Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz MVM-Next #307434 üzenetére

    Én előző telóknál manuálisan oldottam meg az okos konnektoros töltéseket, már évek óta szempont nálam is ez a 80%-os max töltés.
    Van az ágy mellett egy 500mAh töltő, ami éjszaka folyamán kényelmesen tölti a telót és felírogattam, hogy milyen akku százalékokról (tizessével) indítva mennyi idő kell a 80%-hoz.
    Pl: 50%-2h / 40%-2h30m / 30%-3h

    Rövid időn belül már fejből tudtam persze milyen százalékhoz mennyire állítsam be az időzítőt, ez az ébresztő beállítása mellett egy megszokott rutinná vált hamar.

    Most iPhone 15 szériával kiiktathattam ezt az okoskonnektort, és csak simán feldugom a megszokott éjszakai töltőre. 🙂

    ———————————

    #307418 vadkörte:
    Én is használok már nagyon régóta KeePass-t Win környezetben, oda van felvéve a fél életem.
    Ide iOS/ipadOS-re a Keepass Touch-ot kezdtem el használni, nem tudom igazából ez “megbízhatóbb”-e annál, amit te írtál.

    Mondjuk most iPhone óta már egyre ritkábban használom, mert folyamatosan veszek át onnan mindent Kulcskarikába, de iPad-on továbbra csak a KeePass-t használom, mert ott semmi képernyőzárolást sem használok (bár nem is hurcolom a gépet), viszont a mesterjelszó olyan jelszóból áll össze, aminek valamennyit az elejéből és a végéről is külön kell összeollózni. 😁

    ———————————

    #307452 sgeza:
    Nem igazán értem, hogy mit szeretnél
    Amit eredetileg írtam, JPEG-t konvertálni HEIF-be. 😁

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák