Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz manchester85 #17182 üzenetére

    nekem az túl nagy... volt nálam iPad 3 és valahogy a mini kompaktsága mellett eltörpül, nehéz\kényelmetlennek találtam meg ha szabad ezt mondanom, túl nagynak...:Y

    A másik dolog, hogy ugye az iPad-ra világgari van szóval nem fontos nekem becsattogni egy APR-be és 150k-t kiperkálnom érte ? mert ugye hoznak be kis hazánkba bontatlanul majd valszeg 10-20kval olcsóbban, de akkor meg már a miniből is így kéne választani... :U

    hálózatfüggéstől nem félek mivel mindenképp Wifi verziót szeretnék venni, meg nem látom teló mellett értelmét a sim-es megoldásnak :U

    Malachi: én is így láttam... :(((
    Haverom most vett részletre MBP-t, de ő hülye volt mert diákhitelből vette, meg vennie kellett hozzá havi ~6-6,5k-ért internet előfizut legalább 2 évig és így kiszámolva a biztosítást nem nézve ~640-60k-nál áll meg a laptop... az meg kurv@ sok...
    mondjuk a biztosítás majdnem felér egy garanciával, ha úgy nézzük... :U
    mondtam neki, hogy ha kicsattogott volna németbe akkor nagyobb felbontású matt kijelzővel+Apple Care-el többet ért volna és az is megállt volna ~2,2-2,4k Euroban...
    de ha nem akarja eladni 3 évig akkor nem szóltam mert ugye utána lejár a gari stb... majd kiderül mi lesz :U

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Új hozzászólás Aktív témák