Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz Sys85 #266331 üzenetére

    Nekem 13 Minin van teliüveges Spigen üvegfólia, és teljesen jó, viszont: az első, amit vettem rá (az kivágott Spigen volt), gyári hibás volt! Felhelyezés után a teljes felület kb. harmadán vízszintes csíkok voltak a fólia belső oldalán, ami főleg kikapcsolt kijelzőnél vagy egyszínű képnél nagyon csúnya volt, és általában látszott, nem csak bizonyos szögből nézve. Ekkor megrendeltem a teliüveges Spigent, az eredetit leszedtem, ezt felraktam, és ez már tökéletes. Kicsit mondjuk megcsappant a bizalmam a Spigenben, mert nem én bénáztam el valamit, hogy csíkos lett az első fólia, hanem tényleg gyárilag volt olyan...

    Amúgy szerintem jobb a teliüveges mint a kivágott, mert amikor fentről suhintok lefelé, akkor nem akad meg az ujjam a fólia tetejébe a notchnál, ráadásul így ott nem is gyűlik fel a kosz, és nem fog a fólia sem felválni idővel. És jobban is néz ki, így ugyanis tényleg nem is látszik, hogy fólia van a telefonon. Hátránya meg nincs, mert nem vettem észre, hogy gyengébben működne a FaceId vagy az előlapi kamera, vagy bármi. (Egy Spigen tok is van a telefonon, tökéletesen illik a Spigen üvegfóliához.)

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák