Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kartács

    aktív tag

    válasz icecave #8681 üzenetére

    Lehet hogy erős tulzás a videó..
    De! nem mernék megesküdni rá, mert a hülye amcsi mit csinál ilyenkor? Vesz egyet kipróbálja és ha kamu beperli a céget és megnyeri... tehát...

    Nekem is ZAGG Invim van 2,5éve 3Gs-emen és most vettem 4S-t azon is és elmondhatom hogy a 3Gs-t összesen 4x ejtettem le 2,5év alatt,
    ebből 2x az élére esett 2x pedig éles tárgyra a képernyőjénél és szó szerint semmi nem történt a telefonnal.

    Youtubeon ha rákeresel van pár merész videó ahogy karcolják, törik stb van egy olyan amin kocsival mennek át 5-10x és semmi baja nem lesz pedig ki is pörgetik (a shield sérült persze minimálisan), de nyílván ha már a hadsereg is ezt használja járművekre és bizonyos eszközökre akkor csak ér valamit.

    Én 99%-osan meg vagyok vele elégedve!
    -1% azért mert picit olyan narancsbőrös feelingű lesz a telefon tapintása bár azt kb 1 nap alatt megszokod és észre sem veszed.
    De ennek érdekében kiadták a "HD" jelölésű fóliákat aminek már "tükrös" sima paraszt 100.-os tapintása van.

    :R

    (#8683) -secret: kinek a pap kinek...
    Számold csak ki te hányszor cserélsz pl fél év alatt egy 100.-os fóliát amit ha már egy plüss tokba betolsz hajszálkarcos lesz 1 hónap után... 0 "ruganyosság" tehát semmit nem tompít, véd.
    Én inkább beáldoztam rá 5000.-et és életem végéig vagy a telefon köv. gazdájának is ingyen lesz a tok hátra levő életébe. :) (mert ugye bármikor cserélik ha sérül vagy koszos már - ingyen)

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

Új hozzászólás Aktív témák