Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz labeda #303841 üzenetére

    Ne is haragudj de akkor valami nem stimmel , mert eleve fele olyan vastag csak a fekete káva mint pld a s Spigené. Most szedtem le így láttam össze hasonlítottam őket. Akkor az mennyit takar ki??? Ha szerinted ez az Armorite 1 sort . Megnézem én is ha átküldöd a linket a képhez. Meg leírod ,hogy mit kell nézni ,hogy lássam a kitakart pixelsort. Akinek adok a véleményére az ez a Tesztelő csávó: Itt dícséri szerintem az ESR-t ezt az Armoritet. Te , hogy jöttél rá , hogy kitakar? Arra kíváncsi lennék értem , hogy teszt kép ami nem is biztos , hogy tényleg passzol szerintem. Ő meg ezeket is figyeli meg sok minden mást is amire nem gondol az ember pld ,hogy szélen nem is annyira erősek mint pld középen. ÉS ebben is jobb az ESR persze van jobb de annyit nem adok egy fóliáért meg itthon nem kapható amcsiból nem fogok rendelni ebben az új rendszerben sok cég baszik ránk és nem írta rá a kódot a csomagra 2-szer fizettem ki az áfát pld egy tokra az 14 prohoz. Meg a vámolási drágább díj szóval nem nagyon érte meg.

    https://mobilarena.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/friss.html

    ui: Nekem megfelel és sokkal jobb mint a spigen. Lehet másnak más válik be így csak a saját véleményemet írtam le. Sokat fejlődött az ESR volt a 13 Prohoz is ott nem volt káva de nem is voltam elájulva tőle ez meg veri az eddigi fóliákat , de nyílván csak ez az Armorite kiadás nem a síma area vigyázni kell melyiket rendeli az ember itthon 1 darab 5 ezer az Esr-nél meg a 3 kóddal annyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák