Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hentes555

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy 64 Gb-os 6s telefon, ami a következőket produkálja:

    Eddig annyi volt a gondja, hogy 65 % körüli töltöttségnél mindig gondolt egyet, újraindult. Kb. egy hete használat közben, 30 %-on kikapcsolt, majd be sem jött a rendszer, csak annyit mutatott ha be akartam kapcsolni, hogy tegyem töltőre. Ez megtörtént, elindult a rendszer, majd jött egy üzenet, hogy az akksi nem volt képes a megfelelő teljesítményt leadni, ezért az iPhone leállt, bekapcsolt a teljesítményvezérlő, hogy ez ne forduljon elő többet. Ezután használtam így, különösebb bajt nem tapasztaltam. Mikor lemerülőben volt, 25 %-ról maxra töltöttem. Ezt követően jöttek a gondok, először is egy jó 20 perc folyamatos használat után is 100-at mutatott az akksira, utána hirtelen leugrott 90-re, fel 91-re aztán normálisan merült tovább, 65 %-nál újraindult szokás szerint. Újraindulás után 70%-ot mutatott, majd leugrott 65-re, onnan pedig kb. 3 perc alatt rohamtempóban lement fokozatosan 51-re. Itt egyszer a főmenüben lapozva lefagyott és újraindult. Azóta merül tovább a normális ütemben.
    3utoolsban megnéztem, 959 ciklust írt, a beállításokban 95% kapacitást, bár ez ugye sokat nem jelent.
    A kérdésem az, hogy ez az akksi miatt van vagy valami komolyabb hardveres hibája lehet?

    "Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Új hozzászólás Aktív témák