Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz CPT.Pirk #16748 üzenetére

    Jó lett, pár dolog amit esetleg -de nem feltétlenül kell- beleírnék:
    sok egyéb területhez felsorolnék párat, amiken még előfordul linux (ha nem is kizárólagosan):
    Smart TV, set top box, asztali médialejátszók, Android, MeeGo, Google keresés is linuxon fut, illetve a szuperszámítógépeken is nagyrészt valami linux van. Persze ezeknek az asztalihoz sok köze nincs, de mégis profitálunk belőle, a fejlesztések ide is átkerülnek.

    Az akadhatnak eszközök, amihez nincs támogatás részhez zárójelbe: régebbi nyomtatók, scannerek, hangkártyák, wifi modulok. Csak azért, h lássák nem a vinyójukat nem látja majd. :)

    A KDE asztali környezet meg a népszerűség egy mondatban sztem paradoxon... ;] :D

    Terminálos részhez annyit még esetleg, hogy vannak parancsok, amik disztribúciónként eltérnek (pl. frissítésre yum vagy apt-get), ezért ha segítség kell, akkor vagy kitöltött adatlap, vagy disztró név kellene.

    Van pár helyesírási/elütés hiba, puhatestű korrektor barátunknak szólni kell és átnézi, utána sztem mehetne is. Köszönjük a munkádat! :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák