Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P41N

    senior tag

    Na akkor story time. Azzal kezdeném hogy a Skyphone.hu oldalról senki ne vegyen kijelzőt (Legalábbis utángyártottat, eredetivel nem tudom mi a helyzet). Tegnap rendeltem meg tőlük a másodikat, ma meg is érkezett a bekapcsoló flex, meg a home gomb flex-vel együtt. Mindent f*szán kicseréltem, bekapcsoló gomb, minden működik ahogy annak kell.Kijelzőre rászereltem mindent, rácsatlakoztattam a telóra és bekapcsoltam. Megvártam hogy bedobja a Home Screen-t és minden jó volt, addig amíg össze nem pattintottam a telefont. Összepattintás után felébresztem a kijelzőt és látom a csíkokat... Ugyan ez volt az első kijelzővel is, csak azt kb 5 percig teszteltem, és miután azt is összepattintottam, megjelentek annál is a fehér csíkok. Lehet azt mondani hogy kezdő meg amatőr vagyok, de a Main telefonomat amit már lassan 3-4 hónapja csináltam meg, semmi baja nincs azóta se. Arra is tudok még hivatkozni hogy egy Bekapcsoló flex kábel cserélése nem éppen egyszerű folyamat. Egyébként teszteltem mindkettő kijelzőt a Main telefonomban és ott is csíkoz. Ezek után még szép hogy írok az oldalnak, de úgy is azzal fognak jönni hogy mivel nem egy szerviz vagyok hanem csak egy magánszemély, ezért nem tudnak vele semmit csinálni, vagy arra fognak hivatkozni hogy egy b*alfasz vagyok, és valamit én csináltam rosszul. Ezek után persze többet semmit nem rendelek onnan (még egy fóliát se).

Új hozzászólás Aktív témák