Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz -Ben- #147407 üzenetére

    Simán megéri, erről váltottam: i6 64GB, ezüst » i7 256GB, ezüst

    [+]
    - Jóval gördülékenyebb a rendszer, a boot időn különösen látszik
    - Nem akad, nem kell várni semmire, nem tölt újra
    - Brutálisan gyors az ujjlenyomat olvasó
    - Tetszik, hogy nem valódi gomb a főgomb
    - Jóval minőségibb hatást kelt az egész készülék
    - Szolidabb, elviselhetőbb az antenna dizájn
    - Nem kattog az előlap!!!
    - Az i6 után tényleg jobb a kijelző, ez nem foltos

    [-]
    - A Lighting füles jó, de nem lehet kipörgetni a kábelt, ki kell húzni ha összegubancolom
    - Nem tudom tölteni és fülessel használni egyszerre a kocsiban

    [x]
    - A kamera az i6-ban is jó volt, ebben még jobb, még nem teszteltem a különbséget
    - Az akku 2 napig ment azzal is és ezzel is, szinte semmi különbség
    - Jó a forsztáccs kijelző, de a gyakorlati haszna számomra még nem jött elő...

    Azt gondolom, ha 2 évre, vagy tovább keres valaki telefont, i6-ról már érdemes váltani. Erősen érezni a megnövekedett teljesítményt, ami jövőre már jobban kelleni is fog.

    Nálam a legfontosabb tényező a minőség volt. Gyűlöltem, hogy 4x cserélték az i6-ot és ezek után is enyhén foltos, kattogó kijelzővel szerelt darabot kaptam. Az i7-tel elégedett vagyok. Nem recseg, nem ropog, nem zörög, hanem olyan, amilyennek lennie kell. Mégiscsak drága, prémium termékről beszélünk és ha már kiadok érte közel 350 ezret, legalább érezzem, hogy volt értelme.

    Pár nap után nagyjából ennyi...
    :-)

    Ja, ha tokot akar venni valamelyikőtök, ezt ajánlom: Spigen iPhone 7 Case Liquid Armor
    Veszettül jó cucc, ilyen volt az i6-on is, de ez még szebb. Jól véd, kényelmes a fogása is és a legkirályabb, hogy szinte semmi nem látszik meg rajta. Tapogathatom libazsíros kézzel is, annak sem marad nyoma... Ebay-ről rendeltem hármat (két munkatársam is kapott egyet-egyet), így tokkal-vonóval 4.000 Ft-ból megúsztam darabját.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák