Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbendre

    őstag

    Nekem tegnap update után ma reggelig töltőn volt 13 Pro Max

    - A rendszer még laggol egy csomó helyen
    - A contacts card egy bughalom (nálam) vagy 5 különböző bugot tudtam elővarázsolni
    - Nem tudom átküldeni air drop-al a contacts card képeket a család tagoknak az infó átmegy a képek nem
    - A contacts card képek néha duplikálódnak és a crop nélküli képek jelennek meg
    - Sokszor nem megy a NameDrop
    - A saját névjegyeket felülírja a contacts card amikor hívnak
    Beállítasz valami, majd a másik is beállít valami akkor felülírja a hívó beállítása a beállításaidat, amikor belépsz a contact card-ba akkor pedig megjelik mindkettő majd a megosztott eltűnik és megjelenik a Te beállításod. Kilépsz-belépsz megint felülírja a megosztott beállítása majd megint eltűnnek a képek :DDD A legjobb ha törlöm a local contactot ebben az esetben ... Érdekes

    - Az óra érezhetően jobban merül, de eddig ok, még szokni kell a gombokat

    - A fülesen még mindig nem értem mi az a "Adaptive Audio" pont olyan mint a transparent, nekem nem csinál mást, hallok mindent
    - Ha be van kapcsolva a "conversation awareness" és elkezdesz "dalolászni" azonnal átmegy transparent módba :DDD Leglalább nem énekelgetek magamban :DDD

    - Mire megtaláltam, hogy kell a bevásárló listát elkészíteni kihullot a maradék hajam is :DDD

    - Jók az interactiv widgetek
    - Jobb lett a telefon, nem volt véletlen hívásom
    - A Podcas jobb és gyorsabb

    Hirtelen ennyi a laggolás nagyon nagyon zavar, mégiscsak egy 13Pro Max

    Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

Új hozzászólás Aktív témák