, de más fórumokon sem, pedig használtam már egy párat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák