Hirdetés
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Egy picit megpihen az iPhone a 200 megapixeles váltás előtt
- Yettel topik
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X3 Pro - hardverfrissítés
- Várhatóan ez a négy iPhone már nem telepítheti az iOS 27-et
- Íme az új Android Auto!
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
-
Mobilarena
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
danilla
őstag
-
erdoke
titán
válasz
llaszlo
#2219
üzenetére
Nekem van háromféle is, de régen vettem őket, linket most nem tudok adni. Szerintem egy gyors keresés fog adni találatokat.
Az egyik egy henger, aminek az alján ki lehet tolni 4-féle csatlakozót (US, EU, UK, plusz valami ferde), és a tetejébe szintén ezek mennek. Egy biztosíték van még benne, illetve a tetejére illeszthető egy USB kimenet es kupák is.
A másik egy lapos cucc, aminek az aljából kihajtható US/EU dugó, a tetejébe pedig bedugható vagy 4-féle.
A harmadik egy tök egyszerű dugalj átalakító, csak US-EU.
Mindhárom működik. -
runner 125
nagyúr
válasz
llaszlo
#1495
üzenetére
Ah így világos köszi.
Más. Arra nincs valamilyen egyszerűbb opció, h ha pl ide fórumba be van illesztve egy fotó (pl. Kepfeltoltes.hu-rol) direktbe, akkor gyorsan meg tudjam nyitni új lapon? Egyelőre csak úgy sikerült h hosszan ranyomtam a képre, másolás, majd új lapon beillesztettem a linket.
Köszi. -
-
boost
veterán
-
TXT
őstag
Igazad van, elirtam, termeszetesen RAM akart lenni.

Hogy minek? Hat csak azert, mert a gepem naponta legalabb 10-15x kidob kezdokepernyore (ha nem tobbszor), akar alkalmazast vagy akar bongeszot hasznalok. A diagnosztikaban megneztem es a leggyakoribb hibaleiras "LowMemory...." Hat ezert!
Erre itt azt irtak azon tul, hogy "az iPad nem arra valo, hogy sok oldal meg legyen nyitva..." (WTF???), probaljak mas bongeszot a Safari helyett, ott ezt nem csinalja! Probaltam, amit ajanlottak (Mercury), de ugyanezt csinalja ha mar 4 vagy 5 lap meg van nyitva. De ugyanigy kidob egy ido utan, amikor minden alkalmazas be van zarva csak a "Boom Beach" fut.
Csipen ezt a Mini Retina-t, de ez kib@szott idegesito!
-
DopeBob
addikt
Az Air is 130 így
-
jozsi252
veterán
Közbe észrevettem hogyha egy adott oldalra megyek, amin megjelennek a fekete vonalak, majd utána más oldalra, akkor ott is megmaradnak.
Ezen az adott oldalon Flash videók vannak. Szóval lehet ez áll a dolog hátterében. Más böngészőben nincs, de ott meg sem jelennek a videók ezen az oldalon.
Ha erre az oldalra nem megyek rá, akkor a vonalak sem jelennek meg. Szóval akkor a flash okozhatott ilyet.
-
Eddig mindent megkaptam az aliexpressről amit rendeltem, ott is van garancia arra, ha nem érkezne meg a csomagod. A szállítási idő a gyakorlatban kb. 30-35 nap!
Rendeltem eredeti VW alkatrészt is, és tényleg eredeti volt. Eredeti Apple tokot viszont ne ott keress
#679: szomorú és elvileg nem is volt olcsó vagy gagyi :-(
#681: nem tudom, most itthon vettem egy Skech-t. De úgy rémlik, hogy jók a vásárlói vélemények. Vettem már 1350 Ft-ért teljesen elfogadható minőségűt.
-
Én mikroszálast vennék. Az hogy bepattintós (piros) vagy becsúsztatós (fekete), ízlés kérdése, előbbit én jobban szeretem, nem takarja el az iPad szép keretét. Több ezer ajánlatot találsz itt, vagy az ebayen.
Ez pl. az eredeti koppintása.
Talán jobb ha mikroszálas a hátlapnál is, bár nekem már volt béleletlen (olcsó is és drágább is) és azok sem karcolták össze. A béleltnek viszont jelentősebb a súlya. Itthon is találsz márkás tokot jó áron, csak keresni kell (pl. Moshi, Ozaki, Skech, macally, stb.). A bepattintósba tisztán tedd bele és akkor nincs gond, esetleg tegyél fóliát a hátlapra (gazdaságos megoldás: ragassz celluxot az alumínium rész hajlataira).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPad 10, 64 GB, cellular, 119.000.-
- Apple iPad 10 64GB pink eladó, újszerű, tokkal és ceruzával
- iPad Pro M4 11" 256GB wifi+ cellular 2028.10.30. Apple jótállás
- Apple Pencil Pro hibátlan 2027.10.28.Alza jótállás
- Bomba ár! Getac RX10 - Intel Core m5 I 8GB I 256SSD I 10,1" WUXGA Touch I Cam I W10 I Garancia!
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- ÚJ AKCIÓS HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 16GB DDR5 512GB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple MacBook Air M3 15 256GB,Újszerű,Dobozaval,24 hónap garanciával
- 27% - Corsair Hydro X XD7 RGB black (CX-9040005-WW)Pumpa/Tartály kombó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







