- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Laraxior
titán
"De az akkuja es az uzemeideje tenyleg brutal."
Nekem a sima 9T van, az akkuja tényleg brutál, az akku ideje már nem annyira. Előd Samu telóval megvolt a 6 óra Waze, itt nem, sőt inkább a 4 órához volt közelebb.
Családban már volt Xiaomi, szóval kb. tudtam mire kell számítani, de reménykedtem, hogy az AMOLED miatt jobb lesz, sajnos nem lett annyival jobb mint vártam.
Ami jó az akkuban, az az, hogy reggel fél óra alatt annyit bele nyom, hogy ha nem autózok akkor elég egész napra.Nem tudom en sima google mapsot hasznalok mindennap, mobilneten vagyok, es meg nem nagyon volt 50% alatt mikor hazaertem melobol.
A lenyeg h en elegedett vagyok vele. :)) -
atike
nagyúr
Nem rossz. Kár, hogy nincs házon kívüli vetélytársa (ami ebben az árban hozná ezt a teljesítményt)...
Vagy van....?
-
*RLaci*
addikt
Megvettem a telefont (9t pro), Global rommal használom 2 hete. Nem jönnek az értesítések, az AOD-re nem rak ki egy csomó értesítést, a gyári SMS app értesítései nem jelennek meg az AOD-en! Természetesen be van kapcsolva minden appnál hogy mutassa a beállítások "other permissions" résznél.
Komoly gondokba kerültem az elmúl egy-két napban mert nem láttam emaileket és céges skype üzeneteket időben.
Nem értem ha feltelepítesz egy üzenetküldő appot, a default opció miért kikapcsolt állapot a notificaton-re? Ezt minden gyártó összehozta eddig.
Hogy ne a levegőbe beszéljek, itt egy videó mi történik: [link]
Kap a telefon egy esélyt az EU rommal (amire most a bootloader nyitás miatt egy hetet kell várnom, állítólag ott ezt javították), ha az is szar, kap egy darab legjobbnak titulált custom rom esélyt, utána pedig vagy eladom vagy falhoz b*szom nekem mindegy

xiaomi fórum ugyanebben a témában: [link]
Tehát: bárki aki megveszi a telót készüljön ROM telepítésre különben nem kap értesítéseket. Enjoy.
miui 11.0.3.0(QFKEUXM)
Nálam is globál rom van, minden üzenet megjön. Viber, message, 2 gmail.fiók. Aodot nem szeretem,nem használom,helyette a noled apk van fent, az egyből jelez,jól működik.
-
hogabesz
aktív tag
-
Racecam
nagyúr
Megvettem a telefont (9t pro), Global rommal használom 2 hete. Nem jönnek az értesítések, az AOD-re nem rak ki egy csomó értesítést, a gyári SMS app értesítései nem jelennek meg az AOD-en! Természetesen be van kapcsolva minden appnál hogy mutassa a beállítások "other permissions" résznél.
Komoly gondokba kerültem az elmúl egy-két napban mert nem láttam emaileket és céges skype üzeneteket időben.
Nem értem ha feltelepítesz egy üzenetküldő appot, a default opció miért kikapcsolt állapot a notificaton-re? Ezt minden gyártó összehozta eddig.
Hogy ne a levegőbe beszéljek, itt egy videó mi történik: [link]
Kap a telefon egy esélyt az EU rommal (amire most a bootloader nyitás miatt egy hetet kell várnom, állítólag ott ezt javították), ha az is szar, kap egy darab legjobbnak titulált custom rom esélyt, utána pedig vagy eladom vagy falhoz b*szom nekem mindegy

xiaomi fórum ugyanebben a témában: [link]
Tehát: bárki aki megveszi a telót készüljön ROM telepítésre különben nem kap értesítéseket. Enjoy.
miui 11.0.3.0(QFKEUXM)
Nyilván nem vigasztal és valóban alapból kellene tudnia, de van rá alkalmazás a Play-ben, hogy kiterjeszd az AOD-ot.
(A "gyári" is fejlődik, az "egyáltalán nem működiktől" eljutottunk a "színes ikon kirakása az AOD képernyőre, de csak módjával" verzióig kb. 2 hónap alatt. Lesz ez még jobb is.
-
daninet
veterán
Megvettem a telefont (9t pro), Global rommal használom 2 hete. Nem jönnek az értesítések, az AOD-re nem rak ki egy csomó értesítést, a gyári SMS app értesítései nem jelennek meg az AOD-en! Természetesen be van kapcsolva minden appnál hogy mutassa a beállítások "other permissions" résznél.
Komoly gondokba kerültem az elmúl egy-két napban mert nem láttam emaileket és céges skype üzeneteket időben.
Nem értem ha feltelepítesz egy üzenetküldő appot, a default opció miért kikapcsolt állapot a notificaton-re? Ezt minden gyártó összehozta eddig.
Hogy ne a levegőbe beszéljek, itt egy videó mi történik: [link]
Kap a telefon egy esélyt az EU rommal (amire most a bootloader nyitás miatt egy hetet kell várnom, állítólag ott ezt javították), ha az is szar, kap egy darab legjobbnak titulált custom rom esélyt, utána pedig vagy eladom vagy falhoz b*szom nekem mindegy

xiaomi fórum ugyanebben a témában: [link]
Tehát: bárki aki megveszi a telót készüljön ROM telepítésre különben nem kap értesítéseket. Enjoy.
miui 11.0.3.0(QFKEUXM)
-
Racecam
nagyúr
-
ecaddsell
senior tag
"De az akkuja es az uzemeideje tenyleg brutal."
Nekem a sima 9T van, az akkuja tényleg brutál, az akku ideje már nem annyira. Előd Samu telóval megvolt a 6 óra Waze, itt nem, sőt inkább a 4 órához volt közelebb.
Családban már volt Xiaomi, szóval kb. tudtam mire kell számítani, de reménykedtem, hogy az AMOLED miatt jobb lesz, sajnos nem lett annyival jobb mint vártam.
Ami jó az akkuban, az az, hogy reggel fél óra alatt annyit bele nyom, hogy ha nem autózok akkor elég egész napra. -
RoBos
senior tag
-
guni
tag
Sok lényege nincs az értékelésen való sírásnak, de azért az, hogy a 720p-s iphone11 az ajánlott míg ez csak tetszett az azért a vicc kategóriája szerintem.
Amúgy baromi jó készülék szerintem és még jön a note 10 pro is a dxo mark szerint a második legjobb mobilos kamerával. Nagyon ott van a Xiaomi.
El kéne vonatkoztatnod attól hogy Te személy nem szereted az iPhone-t. Aki iPhone-t akar, az nem fog Xiaomit venni és az Apple univerzumban az iPhone 11 egy jó ajánlat.
-
Atomgeszi
nagyúr
Azt lehet állítani, hogy pöttyök legyenek, vagy pedig az ikonokat szórja ki. Régebben el is tűntek, csak akkor villantak fel, ha jött valami, de ez már a global stabilban is régen javítva lett
Xiaomi.eu -ról nem is beszélve, ott mindent megkapunk első kézből.
-
Noukoum
veterán
Sok lényege nincs az értékelésen való sírásnak, de azért az, hogy a 720p-s iphone11 az ajánlott míg ez csak tetszett az azért a vicc kategóriája szerintem.
Amúgy baromi jó készülék szerintem és még jön a note 10 pro is a dxo mark szerint a második legjobb mobilos kamerával. Nagyon ott van a Xiaomi.
És az iPhone szolíd ~2x annyi. Szomorú.

-
Viper26
nagyúr
-
Atomgeszi
nagyúr
-
Atomgeszi
nagyúr
-
ngyjns
tag
MIUI tárcsázóban van már hangfelvétel, mint az MI9T-ben?
-
David75
őstag
Sok lényege nincs az értékelésen való sírásnak, de azért az, hogy a 720p-s iphone11 az ajánlott míg ez csak tetszett az azért a vicc kategóriája szerintem.
Amúgy baromi jó készülék szerintem és még jön a note 10 pro is a dxo mark szerint a második legjobb mobilos kamerával. Nagyon ott van a Xiaomi.
-
tsgkmr
csendes tag
Sziasztok! Valaki eligazítana, hogy mi a különbség az Mi9, az Mi9t és a Mi9T Pro között?
-
Viper26
nagyúr
Itt már maradnak az ikonok a kijelző tetején? MI 9-nél eltűntette pár perc után, akkor is ha nem nyitottad meg.
-
Noukoum
veterán
-
hemaka
nagyúr
Nem irigylem azokat, akik megprobaljak ebbol a kaoszbol kihamozni melyik varians is kell nekik.
-
Baggins86
aktív tag
-
juuzer
addikt
-
ates
aktív tag
A tesztben említett mátrix tényleg nem lenne rossz, legalább az alap már meglenne a Mi10-re is.
-
Noukoum
veterán
-
*RLaci*
addikt
-
juuzer
addikt
-
Ceree
senior tag
+1!
Emiatt ezt tamogatom a 9-es szerianal...
"Lassan teszt helyett inkább szerkesztünk egy mátrixot, hogy könnyebb legyen egyéni preferenciák alapján meghatározni, kinek mire van szüksége és miről hajlandó lemondani." -
*RLaci*
addikt
-
Plug Life
senior tag
-
Graphics
Jómunkásember
-
*RLaci*
addikt
-
juuzer
addikt
Még mindig rém gagyin néz ki sajnos.
Ezerszer inkább a Mi 9, mint ez. :/ -
*RLaci*
addikt
-
Noukoum
veterán
-
Silenzio
addikt
Itt sem működik videóban a tele lencse, ahogy az Mi9-nél sem? (Mielőtt valaki belinkelné, hogy nála működik, videó módban a Mi9 digitális zoomot használ, hiába van ott a 2x ikon.)
-
Noukoum
veterán
Köszönjük a tesztet, plencsi lehetne ajánlott.
Egyébként mi 9 se 130e forint? Xiaomi.hu-nál elmentek otthonról?
Áprilisban vettem 128-as készüléket ajándék 5e kuponnal és powerbankkal alzától úgy hogy még sehol sem lehetett kapni itthon csak is kizárólag rendelésre.
Ja és egyébként a Xiaomi.hu-n 100e-n nyitott a 64gb-os.
Persze érthető hogy eddig túl olcsó volt, de ne az eddigi modellnek növeljék már az árát. -
GreatL
őstag
Az Mi 9 variánsok mind ugyanaz a betűtésztaleves... valami MI-ndegyikből hiányzik. Maradtam az "alap"-verziónál...
-
Laraxior
titán
-
Mcsutka
tag
Garanciád gondolom, h nincsen. Mi a gond a 4 K 60 PFS- el?
-
Laraxior
titán
Nekem lassan egy honapja van meg. 360€-ert vettem, ami kb 110.000HUF. Ennel jobb vetel nem volt a piacon....es a 128GB verzio is csak 400€ korul mozgott.
Egyedul a 4k@60FPS videofelvetelt nem szereti huzamosabb ideig.
De az akkuja es az uzemeideje tenyleg brutal.
-
hroberto
veterán
Összesen hányféle Mi9 van már a piacon? Mert nekem már gőzöm sincs lassan.
-
Graphics
Jómunkásember
Mert az alapján veszel telefont, hogy milyen plecsni van rajta? Az f.sza...
Sejtésem szerint nem volt komoly vételi szándék a kijelentésed mögött.
Az aláírásodban Asus szerepel, ha azzal elégedett vagy, akkor nem fogsz váltani szerintem.
-
*RLaci*
addikt
Két hete használom. Kijelző szép, üzemidő szuper, kamera sem rossz, bár gyengébb fényben a gcam kell neki, sokat dob a kép minőségen, rendszer gyors, proci bika. A miui nálam igényelt egy kis beavatkozást, adb-vel való bloatwer kipucolást,engedélyek körültekintő megadását, illetve kapott egy Lawnchair launchert (stock droidot szeretem), így nálam hibamentesen teszi a dolgát. Szóval sztem ár/értékben ez egy igen jól sikerült darab.
-
Mcsutka
tag
Még csak nem is ajánlott...jó, h nem vettem meg...
-
Graphics
Jómunkásember
Gyönyörű ebben a kék színben, nagyon egyedi szerintem. Kollegának van, hihetetlen gyors, mindent tud, és oda-vissza veri a konkurenciát ezen az ársávon.
Én csak az üveg hátlap miatt "ejtem" úgymond, sajnos félek, hogy az az egy-két koppanás, amit a Poco F1 simán túlélt, itt a hátlapba kerülne
-
Plug Life
senior tag
130–140e-ért jó ajánlat.
-
mjani1172
addikt
Kár, hogy most jött, sokat vártam rá, de bejött helyette egy Mate20pro.
De tetszik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Vagy van....?

Ezerszer inkább a Mi 9, mint ez. :/
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


